Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
SaviolaMaster
Post : 05 lut 2011 21:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Pewnie mało kto z was że podczas otwierania drzwi wytrychem można wbić inteligencję!!!
Gram od nowa w WildFire i podskilowałem sobie w omercie z 20 na 93 celność z 20 na 99 wybuchowe i z 70 81 inteligencję i otwieram drzwi od magazynu w Chitzenie i wbił mi się poziom zręczności patrze a tu jeszcze na zielono inteligencja się świeci na 82.:))))


*
 
momo78
Post : 05 lut 2011 22:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Cieszę się twoim szczęściem, ale nie ma co krzyczeć. Naprawdę.

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
von_Zakapior
Post : 05 lut 2011 23:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 48
  • Dołączył: 14.07.2010
  • Skąd: Wrocław


A z miną próbowałeś?

_________________
Obrazek


*
 
SaviolaMaster
Post : 05 lut 2011 23:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


momo78 pisze:
Cieszę się twoim szczęściem, ale nie ma co krzyczeć. Naprawdę.


Ten twój tekst był bezsensu ponieważ nie zrozumiałeś przekazu i nie mów że zrozumiałeś.

Z miną trenowałem do 8? prawie 90 ale nie weszło, od miny nie wchodzi inteligencja to jest pewne, nie wiem jak z TNT czy C1, ciekawe ile rzeczy gracze jeszcze nie odkryli:)


*
 
lukasamd
Post : 06 lut 2011 00:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Zmieniłem nazwę tematu, bo tamta faktycznie strasznie krzykliwa, a nic nie mówiąca.

Przy otwieraniu drzwi jeszcze nigdy mi się nie zdarzył wzrost inteligencji. Rozbrajanie ładunków zaś pozwala na podbicie tej cechy i jest to znane od dawna.


*
  WWW
SaviolaMaster
Post : 06 lut 2011 12:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Ja wam powiem tak:
Jak wiadomo książkowo nie da się podbić inteligencji,
Rozbrajanie miny też nic nie da bo to za proste, TNT i C1 pewnie działają jak HMX czy C4 tylko z 10x wolniej (tak sądzę na logikę biorąc),
Ale nie wpadłym na to że wytrychem otwierając drzwi oprócz zręczności mi wejdzie inteligencja (ale myślę że to działa tak że żeby wytrychem otworzyć drzwi trzeba pogłówkować gdzie co i jak a zręczność i sama mechanika to już wpływa na jakość wykonanej operacji, natomiast inteligencja na to żeby szczaić jak i gdzie).
Wiecie teraz tak myślę że to ma sens bo taki Steroid rzadko mi otwiera drzwi mając 7? inteligecji 6? zręcznośći i 7? mechaniki i otwieranie zamków ale za to pamiętam jak pisałem kiedyś że Maddog mi nic nie chce otwierać,mówiliście że wszystko otworzy jak podbije mechanikę, ma prawie 90 mechaniki 9? zręczności otwieranie zamków expert i tylko 5? inteligencji i rzadziej otwierał mi zamki od Steroid'a.
Ale przyznam że jakby nie ten fart to bym nie wpadł na to...
PS: jak zawsze w ludzkości bywa najlepsze i najprostsze jest odrywane przez przypadek.

EDIT po kilkunastu sekundach:

Bawię się dalej z HMX już 92 inteligencji i 100 wybuchowych.... :)))))

O co mi chodzi,
moje pytanie brzmi czy jest jakiś edytor/menager lub po prostu zmiana jakiejś linijki kodu żeby umożliwić a JA 2 Wildfire wbicie 100 życia i 100 siły bez errora,żeby dalej dało się grać normalnie i od razu czy jest takie samo cuś do hybrydy wildfire z JA 2 1.13?? Podkreślam hybrydy bo doczytałem się tylko o samym JA 2 1.13.
I kolejne pytanie również czytałem na temat takiego menagera że podobno można zmienić granicę ustawiania punktów na starcie (standardowo w JA 2 to 35-85 w JA 2.5 35-90 a w JA 2 WF 20-90 (wyjątek zdolności przywódcze tam jest 35-90).


Ostatnio zmieniony 06 lut 2011 12:42 przez SaviolaMaster, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Len
Post : 06 lut 2011 13:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


SaviolaMaster pisze:
moje pytanie brzmi czy jest jakiś edytor/menager lub po prostu zmiana jakiejś linijki kodu żeby umożliwić a JA 2 Wildfire wbicie 100 życia i 100 siły bez errora,żeby dalej dało się grać normalnie i od razu czy jest takie samo cuś do hybrydy wildfire z JA 2 1.13?? Podkreślam hybrydy bo doczytałem się tylko o samym JA 2 1.13.

Na pewno można ustawić najemnikowi (lub dowolnej postaci) statystyki wg własnego uznania ale musisz to zrobić przed rozpoczęciem gry, żeby zmiany zastosowały się w grze.


*
  WWW
SaviolaMaster
Post : 06 lut 2011 21:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Ale czy można zmienić dolną i górną granicę punktową i czy to jest jakiś menager który działa pod hybrydę 1.13?


*
 
Fisher
Post : 06 lut 2011 21:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 188
  • Dołączył: 13.09.2009
  • Skąd: Polska,Poznań


ini editor lub w pliku .ini

_________________
Podpis w budowie


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie