Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
SaviolaMaster
Post : 19 sty 2011 18:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Z tego co mi wiadomo to wojska nie mogą zaatakować San Mony (przecież zawsze tam się bronie zostawiało z tego faktu)...

Daję screena:

WTF?!

EDIT:

Przeanalizowałem atak zawsze jest (wczytywałem grę, odczekałem był,kilka razy)
ponadto zauważyłem że wojska pojawiły się w sektorze E2 po czym doszły do sektora C5 (wystarczy śledzić kompresję czasu z włączonym widokiem na samoobronę,znak zapytania to oddział wroga).


Załączniki:
atak (973 x 576).jpg
atak (973 x 576).jpg [ 157.73 KiB | Przeglądany 1273 razy ]


Ostatnio zmieniony 19 sty 2011 18:43 przez SaviolaMaster, łącznie zmieniany 2 razy
*
 
Olinka
Post : 19 sty 2011 18:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


niezle ich musiałes wkurzyc... gratuluje :)




a na powaznie

ja to pierwszy raz widze

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
micand1989
Post : 19 sty 2011 18:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


mnie się też tak kiedyś zdarzyło jak uciekałem zmęczonym oddziałem. wszedłem do sektora powyżej i zostałem zaatakowany, a miałem śpiący oddział, no to go wycofałem do San Mony a oni przyszli za mną i miałem walkę w San Monie.

Może ci się jakoś uda. Spróbuj wpuścić na linie strzału jakiegoś kolesia od Kingpina. Ja tak zrobiłem i nie musiałem dalej walczyć ;-)

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
lukasamd
Post : 19 sty 2011 19:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Pamiętajcie o tym, że San Mona to miejsce gdzie przesiadują żołnierze na przepustkach. W zwykłym JA2 raczej nie pojawiali się oni w sektorach miejskich, ale do sektora z opuszczoną kopalnią często zaglądali. Być może w Wildfire zmieniono ustawienia pozostałych sektorów tego miasteczka.


*
  WWW
SaviolaMaster
Post : 19 sty 2011 19:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Nie wiem ja ich rozwaliłem, reszta (ci co normalnie są czyli NPC, ludzie na przepustkach i ludzie kingpina normalnie cisną jakby nigdy nic).
Wydaje mi się że tak się stało bo może mieli po drodze,atakując docelowo inny sektor lub tak jak mówisz lubią zaglądać do kopalni i może dowiedzieli się że siedzę w mieście lub coś xD. W końcu rzekomo w WildFire mają oni lepszą inteligencję jak w klasycznej dwójce.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron