Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Morlin Mienson
Post : 26 lut 2013 22:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 19.06.2010


Witam,

Gram w wildfire i nie mogę połączyć stalowej rury z taśmą i klejem. Robiłem to w JA2 bez problemu w JA 2.5 UB również a tu nie daję rady. A może o czymś zapomniałem (grałem ostatni raz w tę grę w 2006 chyba).

Proszę o pomoc.

P.S.
Szukałem rozwiązania dla mojego problemu i nic.


*
 
Areq2602
Post : 27 lut 2013 10:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 15.01.2013


A grasz w czyste Wildfire? Bo jeżeli tak to na rurę nakładasz taśmę a następnie klej i po wszystkim. Oprócz tego najemnik musi mieć chyba trochę znajomości mechaniki bo może uszkodzić elementy. A jeżeli chodzi o mody to mi w aimnasie beta ta opcja nadal nie działa.


*
 
Morlin Mienson
Post : 27 lut 2013 16:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 19.06.2010


Areq2602 pisze:
A grasz w czyste Wildfire? Bo jeżeli tak to na rurę nakładasz taśmę a następnie klej i po wszystkim. Oprócz tego najemnik musi mieć chyba trochę znajomości mechaniki bo może uszkodzić elementy. A jeżeli chodzi o mody to mi w aimnasie beta ta opcja nadal nie działa.


Tak, jest to czyste Wildfire. Czyli dobrze pamiętałem. Na rurę chciałem nałożyć taśmę a potem klej i od tej kolejności zacząłem. Niestety nic... a specjalnego mechanika na tę chwilę nie mam. Póki co, to najlepszy w te klocki jest u mnie Dimitri, ale zaraz Dynamo, czyli brata szefa kopalni z Almy uwolnię i może jemu się uda. Zresztą jak będę miał dodatkowy dochód, po uwolnieniu brata, to już Magic'a zatrudnię. Może na najwyższym poziomie trudności, na którym gram, potrzeba szczególnie wysokich umiejętności z mechaniki i zręczności...?

Dzięki za odzew i proszę o jeszcze :)


*
 
micand1989
Post : 27 lut 2013 17:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Ale o co wogóle kaman?

Do rury dołączasz taśme - powstaje rura z gwiazdką. I potem dajesz klej na rure z dodatkiem.

A wogóle to w WF to działa? Poradnik jest na głównej i tam masz napisane na których wersjach działa.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron