Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
marcinl0
Post : 09 mar 2012 15:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 162
  • Dołączył: 03.03.2012


Mianowicie pierwszy raz, mimo że gram w JA2 i JA2 Wildfire od lat, zauważyłem że jeśli załatwi się pokojowo sprawę z Doreen z fabryki z dziećmi w Drassen (rozmawiając "direct" najemnikiem o wysokim dowodzeniu), to ona potem za kilka dni WRACA do fabryki w Drassen "na swoje dotychczasowe stanowisko pracy". Jakby nic się nie stało.

Dotąd zawsze Doreen załatwiałem, nawet jak pokojowo zamknęła fabrykę bo to dawało jakiś dodatkowy bonusik (+ 2%?) w poparciu w Drassen.

Teraz grając w Wildfire coś nie mogłem tego bonusika uzyskać - po zatrzeleniu Doreen poparcie spadało do czerwonych wartości - i tym razem dałem spokój ze strzelaniem do Doreen. Stąd dopiero teraz zauważyłem ten wielki powrót Doreen.


*
 
micand1989
Post : 09 mar 2012 17:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


marcinl0 pisze:
zauważyłem że jeśli załatwi się pokojowo sprawę z Doreen z fabryki z dziećmi w Drassen (rozmawiając "direct" najemnikiem o wysokim dowodzeniu), to ona potem za kilka dni WRACA do fabryki w Drassen "na swoje dotychczasowe stanowisko pracy".

A dzieci też wracają do fabryki?

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
marcinl0
Post : 09 mar 2012 17:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 162
  • Dołączył: 03.03.2012


micand1989 pisze:
marcinl0 pisze:
zauważyłem że jeśli załatwi się pokojowo sprawę z Doreen z fabryki z dziećmi w Drassen (rozmawiając "direct" najemnikiem o wysokim dowodzeniu), to ona potem za kilka dni WRACA do fabryki w Drassen "na swoje dotychczasowe stanowisko pracy".

A dzieci też wracają do fabryki?


nie, dzieci nie.


Dodano: 09 mar 2012 17:23




Dodano: 09 mar 2012 17:28

aha jak się do niej zagada to odpowiada w stylu ... i co jeszcze masz tu do namieszania pajacu.

Wredna bitch.


*
 
micand1989
Post : 09 mar 2012 17:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


a czy po pierwszym "załatwieniu sprawy" (tym na żywca) jest aktualizacja historii? Lojalność wzrasta?

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Piorun22
Post : 10 kwie 2016 18:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 10.04.2016


Z Doreen jest też inna sprawa
To pewnie wszyscy wiedzą:
W podstawowym JA2 większy bonus dostawałem za zabicie tej zołzy niż za przekonanie jej do rezygnacji
W JA2 Wildfire jest na odwrót większy bonus jest za przekonanie niż zabicie

A tu taka ciekawostka:
Sekundę po przekonaniu Doreen do rezygnacji zastrzelcie ją gdy odchodzi ( uważajcie by nie trafić jakiegoś dzieciaka )
W JA 2 daje to kumulację 2x bonus do lojalności!
W Wildfire niestety jest kara do lojalności i to większa niż bonus za przekonanie


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron