Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
micand1989
Post : 23 sie 2011 18:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Lis pisze:
Masz jakies pomysły czemu tak się dzieje ?

To jest Wildfire. Tutaj wszystko jest możliwe ;) Pozdro :ok:

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
gonzo_68
Post : 23 sie 2011 23:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 114
  • Dołączył: 17.08.2006


Potwierdzam to, co napisał poprzednik.
Ja też zasmakowałem błędów (bo to chyba błędy) z WildFire. Calvin wypowiedział kwestię, po której uruchamia się kopalnia (ja miałem go w La Chitzena), ale Matt z Almy takiej kwestii z siebie nie wydusił, chociaż gadałem przyjaźnie i bezpośrednio, a także uwolniłem i wynająłem Dynamo. Nie pamiętam na 100%, ale chyba zadanie dla Almy - wybicie kotów - nie pomogło mi.
Formalnie w WildFire potrzebna jest lojalność 30% do uruchomienia kopalni, może trochę więcej (w Drassen, Chitzenie i Cambrii wystarczyło), ja po zdobyciu kopalni w Almie miałem 60%, ale i tak kupa.
Calvin mówi coś takiego - teraz ty będziesz zgarniał dochód, a mi zostawisz te marne okruchy zwane wypłatą, jednak kiedyś będę prawdziwym szefem kopalni, a wtedy zobaczysz.
Inni mają tekst w stylu - teraz ty tu jesteś szefem, zobaczę ilu ludzi uda mi się zebrać, chętnie popracuję na rzecz dokopania królowej, jeśli jednak odbije ona kopalnię, to będziemy dla niej tyrać po staremu.
To są te teksty, po których następuje uruchomienie kopalni, jak ich nie wypowiedzą, to produkcja nie ruszy, nie pojawia się też wpis w historii - rozmawiano z szefem kopalni w ...
Jeśli tylko wystarczy kasy z pracujących kopalń, to spoko, można rozegrać sprawę do końca. Jak mamony jest mało, to trzeba zacisnąć pasa, albo próbować nowej rozgrywki.


Ostatnio zmieniony 24 sie 2011 00:11 przez gonzo_68, łącznie zmieniany 4 razy

*
 
Lis
Post : 24 sie 2011 22:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 77
  • Dołączył: 11.08.2011
  • Skąd: Białystok / Luton UK


heh czyli walka trwa :) dzieki za Wasze porady i opisy własnych doswiadczeń. popróbuje jeszcze a jak nie da rady to tak jak napisałes gonzo - zacisnę pasa :) . Mam co prawda jeszcze jeden plan na zdobycie odrobinki gotówki . W pokojach gdzie siedzą "dowódcy" kopalń jest pomieszczenie zastawione przez cywila . nagralem i ubiłem go aby zobaczyc co jest w skrzyniach i znalazłem złoto :) nie byłoby mi potrzebne gdyby Alma dzialała ale teraz - hmmm chyba włam się szykuje :)

Pozdro i dzieki raz jeszcze !!


Dodano: 24 sie 2011 23:29

Hahahaha jakby tego bylo mało to mnie wypie***la z gry w stałej godzinie - wyrzuca na pulpit . Próbowałem nagrać na innym save'ie i wgrać go ale to samo - jakies pomysły ? Czy nie ma innej rady jak wgrać ostatniego save z poprzedniego dnia ?
Heh sporo niedociągnięć :/


*
 
micand1989
Post : 25 sie 2011 09:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Lis pisze:
to mnie wypie***la z gry w stałej godzinie - wyrzuca na pulpit

Jak nic nie pomoże to re-instalka. Po prostu jakiś event nie chce Ci się załadować.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Lis
Post : 25 sie 2011 09:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 77
  • Dołączył: 11.08.2011
  • Skąd: Białystok / Luton UK


Tak też myslalem - ale już ogarnąłem :) Kopalnia też działa , więc znów pozostaje tylko Alma . Dzięki po raz kolejny :) pzdr


*
 
Blondas92
Post : 19 maja 2012 09:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 10.12.2011


Witam. Ja mam taki dosc nietypowy problem. Chodzi o to, ze jak dojde do 60 dnia w grze, to po paru godzinach w tym dniu mnie wyrzuca do windowsa. O co tu chodzi??


*
 
hasan_talib
Post : 19 maja 2012 09:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


O to, że "to jest Wildfire". Z tą wersją gry jest jak z Windowsem - czasami się psuje i nawet Bill Gates nie wie dlaczego. Jeśli masz sejwa np z dnia przed albo kilku dni przed, wczytaj go i spróbuj zrobić coś inaczej. Idź w inną stronę, atakuj inne sektory.

Chyba że to błąd bardziej konkretny. Co się dzieje, że wywala? Atakuje Cię wróg? Ty kogoś atakujesz?


*
 
Blondas92
Post : 22 maja 2012 20:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 10.12.2011


Problem polega na tym, ze właśnie nic się nie dzieje. jeden oddział mam w balime, drugi w grumm i trzeci w cambrii. Nikt mnie nie atakuje. Próbowałem wgrać inny save z wcześniejszych dni, nawet od nowa grę zacząłem- nic nie pomogło. Dalej to samo ;/ fragment z raoprtu o crashu: Exact Error Message
"The thread tried to read from or write to a virtual address for which it does not have the appropriate access."


*
 
hasan_talib
Post : 22 maja 2012 21:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Ale "dalej to samo" to znaczy, że w 60 dniu w grze Ci wywala?


*
 
Starchris
Post : 22 maja 2012 22:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


Blondas92 pisze:
"The thread tried to read from or write to a virtual address for which it does not have the appropriate access."

To jest niestety typowe dla Wildfire. W momencie crasha gra chciała się odwołać do określonej lokalizacji lub pliku w folderze z grą ale tego czegoś tam nie zastała dlatego się wywaliła do Windowsa. Tego nie naprawisz. Jedyne co możesz zrobić, to zainstalować grę od nowa w nowej lokalizacji i przenieść tam swoje save'y. Możesz też załadować najwcześniejszy save jaki masz i sprawdzić czy wywali. Ostatnią rzeczą jaką możesz zrobić, to wykonać jakieś całkowicie inne czynności w grze do tego feralnego momentu crasha.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Blondas92
Post : 25 maja 2012 19:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 10.12.2011


hassan_talib- niestety, ale tak. wczesniej, jak mialem duzo lepszego kompa, ale z windows 7 to mi bez problemu dzialalo. teraz mam gorszego, bo tamtem sie zepsul, i tu zaczely sie problem. i niestety, ale co ja nie zrobie, to w 60 dniu mi wyrzuca. sprobuje jeszcze ze zmiana lokalizacji. moze sie uda


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2


cron