Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
SaviolaMaster
Post : 28 gru 2010 20:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Dobrze dobrze rozwijajcie temat bo mi też to się przyda ja natomiast mam pytanko(będzie nie jedno jeszcze pewnie xD) otóż IRA ponoć ma szkolenie expert a mi w statystykach pisze broń automatyczna i oburęczność(co jest dla niej na mega plus bo mnóstwo nadrabia i już mnóstwo się nauczyła).
I jeszcze zanim zapomnę to czy Tony będzie miał później większy asortyment?(bronie pewnie będę miał ale gorzej z ammo,już Chrisa załatwiłem i mam kałacha tyle że miałem buga i musiałem wczytać grę teraz git).Jak mi się coś przypomni to się udzielę.

Edit:
już wiem co miałem się spytać całe szczęście :D.
Otóż czy po oczyszczeniu sektora jeśli np. nie podeszło się do jakiegoś zabitego żołnierza to czy pokazuje się jego ewentualny item w inwentarzu mapy i/lub czy w przypadku czyszczenia sektora(Lasu,łąki) metodą rozstrzelania automatycznego (robiłem tak 2x jak ostatniego nooba nie mogłem znaleźć a szkoda czasu bo i tak mnie nie trafił :P) to czy również się pokaże to w inwentarzy czy już trzeba szukać trupa i patrzeć czy coś ma?-ważne!

Edit2:
mam jeszcze jedną sprawę na zachód od San Mony jest kopalnia w 3 magazyny pełne górników i snajpera na dachu.Oni zaatakują dopiero jak im coś zabiorę(sektor C4).
Warto ich likwidować?A raczej tak bo maja mnóstwo granatów i ammo,pytanie czy ma to dalsze konsekwencje?(odwet itp.)

Edit3:
Cóż już Elliot ma podbitą czerwoną mordę ona już wysłała swoje jednostki na poszukiwania doktorka a ja Shadowa do domu(zwrot kosztów oto mi chodziło,jeszcze się przyda później).
Kolejny problem a raczej pytanie jest taki:
Fred nadal nie chce dawać mi kasy za kopalnie (mam 28%lojalności)wróciłem do Drassen po maczetę bo zadźgałem jednego kolesia.Czemu nie chce mi dać kasy z kopalni?Mam za mało % lojalności?I o co chodzi z procentami w kopalni La Cambia?Mam napisaną ilość którą dostaję oraz w nawiasie 53%???
Ten kto mi odpowie ma mega plusa u mnie za tak dużo roboty:P pewnie jeszcze coś dojdzie,świetny poradnik się zrobi z tego tematu:D:D.


Ostatnio zmieniony 28 gru 2010 22:25 przez SaviolaMaster, łącznie zmieniany 4 razy

*
 
lukasamd
Post : 29 gru 2010 12:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Assur-ad-mu pisze:
Już nie pamiętam czy jak zabiję Kingpina to dostaje te 20 tyś. co bym dostał za kielich?


Nie pamiętam, ale jestem pewien, że w chwili atakowania Balime takie 20.000$ nie ma już większego znaczenia :)


*
  WWW
SaviolaMaster
Post : 29 gru 2010 13:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Lukasamd odpowiesz na moje pytania?:P
Edit dodam pytanie czy mając celownik optyczny i laserowy na raz to źle czy lepiej czy bez różnicy (za dnia i w nocy).
Proszę o odpowiedzi na te pytania bo są dla mnie bardzo ważne.


Ostatnio zmieniony 29 gru 2010 19:19 przez SaviolaMaster, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Assur-ad-mu
Post : 29 gru 2010 20:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 294
  • Dołączył: 30.06.2010


Cytuj:
IRA ponoć ma szkolenie expert a mi w statystykach pisze broń automatyczna i oburęczność


Do tego nie znam odpowiedzi. W podstawowej wersji chyba jest właśnie tak jak u ciebie, a dopiero to się zmieniło w 1.13. Ale do tego nie mam pewności.

Cytuj:
I jeszcze zanim zapomnę to czy Tony będzie miał później większy asortyment?


Tak jemu będzie się zmieniał asortyment z postępem czasu. Tym więcej robisz tym lepsza broń u wrogów i u niego. Co do amunicji to nawet jak u niego możesz kupić broń długą to powinieneś nieć możliwość amunicji do broni krótkiej.

Cytuj:
Otóż czy po oczyszczeniu sektora jeśli np. nie podeszło się do jakiegoś zabitego żołnierza to czy pokazuje się jego ewentualny item w inwentarzu mapy i/lub czy w przypadku czyszczenia sektora(Lasu,łąki) metodą rozstrzelania automatycznego (robiłem tak 2x jak ostatniego nooba nie mogłem znaleźć a szkoda czasu bo i tak mnie nie trafił :P) to czy również się pokaże to w inwentarzy czy już trzeba szukać trupa i patrzeć czy coś ma?-ważne!


Co do tego to nie mam wątpliwości w Wildfire musisz chodzić do każdego trupa aby dostać od niego broń itp. a dopiero w tedy pojawi się ona w inwentarzu. Z tego co wiem przy rozstrzygnięciu automatycznym Nie dostajesz nic od trupa (jeśli go w ogóle znajdziesz)

Cytuj:
Warto ich likwidować?A raczej tak bo maja mnóstwo granatów i ammo,pytanie czy ma to dalsze konsekwencje?(odwet itp.)


Tego nie pamiętam jak grałem to i nie wiem.

Cytuj:
Fred nadal nie chce dawać mi kasy za kopalnie (mam 28%lojalności)wróciłem do Drassen po maczetę bo zadźgałem jednego kolesia.Czemu nie chce mi dać kasy z kopalni?Mam za mało % lojalności?I o co chodzi z procentami w kopalni La Cambia?Mam napisaną ilość którą dostaję oraz w nawiasie 53%???
Ten kto mi odpowie ma mega plusa u mnie za tak dużo roboty:P pewnie jeszcze coś dojdzie,świetny poradnik się zrobi z tego tematu:D:D.


Może nie daje ci kasy bo zabiłeś jednego z jego ludzi. a i lojalność jest niska może to dlatego. Procenty w nawiasie jest to część górnicza która chce dla ciebie pracować. Jeśli nie masz całej bo będziesz mieć część całej lojalności którą widzisz na mapie podstawowej.

Cytuj:
Edit dodam pytanie czy mając celownik optyczny i laserowy na raz to źle czy lepiej czy bez różnicy (za dnia i w nocy).


To lepiej bo dzięki temu twoi ludzie celniej strzelają. Chyba że o czymś nie wiem z Wildfire bo grałem dosyć dawno

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 29 gru 2010 20:04 przez Assur-ad-mu, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
SaviolaMaster
Post : 29 gru 2010 20:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


No nieźle część wiem więc tak:

1.Nadal mam pytanie co do IRY
2.Nadal mam pytanie co do rozstrzygnięcia automatycznego oraz nie podejścia do trupa
3.Nadal mam pytanie co do Freda i kopalni w Drassen
4.Nadal mam pytanie co do celowników
5.I extra pytanie aktualnie(teraz) wyczyściłem Balimę, bo Almy nie dałem rady muszę sprzęt zebrać i ludzi,otóż znalazłem przy trupie google UV i teraz co lepsze noktowizora czy google UV???
Proszę odpowiadać w punktach dzięki.

Edit:
Z ostatniej chwili xD:
W Balimie mają same antywłamaniowe zamki :(.
Trzeba wytrych i dobrego mechanika żeby otworzyć?Mam 96siły i łom nie pomaga.

Kolejny edit:

Nie ogarniam właśnie znalazłem kasetę dla Brendy w sektorze L13 na wschód od Balimy.Trochę daleko:P leżała sobie na stole.PS: czytam sobie questy bo skopiowałem do Worda żeby usuwać i wiedzieć co mi zostało i moim zdaniem opis kradzieży kielicha jest bez sensu.Ale w sensie że najpierw jest napisane że ostatni wychodzi z kielichem a potem że po rozmowie możemy wykraść kielich nocą.:P

Jeszcze jeden edit:
Zczyściłem farmę tych wieśniaków i teraz moje pytanie więcej kasy za te bronie dostane od Toniego czy od tego jegomościa w Cambrii G9??

Jeszcze coś:
Maddog nie ma takich statystyk jak w opisie jest dużo gorszy,pytanie moje a raczej dwa:
1.Czy on będzie brał po cichu jakąś kasę?
2.Ma on umiejętność otwieranie zamków expert,a nie może sobie poradzić z prostymi drzwiami które mój I.M.P z łoma na raz otwiera.<lol>
Jak działa ta jego umiejętność?otwierałem zamek z ręki oraz z zestawu ślusarskiego.

E:Już wyjaśniłem sprawę celownika wiem o co z nimi chodzi więc tą kwestię.Więc pytanie numer 4 zostało wyjaśnione jednak innych się nie doszukałem proszę o pomoc!!!

E:Kurde no czego mi nikt nie pomoże rozumiem że sporo wymagam ale od was niektórych to nic.Grałem w nie jedną grę i wiem że dla kogoś kto przynajmniej raz przeszedł tę grę odpowiedź na te pytania to chwila tym bardziej że właśnie zająłem Chitzenę i lipa bo mam 41%lojalności a szef górników nie chce dawać mi kasy.

E:Super extra teraz to bomba po prostu dałem kielich dziadkowi zapisałem grę.Wczytuję error,błąd wczytywania podczas gry.<*****> czytałem na forum nie znalazłem patcha a żaden sposób nie działa...5h grania w dupę.!!!!!!!!!!!!!!!

E:Doszedłem do wniosku że zagram od nowa ale pytania nadal aktualne,wykorzystam moją zdobytą wiedzę ma temat wildfire oraz wspomogę się całym moim "asortymentem wiedzy" oraz znajomości i doświadczenia w całym JA i zagram inną taktyką,lepszą i szybszą a w oparciu o świetny poradnik tworzenia I.M.P zrobię koksa roku z operacjami nocnymi i skradaniem się,nie będę popełniam głupich błędów które do tej pory robiłem i zmienię kilka istotnych rzeczy bo wiem co za sobą niosą.


Ostatnio zmieniony 30 gru 2010 23:14 przez SaviolaMaster, łącznie zmieniany 8 razy

*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2


cron