Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
SaviolaMaster
Post : 16 lut 2011 18:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


A ja zadam przy okazji takie pytanko,mianowicie mam buga że w sektorze G9 Cambria, gdzie jest Keith po około 20 sekundach w tym sektorze spędzonych w trybie swobodnego poruszania się nagle nie mogę już korzystać z inwentarza mapy jak i przemieścić się między sektorami, wyskakuje mi że nie można korzystać z inwentarza podczas walki albo rozkazy przemieszczenie?to jest sektor wroga!
Co gorsza gra wywala po kilkunastu godzinach/kilku dniach w grze a problem znika (tak jak i wywalanie z gry) jak postoje w tym sektorze tak koło 2 minut,bo nagle włącza się muzyka zwycięstwa i nawet rośnie o 1%lojalność choć postać nie mówi tekstu o zwycięstwie,dodam że czasami najemnik mówi że coś słyszy pokazuje się kierunek a tam jest jakiś zwykły cywil,żadnej tury nie ma itp.Na koniec dodam że nie ma żadnego czerwonego sektora ani opcji przy rozpoczęciu walki (kwadracik nie miga na czerwono).
Trochę to wkurza i na początku martwiło to wywalanie z gry.
PS: da się w hybrydzie JA2+wildfire 1.13 ustawić maksymalny do osiągnięcia poziom?tzn. żeby można było ustawić max 99,nie możliwość 100.
Wiem że da się zmienić wiele np.kasę na początku,czy ilość I.M.P możliwych do stworzenia czy nawet ilość wrogów w sektorach.


*
 
lukasamd
Post : 16 lut 2011 22:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


SaviolaMaster pisze:
A ja zadam przy okazji takie pytanko


Gdyby to było pytanie związane z tamtym tematem to rozumiem, ale Ty pytasz o coś zupełnie innego...
Następnym razem za taki oftop post po prostu poleci do kosza - jest oddzielny problem, załóż nowy temat.


Co do samego problemu, ja się z czymś takim nie spotkałem. Czasami blokowała mi się możliwość wejścia do inwentarza np. po zminimalizowaniu gry a potem powrocie do niej. Zawsze na to pomagało naciśnięcie klawisza ctrl lub alt.


*
  WWW
SaviolaMaster
Post : 17 lut 2011 15:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Kiedy mój problem to zupełnie co innego


*
 
micand1989
Post : 17 lut 2011 16:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


reinstalka "i cały czas do przodu" :-D
POZDRO

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
SaviolaMaster
Post : 17 lut 2011 18:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Reinstalka z kasacją save'a?jak tak to dziękuję bo mam już blisko 80% gry ^^.
Kiedyś miałem takie błędy że nie widziałem NPC ale wystarczyło rozwalić jakiś oddział lub zająć część terenu i było ok.


*
 
DeanThomas
Post : 15 lut 2012 17:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 85
  • Dołączył: 31.08.2008
  • Skąd: Staszów


Reinstalka nie usunie cie save'ów.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron