Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
h3d
Post : 15 sie 2011 16:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 14.01.2011


Witam wszystkich, czasami mam ochotę pograć sobie w JA ułatwiająć to sobie edytorem Jape. Ostatnio jednak mam problem otóż nie mogę uruchomić JAPE. Klikająć w ikonkę JAPE uruchamia mi się nokia PC suite (chce instalować Jape na telefon jako że to plik .jar) którą mam zainstalowaną. Nie mogę za cholere dojść jak uruchomić edytor. Problem pojawił się po reinstalacji windowsa. Zupełnie nie wiem co robić. :kosci:

Może ktoś zna rozwiązanie problemu?
Pozdrawiam :D


*
 
micand1989
Post : 15 sie 2011 18:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


h3d pisze:
Witam wszystkich, czasami mam ochotę pograć sobie w JA ułatwiająć to sobie edytorem Jape. Ostatnio jednak mam problem otóż nie mogę uruchomić JAPE. Klikająć w ikonkę JAPE uruchamia mi się nokia PC suite (chce instalować Jape na telefon jako że to plik .jar) którą mam zainstalowaną. Nie mogę za cholere dojść jak uruchomić edytor. Problem pojawił się po reinstalacji windowsa. Zupełnie nie wiem co robić. :kosci:

Może ktoś zna rozwiązanie problemu?
Pozdrawiam :D


Musisz w Windowsie zmienić uruchamianie plików .jar masz skojarzone z programem od obsługi telefonu. Wejdź najpierw do WinRar-a i odznacz otwieranie w WinRarze plików .jar.

Potem Start -> Panel sterowania -> opcje folderów (jeśli XP) i tam masz zakładke typy plików. Znajdź plik .jar i usuń skojarzenie z programem od telefonu. Nie powinno być żadnego skojarzenia z żadnym programem i wtedy ci się odpali normalnie JAPE.

POZDRO

_________________
Obrazek
Obrazek


Ostatnio zmieniony 15 sie 2011 18:59 przez micand1989, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
h3d
Post : 16 sie 2011 11:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 14.01.2011


Ja niestety mam nieszczęsną vistę, dochodzę do punktu opcje folderów ale dalej nie mam opcji typy plików. Zastanawiam się jak to wcześniej działało :okulary2:


*
 
micand1989
Post : 17 sie 2011 13:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


A spróbuj polecenia "otwórz za pomocą" albo coś takiego co jest na viście


Ewentualnie możesz odinstalować ten program od telefonu i wtedy może rozszerzenie samo się "odskojarzy"

_________________
Obrazek
Obrazek


Ostatnio zmieniony 17 sie 2011 13:57 przez micand1989, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron