Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę   1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Killer Kira
Post : 03 sty 2011 17:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 02.01.2011
  • Skąd: Tixa


Wleciałam na to forum nie wiadomo którym oknem, a zapomniałam się przywitać...

Tak się składa, że jestem dziewczyną, ale to chyba już nie dziwi. Jak widać żeńska część fanatyków JA rośnie w siłę.
Z Jagged Alliance od zawsze, a przynajmniej od dzieciństwa - kuzyn mnie wciągnął i tak już zostało. Może dlatego teraz moja psychika jest taka... no nie ważne.
Mam obsesję na punkcie kobietek z bronią... i takich feministek jak Buzz, ale tego typu poglądy zostawmy w kieszeni.
Do zgłębiania gry, innych jej części, modyfikacji itp. wróciłam ponad rok temu. Nie mam tego wiele na sumieniu, bo świat mnie ogranicza.
Przede mną maturka, pewnie jakieś studia... no i kotki lubię... nawet te bloodcat'y z JA2, o ile ich nie ma w pobliżu.


*
 
lukasamd
Post : 03 sty 2011 17:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Witamy kolejnego najem... chyba lepiej będzie brzmiało, panią najemnik :)
Coś rzeczywiście ostatnio płeć piękna "uaktywniła" się na polskiej scenie Jagged Alliance, no i dobrze bo i my wiemy, że są fani czekający na nowe informacje, na nowe gry z serii.

Zapraszam do artykułów, komentowania, wypowiadania się na forum, a z biurokratycznego punktu widzenia także regulaminu.


*
  WWW
Wigen
Post : 03 sty 2011 17:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Witamy płeć piękną :)


*
 
matrioszka
Post : 03 sty 2011 17:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 11
  • Dołączył: 02.01.2011


cześć :D
Killer Kira pisze:
kuzyn mnie wciągnął i tak już zostało.


ah, ci faceci :)


*
 
hasan_talib
Post : 03 sty 2011 18:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


no nie. a niedawno chyba Olinka była jedyną kobietą, a tu już proszę, najpierw Matrioszka, a teraz Ty. powitać, powitać, z radością powitać :-)


*
 
Stridingshadow
Post : 03 sty 2011 20:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Cze
Skoro już Cię zaprosili do regulaminu, to ja proszę do zbrojowni ;)

_________________
Obrazek


*
 
momo78
Post : 03 sty 2011 22:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Witam i niezmiernie się cieszę, że
Killer Kira pisze:
żeńska część fanatyków JA rośnie w siłę.
:P

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Len
Post : 04 sty 2011 16:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Killer Kira pisze:
Mam obsesję na punkcie kobietek z bronią...

My też :P


*
  WWW
hasan_talib
Post : 04 sty 2011 17:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Tak... Drużyna składająca się z Raven, Fox, Buzz... kogo jeszcze dorzucicie? ;>


*
 
White
Post : 04 sty 2011 18:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 17
  • Dołączył: 29.12.2010


Buns. Tania, inteligentna, wysokie umiejetnosci strzeleckie. Na poczatek gry jak znalazl, a, ze sie szybko uczy to i pozniej ciezko sie rozstac. :)

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Killer Kira
Post : 04 sty 2011 18:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 02.01.2011
  • Skąd: Tixa


Buns gryzie mi się z Foxy...
Tekst Buns (w deseń) że: "Fox obnosi się ze swoim ciałem, tak... że reszta czuje się jak po 50-tce" - brat skomentował: "Tak to mówią z zasady te brzydkie" :okulary2:

No i jeszcze Scope jest niczego sobie (chociaż w Wildfire pojechali jej po statach)... Ira też w porządku jak się podszkoli.

Kiedyś zrobiłam sobie feministyczną armię... osiem ich było, chociaż nie lubię grać taką ilością najemników, to wtedy miałam odpał - same kobietki, heh...


*
 
Stridingshadow
Post : 04 sty 2011 19:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


White pisze:
Buns. Tania, inteligentna, wysokie umiejetnosci strzeleckie. Na poczatek gry jak znalazl, a, ze sie szybko uczy to i pozniej ciezko sie rozstac. :)

Grizzly: jeszcze tańszy, choć mniej inteligentny.
Da się go dość szybko wyszkolić na ludzi, a wtedy tacha na plecach ciężki pancerz, skrzynię amunicji, broń przeciwpancerną i granaty do niej.
Oczywiście Buns też to może, ale nie może potem biec :P

Uważam, że nie ma sensu brać do oddziału niezbyt silnych żołnierzy, chyba że mają pełnić funkcję snajpera (co oznacza tyle, że będą potrzebowali jedynie broni długiej, amunicji, i ew. sprzętu obserwacyjnego).
Niestety kobiety w JA2 nie są tak mocarne jak faceci, co przenosi się na ich sprawność po znacznym objuczeniu.

_________________
Obrazek


*
 
Killer Kira
Post : 04 sty 2011 19:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 02.01.2011
  • Skąd: Tixa


Stridingshadow pisze:
Niestety kobiety w JA2 nie są tak mocarne jak faceci, co przenosi się na ich sprawność po znacznym objuczeniu.


Co prawda to prawda... poobciążałam je kiedyś po 150% jak nie więcej, ale dają radę... no pomijając moją IMP - po dłuższym używaniu łomu (nie jednego w sumie) i bieganiu po sektorach przewyższa siłą niejednego facetka.

W ogóle moim niezawodnym i brutalnym sposobem na podwyższanie siły jest ładowanie z pięści po krowach szalonych farmerów... wiem - jestem nienormalna :diabelek: no i mimo wszystko lubię zwierzątka.


*
 
Stridingshadow
Post : 04 sty 2011 19:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Killer Kira pisze:
Co prawda to prawda... poobciążałam je kiedyś po 150% jak nie więcej, ale dają radę...

Każdy daje radę.
Sęk w tym, że przy obciążeniu <100% postać męczy się standardowo, a >100% męczy się znacznie i porusza znacznie wolniej niż dotychczas.
Osobiście nikogo nie obciążam>100%, (wolę się trzymać<90%), chyba że muszę na niewielką odległość przenieść sporo sprzętu (np. kilka skrzyń amunicji, czy kilkanaście sztuk zdobycznej broni).

Killer Kira pisze:
no pomijając moją IMP - po dłuższym używaniu łomu (nie jednego w sumie) i bieganiu po sektorach przewyższa siłą niejednego facetka.

Ale Grizzly'ego chyba nie :P

Killer Kira pisze:
W ogóle moim niezawodnym i brutalnym sposobem na podwyższanie siły jest ładowanie z pięści po krowach szalonych farmerów

Ja po prostu walczę wręcz, i dzięki temu moja postać pod koniec gry jest bardzo silna.

_________________
Obrazek


*
 
Killer Kira
Post : 04 sty 2011 19:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 02.01.2011
  • Skąd: Tixa


Stridingshadow pisze:
Sęk w tym, że przy obciążeniu <100% postać męczy się standardowo, a >100% męczy się znacznie i porusza znacznie wolniej niż dotychczas.
Osobiście nikogo nie obciążam>100%, (wolę się trzymać<90%), chyba że muszę na niewielką odległość przenieść sporo sprzętu (np. kilka skrzyń amunicji, czy kilkanaście sztuk zdobycznej broni).


No tak, wiem - to był masowy transport ciężkiego sprzętu :-D ... odpoczywać co dwa sektory pieszo to w sumie jakaś paranoja... zwłasza z taką nuiewytrzymałą Fox w zespole.

Stridingshadow pisze:
Ale Grizzly'ego chyba nie :P

Gryzak na starcie ma bodajże 95? W każdym razie Daris (tak się IMP zwie, bo kuzyn wieki temu machnął się o klawisz przy wpisywaniu mojego imienia [Daria] i tak zostało) ma już 94! No jak na kobietkę... ale to jeszcze nie koniec! Heh...


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2  Następna


cron