Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę   1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Gonciarz
Post : 05 lis 2014 14:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 05.11.2014


Siemka jestem nowy za rejstrowałem się dopiero dziś . Głownie chodzi o to że od 2 dni męczę się z misją w Drassen na lotnisku odprowadziłem mary i johna ale nie mogę nic zamówić ze skelpu u boba gdyż przesyłki w ogóle nie dochodzą i pablo cały czas mówi że bedą jutro co mam zrobić ? skrzynie otwierałem ta która znajduje sie w budynku gdzie jest pablo jest tylko 1 i w grze czekałem 5 dni w sensie przyśpieszałem czas ale dalej nic PROSZĘ O POMOC ! ! ! .


*
 
Mr.Jagged
Post : 05 lis 2014 16:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 145
  • Dołączył: 24.08.2012
  • Skąd: z Wielunia


Musisz dać Pablo Greco łapówkę . Daj mu 100 albo 200 kasy i będziesz miał wszystko w skrzynce.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Ronnie
Post : 05 lis 2014 16:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 115
  • Dołączył: 05.03.2012
  • Skąd: Radom


Ale dostajesz mejla od sklepu, że przesyłka została dostarczona? Sprawdź budynek na górze mapy, pewnie towar leży w miejscu gdzie przychodziły dostawy w podstawowym Jagged Alliance 2.

_________________
Obrazek


*
 
Gonciarz
Post : 05 lis 2014 16:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 05.11.2014


jeśli ma ktoś teraz chwilkę zapraszam na skeypa gonciarz96 nick avatar z ognistym fuckiem :P Główkuje ale nic a nie .


*
 
Gonciarz
Post : 05 lis 2014 16:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 05.11.2014


Jest tak że za nim najemnik powiedział ze z niego jez dupek itp. to skrzynka w hangarze byla otwarta po 2 dalem mu 200$ za nim zamówilem paczke po 3 czekalem 5 dni i nie przyszedł żadem e-mail dobrze ze mialem zapis.


*
 
Mr.Jagged
Post : 05 lis 2014 19:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 145
  • Dołączył: 24.08.2012
  • Skąd: z Wielunia


Ludzie czy tak trudno poszukać , rozwiązanie jest na stronie jagged-alliance.pl , proszę o to co pisze :

Pablo Greco

Miejsce: B13 (Drassen)
Wielu graczy naprawdę nie lubi tej postaci, w sumie nie ma się co dziwić – zachowanie greka jest dosyć ignorujące, do tego należy doliczyć straty poniesione przez jego lepkie ręce. Pablo Graco zarządza towarami które lądują na lotnisku w Drassen, z jego winy więc część uzbrojenia zamówionego w Bobby Ray’s znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Na szczęście możemy łatwo skierować go na właściwą stronę, jeżeli damy mu 50$, nasze towary zawsze będą tam gdzie powinny być.

Jak dasz mu w łape wejdz w laptop - Historia - i bedzie napis po ang. Graced pablo coś tam coś tam znaczy że paczki beda przylatywac na lotisko w drassen.

To co zamowisz bedzie w białym magazynie w skrzyni.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Lis
Post : 05 lis 2014 22:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 77
  • Dołączył: 11.08.2011
  • Skąd: Białystok / Luton UK


Ewentualnie jeśli najemnik zauważy brakujący towar i "straszonko" nie pomoże to trzeba do niego strzelić. tylko tak żeby nie zabić, bo jego następca jest 1000 razy gorszy. Zabandażować i po tym wszystkim pablo się kaja i od tej pory wszystko jest na miejscu.


*
 
nemorus
Post : 05 lis 2014 22:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 31
  • Dołączył: 26.07.2014


Cytuj:
Ewentualnie jeśli najemnik zauważy brakujący towar i "straszonko" nie pomoże to trzeba do niego strzelić. tylko tak żeby nie zabić, bo jego następca jest 1000 razy gorszy. Zabandażować i po tym wszystkim pablo się kaja i od tej pory wszystko jest na miejscu.

