Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę   1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Doctorek :D
Post : 24 mar 2011 18:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 24.03.2011


Witam, otóż mam pewnien problem, gdy objąłem sobie cambrie wszystko bylo ladnie gitez ale nagle patrze a tu niegdzie nie ma wejscia do kopalni :O . Popatrzylem na mapke swiata (na tej stronie) wszedlem w sektor z kopalnia i okazalo sie mam calkiem inna mape po prawej sa tylko jakis skaly ale wejscia nie ma, a po lewej tylko jakies zwykle kamienie... To jakis bug czy co?


*
 
lukasamd
Post : 24 mar 2011 18:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Daj screena, tak będzie najlepiej zdiagnozować o co chodzi :)


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 24 mar 2011 20:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


lukasamd pisze:
Daj screena, tak będzie najlepiej zdiagnozować o co chodzi :)

Ach to młode pokolenie, od razu biorą się za badania obrazowe.
Klinika Kolego, klinika! ;)

_________________
Obrazek


*
 
Jaahquubel
Post : 24 mar 2011 20:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Stridingshadow pisze:
Ach to młode pokolenie, od razu biorą się za badania obrazowe.Klinika Kolego, klinika!

Oj tam. Co jest bardziej bezpieczne dla pacjenta, fachowy rezonans, czy też "klinika" w wykonaniu Lukasa? ;)


Ostatnio zmieniony 24 mar 2011 20:57 przez Jaahquubel, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
gonzo_68
Post : 25 mar 2011 10:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 114
  • Dołączył: 17.08.2006


H8: Kopalnia w La Cambria.
Zejście, a nawet 2, jest w budynku po prawej (wschód). Sam budynek ma u góry wiatraki/wentylatory, 2 małe pomieszczenia z przełącznikami - w nich wyświetlają się znaczki przejścia, lewa część budynku ma w sobie końcówkę jakiegoś taśmociągu. Na dole wylądujesz w czymś bardzo podobnym, ale tylko jedno z tych dwóch małych pomieszczeń, ma znaczek wyjścia - to po prawej (przy jego ścianie stoi ława ze sprzętem).
JA2 Wildfire, wersja 6.04 PL (Build 25.10.05).
No i ogólnie - nie musi być zejść do kopalń w formie jaskiń, to dobre dla grotołazów, speleologów, ale górnicy to raczej zjeżdżają windami/wyciągami.


Ostatnio zmieniony 25 mar 2011 10:36 przez gonzo_68, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
SaviolaMaster
Post : 29 mar 2011 16:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Tak windy ja w to grałem, w tą samą wersję co ty ale wejście normalnie było i normalnie lądowałeś w kopalni.


*
 
Lis
Post : 19 sie 2011 14:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 77
  • Dołączył: 11.08.2011
  • Skąd: Białystok / Luton UK


Hmmm może nie taki sam prblem ale podobny a nie ma sensu zakładac nowego tematu ...

Otóż mam zajętą Almę itd tygrysy wybite ale mimo wszystko nie moge w ogóle dogadać się z tym chamem od wydobycia . Podziemne sektory oba oczyszczone gram na real więc robali nie ma a pomimo tego nie moge załatwić wydobycia w tej kopalni . Wiecie może czemu ? Pomoże wydobycie chlopa z więzienia czy też słabo ? ?


*
 
micand1989
Post : 19 sie 2011 18:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Lis pisze:
Hmmm może nie taki sam prblem ale podobny a nie ma sensu zakładac nowego tematu ...

Otóż mam zajętą Almę itd tygrysy wybite ale mimo wszystko nie moge w ogóle dogadać się z tym chamem od wydobycia . Podziemne sektory oba oczyszczone gram na real więc robali nie ma a pomimo tego nie moge załatwić wydobycia w tej kopalni . Wiecie może czemu ? Pomoże wydobycie chlopa z więzienia czy też słabo ? ?


Zależy co ci mówi szef kopalni...

1) może jeszcze wszystkich wrogów nie wybiłeś...
2) może kopalnia jest opuszczona...

mam wymieniać dalej?
Co on ci odpowiada jak z nim gadasz?

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Lis
Post : 20 sie 2011 20:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 77
  • Dołączył: 11.08.2011
  • Skąd: Białystok / Luton UK


Delikatnie daje mi do zrozumienia żebym spier****ł . Opuszczona być nie może bo nie była eksploatowana . Zachowuje sie tak jakbym nie wybil wszystkich a na pewno to zrobiłem - tym bardziej że 80% lojalnosci mam i milicję . W podziemiach jest dziwnie bo nie ma ich na mapie ogólnej pomimo tego ze wyczyszczone ...
Własnie dlatego mnie to zastanawia.

PS - może się tak dziac dlatego że gadałem z nim zanim zdobylem minimum lojalnosci potrzebne do werbowania ??


*
 
micand1989
Post : 21 sie 2011 09:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Lis pisze:
Delikatnie daje mi do zrozumienia żebym spier****ł . Zachowuje sie tak jakbym nie wybil wszystkich a na pewno to zrobiłem - tym bardziej że 80% lojalnosci mam i milicję.

Daj screena jak z nim gadasz. Chyba wiem o co chodzi ale nie chce zapeszać.
Lis pisze:
PS - może się tak dziac dlatego że gadałem z nim zanim zdobylem minimum lojalnosci potrzebne do werbowania ??

Choćbyś miał 0 lojalki to i tak będzie dla ciebie wydobywał tylko że 0.00$. Zauważ że jeśli nie masz całego miasta to wydobycie (w %) nie będzie się równać lojalności (w %).

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Lis
Post : 22 sie 2011 19:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 77
  • Dołączył: 11.08.2011
  • Skąd: Białystok / Luton UK


Niestety jedyne co udalo mi się z niego wyciągnąć teraz to to co widać (mam nadzieję ) na obrazku , gdyż zwyczajnie poszedlem dalej . Daj znac czy wiesz o co mu chodzi - chyba że zwyczajnie czarnuch na kasę chce mnie przewalić heheheh :D


Załączniki:
jdhgjr.png
jdhgjr.png [ 29.68 KiB | Przeglądany 2101 razy ]
*
 
micand1989
Post : 22 sie 2011 22:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Po prostu nacisnąłeś na "groźnie". Wkurzył się i tyle. Osobiście myślałem że albo ukradłeś mu z kopalni sprzęty (działa tak samo jak zabieranie sprzętów sklepikarzom z H1 Grumm) albo Dynamo zginął.

Z drugiej strony to już wcześniej z nim musiałeś gadać. Miałeś tam na screenie gadke jego "że myślał właśnie o tobie" - czyli to nie jest pierwsze spotkanie z nim.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Lis
Post : 22 sie 2011 23:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 77
  • Dołączył: 11.08.2011
  • Skąd: Białystok / Luton UK


Tak tak zgadza się - gadalem z nim juz wczesniej ale nie mam już dostępu do tamtej rozmowy . Groźnie nacisnąłem aby sprawdzić wszystkie opcje :/ niestety nic nie działa na niego . Teraz mam podobna sytuację w kolejnym miescie - jakie jest minimum lojalnosci w wf aby móc gadać z ludźmi normalnie ?? W JA2 było to 20% ale tu chyba więcej potrzeba .
Zerknij jeszcze na to jak możesz ...


Załączniki:
kopalnia.png
kopalnia.png [ 35.3 KiB | Przeglądany 2091 razy ]
*
 
micand1989
Post : 23 sie 2011 10:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Szefowie kopalń są po twojej stronie - NIE gadaj z nimi "groźnie". Tak samo sklepikarze. Jeśli na mapie przełączysz na ikonke ze szpadelkiem (kopalnie) i naciśniesz RMB na kopalni to powinno ci się wyświetlić jakie jest wydobycie i czy wogóle jest. Tam będziesz miał wszystko wyłożone. Ale myślę że trzeba odrobinę więcej procentów lojalki.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Lis
Post : 23 sie 2011 13:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 77
  • Dołączył: 11.08.2011
  • Skąd: Białystok / Luton UK


He wiem że z nimi trzeba grzecznie - chodziło mi o to że probowałem w tej almie już wszystkiego :/ Teraz podbije % lojalnosci i zobaczę . Masz jakies pomysły czemu tak się dzieje ?

Dzięki w ogóle za zainteresowanie i pomoc :ok:


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2  Następna