Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Zenio
Post : 29 lis 2010 14:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 19
  • Dołączył: 29.11.2010


Witam, może ktoś mi pomoże .
Drugi raz podchodzę do tej gry.
Wpierw JA2 ,jak zabiłem królową jest zegarek i wisi tak kilkanaście czy kilkadziesiąt minut.
Drugi raz w Wildfire , zabijam królową , następnie jest mowa końcowa kilku cywilów i moich najemników ale też za chwile pokazuje się zegarek i też wisi , jakies wskazówki? czy to wina polskiej wersji gry? Relase 6.04 z polskimi napisami
pozdrawiam
Dodam ze w ja grałem kilka ładnych lat temu i na zupełnie innym sprzęcie.
Co lepsze w wildfire zeszlem raz do podziemi pod meduna i nie było tam królowej.
Musiałem wyjśc i wejśc jeszcze raz i po zabijać od nowa przeciwników i tez o dziwo królowa nawet sie nie "rzucała" tylko dostala kulke ze snajperki od Slaya i tyle... Może to ktoś inny ma ją sprzątnąć ?
Liczę na pomoc


*
 
Stridingshadow
Post : 29 lis 2010 15:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Zenio pisze:
Wpierw JA2 ,jak zabiłem królową jest zegarek i wisi tak kilkanaście czy kilkadziesiąt minut.

Niestety w JA2 takie sytuacje zdarzają się dość często.
Czasem pomaga reinstalka, czasem nie.
Inna sprawa, że zabicie królowej (i ew. królowej robali) kończy grę, więc niewiele tracisz.

Zenio pisze:
Drugi raz w Wildfire , zabijam królową , następnie jest mowa końcowa kilku cywilów i moich najemników ale też za chwile pokazuje się zegarek i też wisi

Z tym już nie bardzo jest co zrobić, Wildfire tak ma.
Nie wyświetla outro.

Zenio pisze:
Co lepsze w wildfire zeszlem raz do podziemi pod meduna i nie było tam królowej.

Jeżeli najpierw zejdziesz do podziemi, a dopiero potem do z powrotem do pałacu (do podziemi można dostać się z ogrodów królewskich), to Deidranna będzie właśnie w pałacu.
Jeżeli zaś zrobisz na odwrót (pałac--> podziemie), to królowa będzie w podziemiu.

Zenio pisze:
i tez o dziwo królowa nawet sie nie "rzucała"

Bo zazwyczaj się nie rzuca, można nawet z nią chwilę pogadać.

_________________
Obrazek


*
 
Len
Post : 29 lis 2010 16:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Domyślam się, że wina leży w pliku EXE. Nie mam pojęcia czy to cokolwiek pomoże, ale możesz zainstalować angielskiego patcha. Podmieni EXE i może coś z tego wyjdzie. A jak nie, to spróbuj z patchem niemieckim (nowszy o dwa numery).

Czy to coś da? Nie wiem, ale spróbować możesz.


*
  WWW
Zenio
Post : 29 lis 2010 17:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 19
  • Dołączył: 29.11.2010


Witam, dzieki za info no szkoda że drugi raz ta gra mnie wciągneła i poraz drugi takie zakończenie.
Niestety angielski patch nic nie zmienia, a niemiecki powoduje wywalenie gry przy uruchamianiu.
Pozdrawiam


*
 
Stridingshadow
Post : 29 lis 2010 20:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Tu masz filmik z zakończeniem gry.
W grę warto zagrać ponownie, szczególnie z którymś z nowych modów (szczególnie polecam v1.13).

Jeżeli interesuje Cię kolejne przejście gry w formie urozmaiconej, to zapraszamy do dyskusji na forum.
Przywitaj się w tym dziale.

_________________
Obrazek


*
 
Zenio
Post : 01 gru 2010 15:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 19
  • Dołączył: 29.11.2010


Żeby nie zakładac nowego tematu.
Znalazłem że ten mod 1.13 mozna zainstalowac na JA2 , nie na wersję wildfire ?
Instalujesz JA2
- Instalujesz JA2 1.13 - polecam najpierw release 2085 a potem ewentualnie update z SVN
- Na to wszystko wrzucasz Wildfire 1.13 czy tak?
I nastepnie wg tej instrukcji?
Kod:
http://forum.jagged-alliance.pl/ja2-1-13-po-polsku-wildfire-na-1-13-t1832-30.html

Pozdrawiam

Zainstalowałem niby ja2 , mod 1.13 update svn i widlfire1.13.
Niemniej jednak za pierwszym razem jak celowałem w przeciwnika to miałem poziomy pasek nad nim ile dany strzał zabiera mu życia.
Teraz tego nie mam, a mam 100 punktów akcji... Czy tak ma być czy coś źle zrobiłem?


Ostatnio zmieniony 04 gru 2010 07:24 przez Zenio, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron