Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Fireox
Post : 19 lip 2006 15:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


To teraz moja kolej jestem Fireox imie: Rafał Mieszkam w Zamości (takie miasto w wojew Lubelskim :P) . Interesuje sie komtuterem (Ogólnie) a jeszcze bardziej grafiką komputerową (chociaż słaby ze mnie grafik ale dopiero sie ucze ;)) Gram w takie gry jak... wogle nie gram. :P

Więcej mi się pisać nie chce ^^


*
 
deidrannarulez
Post : 07 mar 2010 16:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21.07.2009


Serdecznie witam jak na razie najbliższego mi "kolegę" z forum. ;) Ja jestem z... 36 km na północ od ciebie... :P
Późno ale zawsze...
Pozdrawiam.

_________________
"Nie chodź utartymi drogami, bo się pośliźniesz"


*
 
lukasamd
Post : 07 mar 2010 19:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Fireox niestety nie zagląda do nas zbyt często. Kiedyś i owszem, ale chyba przeszła chęć na Jaggedy.
No ale jakoś dziwnym trafem też nigdy się nie przywitałem... no to powiem, po prawie 4 latach: "Witaj" :)


*
  WWW
Fireox
Post : 20 wrz 2014 03:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


hehe, więc ja również po 4 latach odpowiem to samo - Witaj :)
Tak jak pisałeś przeszła chęć na gre. Jagged to głównie sentyment. Mając 7 lat poznawało się klimat Arluco, więc jakby nie było to gra na której się wychowałem. Od zawsze byłem niedzielnym graczem, więc z biegiem czasu musiało się to stać.



Widzę, że sporo się pozmieniało w szeregach administracyjnych/moderacyjnych JAC. Ludzie, ze "starej gwardii" już się całkowicie nie wypowiadają?

Są organizowane jeszcze czaty JAC? Chętnie bym wpadł i się dowiedział co mnie omineło :)


Len, jak to będziesz kiedyś czytać. Część modów nagrałem na cd, żeby w przypadku awarii dysku je zachować, ale akurat Sybirske Nove Mesto tam nie było. Odczytałem wiadomość po kilku latach, a teraz zobaczyłem, że nie odpisałem.


*
 
micand1989
Post : 20 wrz 2014 05:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Witaj Rafale :ok:

Może któryś z nowych modów przypadnie Ci do gustu.

Pozdrawiam. Michał

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Fireox
Post : 20 wrz 2014 05:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


Fireox pisze:
Interesuje sie komtuterem (Ogólnie)

Widzę, że 8 lat temu miałem baaardzo głębokie zainteresowania :lol2:

micand1989, wiadomo, że jesteście jak najbardziej w porządku.

Aktywnie raczej nie będę uczestniczył w życiu forum. Wpadłem powspominać sobie bardziej stare czasy i zobaczyć co tam na "starych śmieciach" słychać. :)


*
 
lukasamd
Post : 21 wrz 2014 14:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Oł dżisis krajs... tego bym się nie spodziewał :D
Kupa lat... :D


Osób ze starej gwardii czyli np. Len, Moteel, Snick, Popuś za bardzo już tutaj się nie uświadczy. Ja zresztą też wpadam bardzo rzadko, tzn. co kilka dni, ale bardziej jako obserwator, aniżeli aktywny użytkownik. Czatów również nie ma.. choć to może dobry pomysł, aby takowy zorganizować, a wcześniej "skrzyknąć" nieco ludzi? Można by powspominać stare czasy.

Hm.. skoro masz mody swoje gdzieś na płytce, to może je wrzucisz gdzieś na forum?


*
  WWW
Fireox
Post : 22 wrz 2014 15:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


lukasamd pisze:
Hm.. skoro masz mody swoje gdzieś na płytce, to może je wrzucisz gdzieś na forum?


Podejrzewam, że większość (jak nie wszystko) jest do pobrania na jagged-alliance.pl.

Załączam screena z tym co udało mi się zachować. Jak jest tam coś zaginionego to proszę o wiadomość.
http://zapodaj.net/b39628fb9d3e5.jpg.html


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron