Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
SaviolaMaster
Post : 13 lut 2011 21:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Co do zmiany broni to nie wiem bo nigdy go nie używałem jeszcze;d ale wiem że jest w realisistiku bo spotkałem madlaba, natomiast co do "postępów w grze" to cóż może i masz rację ale ja zawsze w 8dniu miałem a zawsze zajęte miałem mniej więcej tyle co na screenie z mojego poradnika, tzn. Drassen,Chitzenę i dookoła tereny,raz jeszcze chyba miałem zajęte bez tego SAMa jedynego.

EDIT:

Ale bez względu na to ile zająłem ale prawie zawsze zajmuje różnie (różnica w ilości sektorów i wybitego wroga) to w 8dniu się pokazywał filmik :).


Ostatnio zmieniony 13 lut 2011 21:19 przez SaviolaMaster, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Krzychu
Post : 13 lut 2011 21:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 10
  • Dołączył: 12.02.2011
  • Skąd: Kraków


Edytowałem poprzedniego posta (nie ma gościa). A z tym wszystkim to może być tak:
-musi minąć co najmniej 8 dni
-musisz wybić określaną liczbę wrogów
-musisz odwiedzić ileś tam sektorów

Przy czym te dwie ostatnie rzeczy to mogą być małe liczby, szczególnie jak się tłucze patrole po 24 wrogów (wizualnie oczywiście).
O ile się nie mylę to też wtedy miałem filmik 8 dnia.
No nic, potłucze teraz przez najbliższy czas trochę wrogów, zdobędę SAM i zobaczymy co z tego wyniknie. Niestety szkoła zabierze mi sporo czasu ;/ ehh
Jak miło wspominam 1 kl podstawówki , wtedy dni mi się dłużyły :D


*
 
SaviolaMaster
Post : 13 lut 2011 21:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Z ostatniej chwili handlowałem z Keithem w Cambrii i jak chciałem załadować kolejną serię TNT do plecaka z panelu inwentarza to mi pisało że nie można podczas walki podnosić przedmiotów <zonk> a jak postałem na mapie taktycznej z 20 sekund to nagle muzyczka z wygranej walki włączyła się i mi 1%wskoczyła lojalność w mieście:)) fajne bugi co??


*
 
Krzychu
Post : 13 lut 2011 21:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 10
  • Dołączył: 12.02.2011
  • Skąd: Kraków


A co ma mój sexowny temat do twoich bugów?
A ta gra ma tyle błędów... Swego czasu wbiłem do sektora, chyba na 1-2 sek przed przybyciem wroga bo nie mogłem wybrać miejsca początkowego startu. Ale do rzeczy. Ustawiam ludzi, powoli posuwam się na przód - wypatruję wroga. Szukam i szukam a tu nigdzie go nie ma. W końcu dochodze do prawej krawędzi mapy - pusto. Idę całą dolną - też nic. Sam przyszedłem z góry - no to została lewa strona. Znaleźli się :] Stali jak te kołki i nic nie robili. Skosiłem dwóch a potem jak dałem następną turę to się gra zawiesiła (zegarek) na turze wroga. Się nie doczekałem i musiałem wyłączyć grę. Na szczęście potem wszystko działało prawidłowo.


*
 
SaviolaMaster
Post : 13 lut 2011 22:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Hmm sexowny temat?No nie wiem...
Dobra koniec off-topu.
Czas na konkrety więc tyle chwilowo:P.


*
 
Stridingshadow
Post : 13 lut 2011 22:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Krzychu pisze:
A skoro już o samym robocie mowa, to czy da mu się potem zmienić broń? Czy tą jaką mu damy będzie na stałe?

Broń zamontowana na stałe.
Robot nie może jej sam przeładować.

_________________
Obrazek


*
 
SaviolaMaster
Post : 13 lut 2011 23:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Myślę że takiemu robotowi to trzeba dać konkretną pukawkę co to i ma hita i magazynek, np.H&K 21- jak go raz miałem to używałem póki się nie dorwałem H&KG36E,eh jednak ta marka rządzi.Dla robota polecam H&K21-dobry hit,przyzwoity zasięg a ładować często nie trzeba.


*
 
gonzo_68
Post : 14 lut 2011 03:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 114
  • Dołączył: 17.08.2006


Właśnie zajrzałem do swej instalki i zapisów gry JA2 WildFire, w historii gry miałem:
Informacja o ucieczce naukowca - ósmy dzień rozgrywki.
W moim władaniu 2 i 3/4 miasta (La Omerta, El Drassen, 3 z 4-ech sektorów La Chitzena, ostatni sektor Chitzeny zająłem tego samego dnia, ale po ucieczce Madlaba), żadnej wyrzutni rakiet ziemia-powietrze (zdobyłem je 4 - D15 i 7 - D2 dni później).
Tryb S-F, średni poziom trudności, wersja 6.04 PL.
Naukowca spotkałem prawie 2 tygodnie później - dzień 21, w H7. W E4 zabudowania gospodarskie, jedna chałupa mieszkalna, obstawiają to ludzie Kingpina (wskazują na to odzywki). Reszta lokacji (w których może być doktor Kairns) jest pusta.
Mogę dorzucić obrazki, jeśli ktoś chce.


*
 
SaviolaMaster
Post : 14 lut 2011 15:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Czyli masz jak ja praktycznie ja mam raptem ten sektor więcej+ może ze dwa jeszcze.


*
 
Krzychu
Post : 14 lut 2011 15:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 10
  • Dołączył: 12.02.2011
  • Skąd: Kraków


Skoro wszyscy macie 8 dzień to może ja mam jakiegoś buga? Może nie wolno przed informacji o jego ucieczce otwierać tajnego pokoiku?

A co do lokacji to są one losowe - w tym H7 i E4 (Ale tylko E4 posiada przełącznik).

Tryb u mnie oczywiście też s-f, średni poziom trudności, wersja 6.04 ANG (z gog.com)


Dam teraz nową grę, zdobędę pierwszy sektor Omerty i sprawdzę - jak w 8 dzień się pojawi się filmik to będzie można do gry dodać kolejny błąd

Edit:
Niestety nic, więc po prostu chodzi o postępy w grze i ew. musi minimalnie minąć 8 dni od naszego przybycia.

Edit2:
W trybie realistycznym filmik się pojawiał więc reinstall gry można raczej wykluczyć


Ostatnio zmieniony 14 lut 2011 15:40 przez Krzychu, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
SaviolaMaster
Post : 14 lut 2011 19:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


U mnie zawsze jest w I 11


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2


cron