Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Riczik
Post : 19 lut 2014 07:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 19
  • Dołączył: 01.02.2012


Gram w JA2 WF v6.04 (build 25.10.05) i mam problem z cywilami w szpitalu w Cambrii.To jest ostatni sektor (F8) do podbicia miasta(zająłem już pozostałe).Włażę do sektora w nocy zaczynam czyścić sektor, a cywile pokazywani są jako wrogowie-na 100% nie trafiłem żadnego cywila nawet rykoszetem-jak na razie wszystkich zabijałem ręcznie i okradałem.Dwóch żołnierzy załatwiłem granatami ale byli na dachu więc nie ma mowy o uszkodzeniu cywili.Czy to utrudnienie gry czy bug w grze :?:


*
 
micand1989
Post : 19 lut 2014 09:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Riczik pisze:
na 100% nie trafiłem żadnego cywila nawet rykoszetem-jak na razie wszystkich zabijałem ręcznie i okradałem.Dwóch żołnierzy załatwiłem granatami ale byli na dachu więc nie ma mowy o uszkodzeniu cywili :?:

Granat wybuchł na dachu nad cywilem lub lekarzem? Nie masz pewności że cywil nie został "draśnięty".

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Ripper
Post : 20 lut 2014 15:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Z tego co ja wiem, to jeśli coś wybuchnie na dachu a dokładnie pod wybuchem jest jakiś cywil albo ktokolwiek inny, to nie zrani go.

Miewałem podobne sytuacje w Wildfire i był to niestety bug.


*
 
Riczik
Post : 20 lut 2014 18:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 19
  • Dołączył: 01.02.2012


Wydaję mi się, że jak wrzuciłem granat na dach to raczej cywile nie powinni ucierpieć.Na szczęście zostawiłem save przed atakiem na ten sektor i zdobyłem go bez użycia granatów-jest ok.


*
 
micand1989
Post : 20 lut 2014 23:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Riczik pisze:
zdobyłem go bez użycia granatów-jest ok.

Ja miałem taką akcję z Manny-m w Grumm. To potem nie chciał mi nic sprzedać. To samo jest z gazami dymnymi i bojowymi. Wszyscy cywile reagują podobnie.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron