Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
HKSRK
Post : 26 cze 2012 19:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 26.06.2012


Witam jestem tu nowy i zacząłem grać w Jagged Alliance 2 Wildfire i zaciekawiła mnie ale mam problem w czasie gry :

1)Życie -Jak uzdrowić Najemnika żeby miał pełne na czerwono życie?
{ bo jak biorę medyka który mi uleczył najemnika ale nie uzdrawia go w pełne życie i tylko jest troszkę czerwonego i reszta na różowo .Po odpoczynku nic się nie regeneruje }
Obrazek
2)Co Zrobić by podróżować helikopterem ?
}gadałem z gościem ale powiedział że coś muszę zrobić ale nie wiem co .}
3)Jak można się uczyć ummiejętności ?? czyli znalazłem opcję szkolenia zręczności , itd ale nie wiem co to znaczy bo nie chcem czegoś zepsuć w oddziale .i jak się je robi są jakieś questy czasowe czy co ?
4)I jak Zrobić snajpera w I.M.P .
{I.M.P-Tworzenie postaci-Wśród listów znajduje się jeden otrzymany od Psych Pro Inc. Zawiera on ofertę nie do odrzucenia - za jedyne 3000$ gracz może wykreować własne alter ego w grze.}

Jak będę potrzebował jeszcze czegoś dopiszę do tematu . Czekam na informacje.


Ostatnio zmieniony 26 cze 2012 20:00 przez HKSRK, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Myc
Post : 26 cze 2012 20:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 24.06.2012


1 Musisz mu zaznaczyć żeby był pacjentem
2 Musisz znaleść pilota który znajduje się w jednym z tych sektorów B15, C15, C16, D12, E14
3 Umiejętności chyba nie można wytrenować, ale można polepszyć statystyki najemnika po przez praktykę albo naukę przez najemnika o wyższych parametrach
4 Z umiejętnością snajper nie można zrobić najemnika w I.M.P


*
 
HKSRK
Post : 26 cze 2012 20:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 26.06.2012


Myc a gdzie zdobyć snajpera bo nie mogę znaleźć. lub ktoś inny niech odpowie .


Ostatnio zmieniony 26 cze 2012 20:36 przez HKSRK, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Starchris
Post : 26 cze 2012 20:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


HKSRK pisze:
1)Życie -Jak uzdrowić Najemnika żeby miał pełne na czerwono życie?
{ bo jak biorę medyka który mi uleczył najemnika ale nie uzdrawia go w pełne życie i tylko jest troszkę czerwonego i reszta na różowo .Po odpoczynku nic się nie regeneruje }

Na mapie strategicznej (tam gdzie jest mapa Arulco) musisz kogoś przydzielić do bycia doktorem (możesz kilku, wtedy jest szybciej), a rannego najemnika przydzielasz jako pacjenta lub doktora (jak dasz jako doktora wtedy i on dodaje coś od siebie do ogólnego leczenia). Następnie musisz kompresować czas. Leczenie może zająć nawet kilkanaście godzin w zależności od umiejętności medycznych Twoich najemników. Poza tym w grze znajdziesz zastrzyki regeneracyjne, ktore odnawiają życie (żółte i różowe) o 30 punktów.


HKSRK pisze:
2)Co Zrobić by podróżować helikopterem ?
}gadałem z gościem ale powiedział że coś muszę zrobić ale nie wiem co .}

Dokładnie tak jak wspomniał Myc. Poza tym po jego odnalezieniu musisz go zwerbować i doprowadzić do helikoptera w B13.


Myc pisze:
3 Umiejętności chyba nie można wytrenować, ale można polepszyć statystyki najemnika po przez praktykę albo naukę przez najemnika o wyższych parametrach

Dokładnie tak jest.


HKSRK pisze:
znalazłem opcję szkolenia zręczności , itd ale nie wiem co to znaczy bo nie chcem czegoś zepsuć w oddziale

Z czasem zręczności Ci przepędzie po takim szkoleniu ale na pewno niczego nie zepsujesz.


HKSRK pisze:
i jak się je robi są jakieś questy czasowe czy co ?

Nie ma żadnych questów czasowych. Możesz swobodnie wykonywać każdą misję bez względu na jej długość.


HKSRK pisze:
4)I jak Zrobić snajpera w I.M.P .

Myc pisze:
4 Z umiejętnością snajper nie można zrobić najemnika w I.M.P

HKSRK pisze:
Myc a gdzie zdobyć snajpera bo nie mogę znaleźć. lub ktoś inny niech odpowie .

Snajpera nie da się. Zresztą ta umiejętność ze snajperstwem nie ma nic wspólnego (została źle przetłumaczona z angielskiego). Ta umiejętność daje 30 % więcej szans do trafienia ale tylko i wyłącznie z dachu.

Zobacz poniższy poradnik, jest tam dokładnie opisane co konkretna odpowiedź daje.
https://jagged-alliance.pl/artykul159/tw ... aci-w-imp/


Tutaj z kolei możesz sobie poczytać wiele ciekawych rzeczy o umiejętnościach najemników.
pomoc-w-doborze-umiejetnosci-dla-i-m-p-ca-t3084.html

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
HKSRK
Post : 28 cze 2012 19:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 26.06.2012


i mam jeszcze jeden problem jak biorę osoby jako pacjentów i chcę wziąć mojego kupionego medyka jako doktora to mi wyskakuje że brakuje apteczki a jaką potrzeba apteczkę by weszło mi opcja doktor ? mam te białe apteczki lekkie .


*
 
Riczik
Post : 28 cze 2012 20:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 19
  • Dołączył: 01.02.2012


Musisz mieć zestaw lekarski, medyczny(taką dużą apteczkę), którą możesz nieść tylko w dużej przegródce w placaku(w tym miejscu gdzie broń, zestaw narzędzi,łom itp) wtedy możesz dać najemnikowi przydział lekarz.Jeżeli dobrze pamiętam jest w którymś z domków w Drassen


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie