Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 08 sty 2011 11:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Sprawdź w historii w laptopie, czy czasem już wcześniej nie powiedział że dostarczy żywność dla mieszkańców (będzie zapis o tym, że dostarczono żywność). Może zrobił to za pierwszym razem a z rozpędu nacisnąłeś ominąłeś jego kwestię? Dla osób znających JA to częsty "przypadek" :)


*
  WWW
SaviolaMaster
Post : 08 sty 2011 12:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Zarzucam screeny z mojej historii i z tego co widzę nie ma raczej komunikatu że żywność została załatwiona.


Załączniki:
bez tytułu3 (600 x 355).jpg
bez tytułu3 (600 x 355).jpg [ 61.53 KiB | Przeglądany 1112 razy ]
bez tytułu2 (600 x 355).jpg
bez tytułu2 (600 x 355).jpg [ 66.77 KiB | Przeglądany 1112 razy ]
bez tytułu (600 x 355).jpg
bez tytułu (600 x 355).jpg [ 74.88 KiB | Przeglądany 1112 razy ]
*
 
djt
Post : 08 sty 2011 13:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 132
  • Dołączył: 14.03.2007
  • Skąd: Północna DOKP :)


Jesli się komunikat nie wyświetla, łatwo sprawdzić czy dostarczono ;)
Idź do kryjówki rebeliantów, zagadaj z Miguelem przyjaźnie, jeśli zaoferuje Tobie usługi Dymitria i będziesz mógł go zrekrutować, to żywność dostarczono.
Rozmawiaj z księdzem na trzeźwo, przyjaźnie - aż powie "Miguel potrzebuje mojej pomocy? Cóż, zobaczę co się da zrobić (...)"

Musi zadziałać.

Pozdrowienia.

_________________
http://www.michalkiewicz.pl


*
 
SaviolaMaster
Post : 08 sty 2011 15:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Otóż małe sprostowanie Dimitriego mogłem i zrekrutowałem już na początku razem z Irą zajmując drugi sektos jakim była Omerta.A gadki miquela nadal są takie same jak napisałem w postach wcześniejszych.Spróbuję jeszcze zagadać jak będę w Drassen.


*
 
lukasamd
Post : 08 sty 2011 15:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Gdy zajmiesz Drassen (już masz) i Chitzenę, to Miguel oraz Carlos powinni się już do Ciebie przyłączyć.

@djt:
Dimitri w Wildfire dołącza razem z Irą.


*
  WWW
djt
Post : 08 sty 2011 16:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 132
  • Dołączył: 14.03.2007
  • Skąd: Północna DOKP :)


Cytuj:
Dimitri w Wildfire dołącza razem z Irą.


A... no cóż, trafiłem kulą w płot :)

Pozdrowienia

_________________
http://www.michalkiewicz.pl


*
 
SaviolaMaster
Post : 08 sty 2011 23:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Pisałem to wyżej ^^.Jutro napiszę pod wieczór jak już zajmę Citzene czy dołączyli do mnie.


*
 
SaviolaMaster
Post : 16 sty 2011 19:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Więc tak kontynuując wątek to tak:
Mam pytanie co do oto jegomościa:
Sergeant Krott

Miejsce: H13 (Alma)

nie ma kolesia, przed wybuchem z szafki zabrałem itemki a jego nigdzie nie było mam już całą Almę i nic, PS: tam nie ma karabinu rakietowego tylko snajperka v-94 z dużą ilością każdej z trzech rodzai amunicji i skoro już przy tym jesteśmy to od razu dodam że ma ona inne staty, ma 76 ataku i 65 zasięgu - proszę o skorygowanie tego.


Ostatnio zmieniony 16 sty 2011 19:43 przez SaviolaMaster, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Stridingshadow
Post : 16 sty 2011 23:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


SaviolaMaster pisze:
nie ma kolesia, przed wybuchem z szafki zabrałem itemki a jego nigdzie nie było mam już całą Almę i nic

Jeżeli podczas ataku na H13 wróg będzie miał okazję, to włączy alarm detonując układ samozniszczenia sejfu na karabin rakietowy, niszcząc ten ostatni i ciężko raniąc/zabijając Krott'a.
Jeżeli pogadamy z Krottem przed wybuchem, to w zamian za swoją wolność odda nam on karabin rakietowy, a sam opuści sektor (i rozpłynie się na zawsze), obiecując że pochwali nas przed mieszkańcami Almy (w zw. z czym dostaniemy kilka punktów lojalności więcej).

SaviolaMaster pisze:
PS: tam nie ma karabinu rakietowego tylko snajperka v-94 z dużą ilością każdej z trzech rodzai amunicji i skoro już przy tym jesteśmy to od razu dodam że ma ona inne staty, ma 76 ataku i 65 zasięgu - proszę o skorygowanie tego.

W Wildfire nie ma karabinów rakietowych, a ich miejsce zajmuje właśnie wkw W-94.

_________________
Obrazek


*
 
SaviolaMaster
Post : 17 sty 2011 12:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


< post usunięty >


Ostatnio zmieniony 17 sty 2011 13:02 przez SaviolaMaster, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
SaviolaMaster
Post : 17 sty 2011 12:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Stridingshadow pisze:
SaviolaMaster pisze:
nie ma kolesia, przed wybuchem z szafki zabrałem itemki a jego nigdzie nie było mam już całą Almę i nic

Jeżeli podczas ataku na H13 wróg będzie miał okazję, to włączy alarm detonując układ samozniszczenia sejfu na karabin rakietowy, niszcząc ten ostatni i ciężko raniąc/zabijając Krott'a.
Jeżeli pogadamy z Krottem przed wybuchem, to w zamian za swoją wolność odda nam on karabin rakietowy, a sam opuści sektor (i rozpłynie się na zawsze), obiecując że pochwali nas przed mieszkańcami Almy (w zw. z czym dostaniemy kilka punktów lojalności więcej).


Nie było żadnego Krotta a jak we wcześniejszym savie szafka wybuchła to nigdzie zwłok nie było (sprawdziłem to kilka sekund po wybuchu).

SaviolaMaster pisze:
PS: tam nie ma karabinu rakietowego tylko snajperka v-94 z dużą ilością każdej z trzech rodzai amunicji i skoro już przy tym jesteśmy to od razu dodam że ma ona inne staty, ma 76 ataku i 65 zasięgu - proszę o skorygowanie tego.

W Wildfire nie ma karabinów rakietowych, a ich miejsce zajmuje właśnie wkw W-94.[/quote]

Moglibyście to uwzględnić i jak pisałem wyżej poprawić statystyki tej broni:).


Ostatnio zmieniony 17 sty 2011 13:01 przez SaviolaMaster, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2