Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
hatter
Post : 13 sie 2014 14:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 13.08.2014


Witam. Gram sobie kulturalnie w Wildfire na najwyższym poziomie trudności (generalnie mam duże doświadczenie z JA2). Jednej tylko rzeczy nie sprawdziłem i o nią właśnie się pytam:
Zająłem Omertę, Drassen i następnie Almę. W momencie przejęcia Almy, Deidrana się wkurza i zaczyna słać wojsko. Bez problemu odpieram wszystkie ataki, szkolę samoobronę itd. Mam chyba 7 najemników darmowych i jednego opłacanego. No, z funduszami krucho, bo bardzo szybko szkolę samoobronę (z racji ataków nie mogę jej całej nigdy doszkolić do pełnego niebieskiego setu, który jest w stanie się w miarę bronić sam), a reputacja wolno rośnie. Nie mogę poruszać się specjalnie naprzód, bo wtedy nie uda mi się utrzymać całych miast, dlatego bez końca się bronię. Ze 30 ataków odpartych, setki trupów walają się po miastach, a wrogowie idą i idą.

Czy prędzej lub później wrogowie zwyczajnie przestaną atakować, z racji braku ludzi? Ewentualnie będę miał chwilę wytchnienia?


*
 
micand1989
Post : 13 sie 2014 16:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Na najwyższym poziomie trudności nie ma limitu wojsk przeciwnika na mapie. Będą atakować :>

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
hatter
Post : 13 sie 2014 16:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 13.08.2014


Cholera, to nie będę miał lekkiej gry. Muszę jakoś posunąć się do przodu :D


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie