Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
SaviolaMaster
Post : 07 lut 2011 21:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Czy jest w WildFire celowni do tej broni?Pytałem się kilkukrotnie przy okazji różnych tematów ale nie dostałem odpowiedzi.
Byłem zmuszony grać tylko z celownikiem laserowych ale gram od nowa i podoba mi się ta broń tylko nie wiem czy jest do niej celownik snajperski.


*
 
pudel89
Post : 07 lut 2011 23:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 30
  • Dołączył: 16.12.2010
  • Skąd: Ełk


Nie jestem pewien jak jest w WF, ale ten karabin ma wbudowany celownik snajperski i np w new classics nie da się przyłączyć innego.

_________________
Obrazek


*
 
White
Post : 08 lut 2011 18:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 17
  • Dołączył: 29.12.2010


W tym przypadku raczej optyczny nie snajperski, 1,5 krotne powiekszenie to za malo zeby mowic o celowniku snajperskim. :>
Ale w tym rzecz, skoro ma zamontowany calownik, to niemozesz zamontowac juz drugiego. Chyba, ze bylaby to wersja z przyrzadami mechanicznymi. Ale nie jest. ;)

Swoja droga ciekawe czy w WF, ten calownik daje taka sama premie jak celownik snajperski. Troche by to bylo dziwne...

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
micand1989
Post : 08 lut 2011 19:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


nie wiem bo jeszcze nie mam doświadczenia w Wildfire...ale jakby spróbować edytować postać w JAPE...tam by można było dołożyć celowniki (ja wiem że to swego rodzaju cheat, ale dla przyjemności z gry... ;) )

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
SaviolaMaster
Post : 08 lut 2011 21:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Wiecie jak mam swojego ulubione I.M.P'a mając 99-100 celności i mając ten karabin oraz broń automatyczną (nie expert) to seria ładnie wchodzi z tego samego dystansu co walę head shota( 80% zasięgu na mapie w danej chwili,1024x860chyba) więc i tak nieźle a jak jest ich kilku lub męczę się z jakimś lepszym gwardzistą to seria ładnie wchodzi a jak wejdzie 4/5 lub 5/5 to ile by nie zabierał pocisk to cała seria odeśle wroga na tamten świat


*
 
micand1989
Post : 08 lut 2011 23:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


SaviolaMaster pisze:
Wiecie jak mam swojego ulubione I.M.P'a mając 99-100 celności i mając ten karabin oraz broń automatyczną (nie expert) to seria ładnie wchodzi z tego samego dystansu co walę head shota( 80% zasięgu na mapie w danej chwili,1024x860chyba) więc i tak nieźle a jak jest ich kilku lub męczę się z jakimś lepszym gwardzistą to seria ładnie wchodzi a jak wejdzie 4/5 lub 5/5 to ile by nie zabierał pocisk to cała seria odeśle wroga na tamten świat


ale nie każdy ma od razu 99-100 celności. weź to pod uwagę. nie twierdze że jedziesz na kodach, ale 99-100 celności to w JA2 ma się tak pod koniec gry...chyba że się bardzo długo i sam bawisz.

Pozdro

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
SaviolaMaster
Post : 09 lut 2011 07:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Więc ci powiem tak widać od razu że nie grałeś w WildFire,
Jutro wkleję moje staty mam 100inteligencji i 100 wybuchowych-40h klikania C4 oraz 100 celności i 99 zręczności - 1h klikania rzutu nożem przez szybkę :)).
Zrobię poradnik szybkiego awansu do WF później.


*
 
micand1989
Post : 09 lut 2011 11:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


SaviolaMaster pisze:
Jutro wkleję moje staty mam 100inteligencji i 100 wybuchowych-40h klikania C4 oraz 100 celności i 99 zręczności - 1h klikania rzutu nożem przez szybkę :)).


40 godzin?? w tyle to całą gre przejdziesz :kosci: chyba się pomyliłeś, pisząc posta.
BTW szczerze powiedziawszy to jestem leniem i mnie sie nie chce siedzieć przy kompie i cały czas wykonywać tą samą czynność 4 godziny. "Jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać".

sorry za off-a, nie zauważyłem że jest to temat o celowniku do G36E
Pozdro

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Stridingshadow
Post : 09 lut 2011 12:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


micand1989 pisze:
40 godzin?? w tyle to całą gre przejdziesz :kosci: chyba się pomyliłeś, pisząc posta.

W Wildfire wszystko wygląda nieco inaczej, to pierwszy mod w którym niezawodność broni nabrała jakiegoś znaczenia, m.in ze względu na intensywność walk.

_________________
Obrazek


*
 
SaviolaMaster
Post : 09 lut 2011 22:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Ah błąd.
Nie to miało być 40minut:))
Zrobiłem poradnik do awansu w WF tam macie co jak i kiedy robiłem,dzięki za <pomógł> mam nadzieję że jeszcze będzie można to rozwinąć.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron