Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Bedzio
Post : 24 sie 2012 13:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 30.07.2012


Witam wszystkich.

Mam pewien problem, ni gruchy ni z pietruchy okazuje się że nie mogę dołączyć do swojej drużyny Carlosa i Miguela. Gdy wpadam do kryjówki rebeliantów, wszyscy zaczynają mnie tłuc :evil: , nie wiem z czego się to wzieło, nie przypominam sobie bym zaatakował któregokolwiek rebelianta, czy to Irę, Dimitriego czy innych. Po prostu w toku rozgrywki coś musiało pójść nie tak i rebelianci uznali mnie za zdrajcę. Na chwilę obecną mam przyłączonych Dimitriego i Irę i ci dwaj zachowują się normalnie. Nie mogę tylko dogadać się z Carlosem i Miguelem. Krzyczą że ich zdradziłem, zaatakowałem i takie tam ściemy :no:

Da się to jakoś odkręcić, może jakiś edytor, czit :> może jakimś programem można zmienić im status że przynależą do moich najemników?

Pozdrawiam


*
 
micand1989
Post : 24 sie 2012 16:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Może jakiś dym rozpyliłeś w podziemiach? Zabiłeś Ojca Walkera? Zginął Pacos albo Fatima?

Zobacz w historii (w laptopie) czy nie ma jakiegoś wpisu niepotrzebnego.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Bedzio
Post : 24 sie 2012 18:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 30.07.2012


Przejrzałem historie, nic z takich rzeczy tam nie pisze. Tylko miałem taką dziwną sytuacje, Dimitri i Ira zostali pojmani, odbiłem ich potem w Almie, ale tak jakoś to zrobiłem niefortunnie, że przyłączyłem ich do drużyny, ale tak jakby byli nadal zakładnikami, powstał taki bug że Dimitri i Ira byli niewykrywalni dla wroga, pozostali najemnicy funkcjonowali normalnie. Wiec żeby to naprawić umyślnie doprowadziłem do ponownego pojmania Dimitriego i Iry, byli przetrzymywani w tym więzieniu na południu, przy Medunie, co tam Eliot nie zamknął drzwi, dałem stamtąd nogę i wszystko wróciło do normy, ale właśnie po tej akcji chyba jakoś się wszystko spsuło.

Można to jakoś w kodzie gry znaleźć? Zmienić bo Carlos i Miguel nie uznawali mnie za wroga?


*
 
Mr.Jagged
Post : 24 sie 2012 18:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 145
  • Dołączył: 24.08.2012
  • Skąd: z Wielunia


Sluchaj mialem podobny problem . Mialem Ire i Dmitriego i schwytali mi ich w Drassen . Odbilem ich i rebelianci w piwnicy mnie atakowali. Zaczalem gre od nowa , zszedlem do piwnicy z Ira i Dmitri wszystko bylo po normalnemu..

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
micand1989
Post : 24 sie 2012 21:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


od pojmania też może się coś takiego dziać...w końcu to WildFire :D

PS mój 888 post :jupi:

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron