Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Lis
Post : 25 lis 2014 20:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 77
  • Dołączył: 11.08.2011
  • Skąd: Białystok / Luton UK


Ogólnego tematu nie ma, więc pozwoliłem sobie założyć. Nie dotyczy on konkretnego zdarzenia, sytuacji ale ogolnie gry i Waszych sposobów, taktyk itp. więc walcie wszystkim co może pomóc lub ułatwić nieco rozgrywkę innym :)
Pozdro


*
 
Lis
Post : 27 lis 2014 22:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 77
  • Dołączył: 11.08.2011
  • Skąd: Białystok / Luton UK


To zacznę ja :)
Macie jakiś system zdobywania kraju? Bo ja np. zastanawiam się czy po Drassen i Chitzenie uderzyć na Almę ale wydaje się to dosyć ryzykownym posunięciem mając 3 nakemników, więc zostaje Grumm.


*
 
M'cin
Post : 28 lis 2014 02:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


W Wildfire Cambria jest słabiej broniona niż Grumm :>


*
 
Ripper
Post : 29 lis 2014 10:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Chyba w każdym typie JA2 Cambria jest słabiej broniona od Grumm :P

Ogółem to plan podboju kraju, może być taki sam jak w JA2 tyle tylko że wrogów jest 5x więcej wszędzie, ale łatwiej ich zabić bo w głowe minimum za -50 się trafia.

No może wyjątkiem jest Alma gdzie lepiej pierw przejąć Tixe żeby uratować Dynamo dzięki któremu będzie działała kopalnia w Almie.


*
 
Ruttwen
Post : 29 lis 2014 14:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 122
  • Dołączył: 08.06.2013
  • Skąd: Tychy


Gadacie... ja tam zawsze szturmuję Almę zaraz po Drassen. Bo leży najbliżej :P


*
 
Lis
Post : 02 gru 2014 21:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 77
  • Dołączył: 11.08.2011
  • Skąd: Białystok / Luton UK


Jeśłi cambria ma lżejszą obrone niż grumm to już chyba jest moja bo przy grumm zbytnio sie narobiłem szczerze mowiąc, za to parę fajnych zabawek wpadło :)
A jak u Was team wygląda? Duzo najemników udało Wam się ogarnąć ??


*
 
misiek5872
Post : 05 paź 2015 19:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 66
  • Dołączył: 03.06.2015


Ja często zaczynam standard idę po Maddoga :) następnie opanowania Tixa i rekrutuje Dynamo za darmo potem Shanka za 20 dziennie. Często bywa że po Tixie są potwory zawsze ustawiam opcje SF. no i jest zabawa :D Wtedy tam są słabi przeciwnicy i szybko się pozbywam no i ciekawa broń się trafia potem od razu do Drassen potem lece po Miguela i Carlosa następnie się biorę za Alme tam się uzbroję rekrutuje Lt. Conrad Gillitt wart swojej ceny 3300 dziennie :) potem Cambria tam rekruruje Dr. Vincent zawsze się przydaje Jagged Alliance 2: Wildfire kosztuje 1000 dziennie a powinien 500 ale to jest nic. Potem obok Balimy kupuje auto za 10000 następnie w mieście kradnę kielich i z kielichem opanowuje Chitzene no i miedzy miastami bazy rakietowe zdobywam. Łażąc po mapie :) poszukuje furgonetki i Hamusa koszt 250 dziennie czasami się trafia od razu a czasami po jakimś czasie. No i następnie jest Grumm czasami próbuje Orte zdobyć pierw bo tam jest sporo dobra ale jest ciężkawa do zbycia bo odrazy tam maja elitę jest dobre broniona ale jak się zdobędzie no to tam jest dobra wszelakiego od broni po kamizelki. No i na końcu zostaje Medua no tam to jest co robić czołgi i te sprawy. To tak by z grubsza wyglądało z mojej strony przejście Jagged Alliance 2: Wildfire. Przechodziłem kilka razy na różne sposoby. :]


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie