Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
wierzba
Post : 22 lut 2011 10:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 209
  • Dołączył: 06.02.2010
  • Skąd: Legnica


też tak robię w tixie albo w omercie ale tak najczęściej to na "pałę" ładuje z LAW i jest bajka(krwawa bajka)


*
 
micand1989
Post : 22 lut 2011 12:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


hasan_talib pisze:
1) Zawsze dwójka najemników. Jeden otwiera drzwi, a drugi za nim osłania go, mając karabin wycelowany przez siebie. To minimalizuje szanse na przerwanie dla wroga lub tego, że jako pierwszy dostanie turę.

Może i minimalizuje ale i tak przerywają przeciwnicy (np. H2 Grumm - wejście do długiej hali przez drzwi na początku: choćbyś nie wiem kim wchodził to i tak ci przerwą bo widzi cię 3 lub więcej...tzn tylko tego który otwierał drzwi, bo ten za plecami ma ograniczony kąt widzenia a ten otwierający widzi prawie wszystko.
hasan_talib pisze:
2) Jeśli nie widzę wroga, rzucam granat oszałamiający w okolice najbardziej prawdopodobnego miejsca, gdzie siedzi wróg. Czasem rzucam więcej niż jeden, jeśli podejrzewam, że jest ich więcej lub pierwszy granat nie zadziała.

nie brakuje Ci miejsca w slotach na amunicję i inny sprzęt :?: Moje obliczenia: ok 2 granaty na każde drzwi np sektor H13 Alma = pełny ekwipunek kilku osób
hasan_talib pisze:
3) Jeśli nie słyszę, że oberwał, rzucam tuż przed siebie granat dymny i wtedy wchodzę. Wszystko oczywiście w pozycji kucznej i trybie skradania.

tak jest. Tego sam używam - jest bardzo pomocne

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
wierzba
Post : 22 lut 2011 12:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 209
  • Dołączył: 06.02.2010
  • Skąd: Legnica


jak się jednym pod odpowiednim kątem ustawisz to zobaczysz jednego NPC (co najmniej) jak otworzysz kimś drzwi. Mi tyle najczęściej wystarcza bo już mam kilkuletnią wprawę


*
 
hasan_talib
Post : 22 lut 2011 13:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


micand1989 pisze:
nie brakuje Ci miejsca w slotach na amunicję i inny sprzęt :?: Moje obliczenia: ok 2 granaty na każde drzwi np sektor H13 Alma = pełny ekwipunek kilku osób


Nie brakuje. Każdy z najemników nosi po parę granatów oszałamiających i jeden dymny. Nie w każde drzwi też trzeba włazić tak, żeby zużywać dwa granaty, albo żeby w ogóle zużywać jakikolwiek. Jak wchodzę np w wąski korytarz, to nie ma sensu. Jak otwieram drzwi pomieszczenia, które najemnik całe ogarnie wzrokiem, to też nie ma sensu.


*
 
SaviolaMaster
Post : 22 lut 2011 18:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Oj panowie ale zeszliście z tematu...


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2


cron