Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę   1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Fyfek
Post : 01 maja 2007 21:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 9
  • Dołączył: 10.09.2006


Ogólna dyskusja na temat polskiej wersji ja2 v1.13.

Będą tu zamieszczanie najwarzniejsze informacje o postepach i aktualizacjach polskiej wersji.

_________________
Iron Squad - Największa polska grupa modderska


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Fyfek, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
lukasamd
Post : 02 maja 2007 07:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No do dobrze że taki temat został założony bo jak na razie bardzo mało wiadomo o postępach w pracach nad JA2 1.13 PL. Mam nadzieję że sytuacja szybko ulegnie zmianie.


*
  WWW
Fyfek
Post : 25 lip 2007 06:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 9
  • Dołączył: 10.09.2006


Dostepna jest nowa wersja spolszczenia dla wersji 1.0.0.1080

Jak beda jakies problemy to piszczie w odpowiednim temacie na forum jac.

download

_________________
Iron Squad - Największa polska grupa modderska


*
 
Len
Post : 30 lip 2007 11:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No tak, jak mnie nie było to nikt newsa nie napisał. Teraz już za późno :]


*
  WWW
Premislaus
Post : 16 lut 2008 10:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


Zauważyłem, że powychodziły jakieś nowe patche. Nie ma jeszcze nowej, pełnej paczki? Czy poświęcacie się innym projektom i tłumaczenie poszło na odstawkę?

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
Len
Post : 16 lut 2008 12:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Fyfka musisz pytać, obecnie tylko on zajmuje się tym projektem.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 12 mar 2008 21:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Cytuj:
v1.13 - nowa polska wesja (1791)

Powstała nowa polska wersja v1.13 oznaczona numerkami 1791.

Lista zmian:
- kompatybliność z wersją patcha 1791,
- poprawione błędy z wersji 1080,
- przetłumaczone nowe teksty z wersji 1791.

Kod źrółdowy:
- kod został tak przerobiony aby modyfikacja korzystała z definicji POILISH (#define POLISH) z pliku Language Definies.h,
- źródło korzysta z pliku _PolishText.cpp
- zostały dodane nowe pliki w których się znajdują polskie teksty: _JA25PolishText.cpp oraz _JA25PolishText.h. [więcej...]


*
 
Len
Post : 14 mar 2008 13:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ja powiem tak - kiedyś byłeś normalny, zachowywałeś się naturalnie. Teraz strasznie się zgrywasz i wywyższasz zapominając, że nie ukończyłeś jeszcze żadnego projektu (Wielką Wojnę i polskie programy przemilczę dla Twojego dobra). A teksty typu "Ciekawe jak szybko Len przyjdzie po pomoc do mnie" po prostu wołają o pomstę do nieba. Żeby było jasne, jeszcze kilka miesięcy temu wstrzymywałem się z krytyką bo wiedziałem, że brakuje Ci doświadczenia ale po półtora roku (właściwie to niedługo 2 lata) ty wciąż tryskasz amatorszczyzną. I żeby nie było, że się czepiam bo jestem z IS - nie tylko ja zauważyłem Twoją zmianę.

O co mi chodzi? A no o to, że nawet nie raczyłeś zamieścić informacji o autorach tłumaczeń z poprzednich wersji 1.13. No przepraszam bardzo ale takie coś:
Cytuj:
Pliki z katalogów binarydata, mercedt, npcdata pochodzą z wersji 1080.

Nie mówi mi, że autorem jest m.in. Fyfek z którym nie skonsultowałeś tego, zachowanie co najmniej chamskie. Ale spadłem z krzesła dopiero kiedy przeczytałem newsa na stronie JAZ, chodzi mi o następujące zdanie:
Cytuj:
Autorem całej tej inicjatywy jest grupa Jagged Alliance Zone Mod Team - Bartek0511


Jak myślisz? Dlaczego zawsze kiedy zrobisz coś w tym stylu, odzew jest zerowy? Lepiej zastanów się nad swoimi poczynaniami. A jeśli tak bardzo chcesz stracić wsparcie tych, którzy Ci pomagali (m.in. JACenter) to naprawdę żaden problem.


*
  WWW
Premislaus
Post : 14 mar 2008 13:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


Bartek nie rozumiem w ogóle Twoich czynów, czy Ty chcesz rozbić scenę JA w Polsce do końca? Już teraz są dwa fora. Poza tym ekipa Jagged Alliance w naszym kraju jest na tyle hermetyczna, że każde kłamstwo, czy fałszywą informację można szybko sprostować. Pomyśl trochę.

Zagadałeś do mnie w nocy, że dawno nie pisałem na forum(to, że się nie loguję, bądź nie piszę, nie znaczy, że nie odwiedzam forum jako gość). No to napisałem ;-).

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
Bartek0511
Post : 14 mar 2008 19:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Len pisze:
A teksty typu "Ciekawe jak szybko Len przyjdzie po pomoc do mnie"


chyba osoba z która Ci dała te informacje zapomniała Ci dać całej rozmowy, a raczej to co było dodane po niżej.

Len pisze:
Ja powiem tak - kiedyś byłeś normalny, zachowywałeś się naturalnie.


sorry, ale ja jakoś nie zauważyłem u siebie jakieś burząco wątpliwej zmiany, a nawet gdyby... to tak miedzy nami to mało mnie obchodzi to co o mnie ludzie mówią.

Len pisze:
ty wciąż tryskasz amatorszczyzną.


nigdy nie mówiłem że jestem profesjonalistą, mało tego zawsze twierdziłem że czuję się amatorem.

Len pisze:
O co mi chodzi? A no o to, że nawet nie raczyłeś zamieścić informacji o autorach tłumaczeń


jest taka wielka rzesza ludzi która ściągała wersję 1080 i na pewną wiedzą kto jest autorem poprzednich spolszczeń i nie sądzę, że to jest "co najmniej chamsie" bo jeżeli ktoś czegoś tu nie ruszy to nic nie będzie zrobione. Ale jeżeli to robi taki wieli dym to specjalnie dopisze te dodatkowe linijki z autorami

Len pisze:
Autorem całej tej inicjatywy jest grupa Jagged Alliance Zone Mod Team - Bartek0511


to co miałem napisać że zrobił to ktoś inny niż ja ?

reszty nie komentuje.

Premislaus pisze:
Bartek nie rozumiem w ogóle Twoich czynów, czy Ty chcesz rozbić scenę JA w Polsce do końca? Już teraz są dwa fora. Poza tym ekipa Jagged Alliance w naszym kraju jest na tyle hermetyczna, że każde kłamstwo, czy fałszywą informację można szybko sprostować. Pomyśl trochę.


no to na chłopski rozum wychodzi na to że lepiej siedzieć na dupie, niż robić coś dobrego bo od razu zostanie ktoś oskarżony o rozbijanie polskiej sceny, zresztą nigdzie nie skłamałem ani nie zfałszowałem żadnych informacji, które wydaje mi się poniekąd mi zarzucasz.

No to jak już wcześniej pisałem. Lepiej będzie się chyba w ogóle nic nie odzywać, wszystkie rzeczy zrobione zachować dla siebie, lepiej wrócić do starych czasów sprzed dwóch lat, tak racja... sorry ale jestem trochę załamany waszymi postami.


*
 
Len
Post : 14 mar 2008 20:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Bartek0511 pisze:
chyba osoba z która Ci dała te informacje zapomniała Ci dać całej rozmowy, a raczej to co było dodane po niżej.

Widziałem, nie martw się.

Cytuj:
sorry, ale ja jakoś nie zauważyłem u siebie jakieś burząco wątpliwej zmiany, a nawet gdyby... to tak miedzy nami to mało mnie obchodzi to co o mnie ludzie mówią.

To oczywiste. Ty nie zauważysz zmian u siebie samego bo raczej nie możesz. Ale to, co powiedziałem to nie tylko moje słowa, również osoby z JAZ.

Bartek0511 pisze:
nigdy nie mówiłem że jestem profesjonalistą, mało tego zawsze twierdziłem że czuję się amatorem.

Bo nim nie jesteś, jesteś amatorem, zarówno ja jak i Ty. Ale to nie znaczy, że mamy zachowywać się jak rozkapryszony 13-to latek.
Bartek0511 pisze:
to co miałem napisać że zrobił to ktoś inny niż ja ?

Czytaj ze zrozumieniem.

A na koniec zostawiłem najlepsze:
Bartek0511 pisze:
jest taka wielka rzesza ludzi która ściągała wersję 1080 i na pewną wiedzą kto jest autorem poprzednich spolszczeń i nie sądzę, że to jest "co najmniej chamsie" bo jeżeli ktoś czegoś tu nie ruszy to nic nie będzie zrobione. Ale jeżeli to robi taki wieli dym to specjalnie dopisze te dodatkowe linijki z autorami

Bartek0511 pisze:
No to jak już wcześniej pisałem. Lepiej będzie się chyba w ogóle nic nie odzywać, wszystkie rzeczy zrobione zachować dla siebie, lepiej wrócić do starych czasów sprzed dwóch lat, tak racja... sorry ale jestem trochę załamany waszymi postami.

Nie skomentuję tego bo podczas, gdy wcześniej szkoda było gadać, teraz opadają ręce. Przede wszystkim - albo nie rozumiesz co piszesz albo coś piłeś, bo to, co My piszemy to już na pewno nie rozumiesz, tego jestem pewien.

Zanim zaczniesz się pogrążać powiem Ci jedno - gdyby nie kilka osób z JAC, gracze zapamiętaliby Cię jako śmiesznego gościa z LA, który aż prosił się o bana, i niejednokrotnie go dostał. I już nawet spodziewam się Twojej odpowiedzi - "Nikomu nic nie zawdzięczam".


Ostatnio zmieniony 14 mar 2008 20:33 przez Len, łącznie zmieniany 2 razy

*
  WWW
Bartek0511
Post : 14 mar 2008 20:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Len pisze:
Zanim zaczniesz się pogrążać


nie, nie mam powodów dlaczego miałbym się pogrążać.

Len pisze:
gracze zapamiętaliby Cię jako śmiesznego gościa z LA, który aż prosił się o bana, i niejednokrotnie go dostał.


(czyt. pogrubione.) tam się dostawało bany tylko dlatego, że powiedziało się kilka słów prawdy/wytknięto adminowi błędy.

Len pisze:
I już nawet spodziewam się Twojej odpowiedzi - "Nikomu nic nie zawdzięczam".


Bardzo dobrze pamiętam o tych ludziach którzy mi poniekąd pomogli, wsparli i ja sobie nie wyobrażam takiej sytuacji abym mógł w ogóle cokolwiek takiego powiedzieć.


*
 
Premislaus
Post : 14 mar 2008 20:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


Bartek0511 pisze:
no to na chłopski rozum wychodzi na to że lepiej siedzieć na dupie, niż robić coś dobrego bo od razu zostanie ktoś oskarżony o rozbijanie polskiej sceny, zresztą nigdzie nie skłamałem ani nie zfałszowałem żadnych informacji, które wydaje mi się poniekąd mi zarzucasz.


Chodziło mi o to, że nie podałeś autorów tłumaczeń. Takie działania rozbijają scenę, bo ludzie się kłócą i dzielą na coraz mniejsza fora i stronki. Tłumaczenie jest otwarte, można je dowolnie modyfikować, ale przecież podaje się pierwotnych autorów i to co zmieniło się w ich pracy.

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


Ostatnio zmieniony 14 mar 2008 20:17 przez Premislaus, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Len
Post : 14 mar 2008 20:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Bartek0511 pisze:
(czyt. pogrubione.) tam się dostawało bany tylko dlatego, że powiedziało się kilka słów prawdy/wytknięto adminowi błędy.

Uogólniasz. Tak było w czasie mojej i Popusia kłótni ze Scoolym.

Potem, Ty niejednokrotnie powracałeś na LA. To, co tam robiłeś już przechodziło ludzkie pojęcie.
Bartek0511 pisze:
nie, nie mam powodów dlaczego miałbym się pogrążać.

Wreszcie coś zrozumiałeś - nie masz powodów, a jednak to robisz.

Ale żeby nie schodzić z tematu bo nie chodziło mi o wytykanie Ci jakiś błędów z LA. Jeśli coś robisz - rób to z poszanowaniem dla innych, bo tobie bardzo wyraźnie tego brakuje. Cynizm aż kipi. A jeśli ty twierdzisz, że nie podanie informacji o tych, którzy męczyli się nad tłumaczeniem twierdząc, że ludzie i tak to wiedzą to mogę tylko współczuć.


Ostatnio zmieniony 14 mar 2008 20:21 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
lukasamd
Post : 14 mar 2008 20:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja się do tłumaczenia nie wtrącam ale...

Premislaus pisze:
Chodziło mi o to, że nie podałeś autorów tłumaczeń. Takie działania rozbijają scenę, bo ludzie się kłócą i dzielą na coraz mniejsza fora i stronki.


... po czytaniu powyższych postów sądzę, iż właśnie do tego chyba zmierzamy.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2  Następna