- wcześniej. Najbardziej rozsądna opcja, to zranić ww. w jakikolwiek sposób od razu po przejęciu lotniska - np. rzucić w postać apteczką. Po opatrzeniu ran wejść w dialog, by uzyskać "~thank you for your help" i problem nigdy się nie pojawi.


*
 
Gonciarz
Post : 07 lis 2014 15:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 05.11.2014


OK OK ale chodzi mo głownie o to iż ta skrzynia jest cały czas pusta a mój najemnik nie mówi nic że czegoś brakuje itp. bo tam niczego nie ma .


*
 
Ronnie
Post : 07 lis 2014 15:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 115
  • Dołączył: 05.03.2012
  • Skąd: Radom



_________________
Obrazek


*
 
Starchris
Post : 07 lis 2014 20:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


Jeśli Ci maile nie przychodzą do pięciu dni, zakładając że wybrałeś natychmiastową jednodniową przesyłkę, to czy aby na pewno wybierasz lokalizację Drassen jako cel przesyłek, bo raz tak miałem. Przesyłki od BR przyjdą tylko do Drassen i do Meduny i trzeba wybrać te lokalizacje podczas zakupów, bo tylko tam są te skrzynki. Jak skrzynka jest otwarta, to znaczy, że nic nigdy do niej nie przyszło, jak jest zamknięta, to znaczy, że coś przyszło i czeka na Ciebie.

Pablo jedynie kradnie część towaru, natomiast reszta towaru musi być, jak go zlikwidujesz, to na jego miejsce przyjdzie gość, który nie będzie kradł, ale Twoje towary będzie wysyłał w inne miejsca, będzie się po prostu mylił.

Teraz pytanie, czy Ty na pewno w dobrym miejscu szukasz, bo w Wildfire skrzynka jest w budynku w prawym dolnym rogu z płaskim dachem, a nie tak jak w JA2 w białym hangarze w prawym górnym rogu.

Ewentualnie na wszelki wypadek przeinstaluj grę i zacznij jedną szybką i sprawdź czy przesyłki dochodzą.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
kishon
Post : 26 lip 2015 12:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 26.07.2015


Hej
Odświeżam temat, chociaż nie wiem czy ktokolwiek jeszcze gra w tę grę;)

Mianowicie na początku gry paczki mi przychodziły prawidłowo, potem przestało przychodzić potwierdzenie droga email od BR, rozmowa z Pablo i łapówka teoretycznie pomogła (mam komunikat w historii na ten temat), mafia wybita, więc nie wiem co może być przyczyną nie dostarczania przesyłek.

Jedyne co mi przychodzi na myśl, to to, że mam lojalność na poziomie 20 procent, a Pablo mówi coś tam, ze ludzie nie pozwolili na rozładunek przesyłki.

Podobny problem mam z Ojcem który ma dostarczyć żywność do Omerty, rozmawiam z nim wszystkimi możliwymi najemnikami i nie mogę ukończyć zadania.

Ma ktoś jakieś propozycje?


*
 
Ronnie
Post : 26 lip 2015 22:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 115
  • Dołączył: 05.03.2012
  • Skąd: Radom


Co do drugiego to spróbuj kimś kto ma "gadane" (wysoka Um.dowodzenia). A próbowałeś Irą?

_________________
Obrazek


*
 
micand1989
Post : 27 lip 2015 04:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Quest Ojca Walkera działa na wszystkich oprócz MERC.

Skoro trzymasz lojalke na poziomie 20 procent to nie opłaca się nic zamawiać bo żadna paczka nie przyleci prawidłowo.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
misiek5872
Post : 27 lip 2015 11:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 66
  • Dołączył: 03.06.2015


U mnie wystarczyło że miałem samoobronne na max i bez problemów paczki przychodziły. A jak mnie kiedyś oszukał to zabiłem Pablo.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2  Następna


cron