Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Riczik
Post : 19 sty 2014 21:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 19
  • Dołączył: 01.02.2012


Siemka
Jak w temacie w drodze z Drassen do San Mony wszedłem do sektora C9 na mapie głównej wyglądał jak małe gospodarstwo-opisany jako otwarty teren(mały domek a na około sektory z polami).Sektor okazał się obstawiony ludźmi Deidranny.Budynki w sektorze to stacja, bar ,podłużny budynek oraz magazyn.Po wyczyszczeniu sektora-najemnicy mówili że to już wszyscy- wszedłem do mapy z sektorami i zobaczyłem że sektor nadal ma znak zapytania i miga na czerwono.Jak wszedłem do sektora obok mojego impa w barze pojawił się żołnierz.Po likwidacji nadal sektor jest wrogo nastawiony. Przeszukałem cały sektor i nie znalazłem żadnego tajnego wejścia.czy to bug czy jest to sektor z ukrytym wejściem? Będę wdzięczny za jakieś info


*
 
M'cin
Post : 19 sty 2014 21:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Tak się dzieje jeśli w sektorze jest więcej wrogów, niż jest w stanie pomieścić niezmodowany JA, wtedy dzieli walkę na takie "segmenty". Spróbuj ruszyć się z sektora i zatrzymać wojaków po chwil.

Ooo, albo są tam ludzie Kingpina, ci w czarnych koszulkach. Może gra uznaje ich za wrogów, ale z jakiegoś powodu do ciebie nie strzelają i nie rozpoczynają walki.


*
 
Riczik
Post : 19 sty 2014 21:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 19
  • Dołączył: 01.02.2012


Dzięki wielkie spróbuję tak zrobić.To raczej nie ludzie Kingpina bo nie ma ich w sektorze są tylko zwyczajni cywile i też nie ma ich dużo(2cywili).Najważniejsze, że nie jest to sektor z jakimiś ukrytymi poziomami albo związany z jakimiś misjami pobocznymi.W JA2 ten sektor był pusty.Pozdro


*
 
micand1989
Post : 19 sty 2014 22:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


A jeśli wolno zapytać to jaka to jest wersja WF?

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Riczik
Post : 20 sty 2014 17:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 19
  • Dołączył: 01.02.2012


Wersja v6.04 (build 25.10.05)-wersja bez żadnych modów-prosto z wyprzedaży cdp.pl.Mam też wersję na płytce, ale nie chodzi mi na lapku więc zakupiłem wersje digi


*
 
Riczik
Post : 09 lut 2014 21:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 19
  • Dołączył: 01.02.2012


Problem rozwiązany.Tak jak napisał M'cin było za dużo wrogów w sektorze i zrobiły się z tego dwie rundy+na koniec spotkałem Mike'a więc dostałem bonus do sprzętu ;)


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron