Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Kushin
Post : 18 lis 2010 13:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 136
  • Dołączył: 27.12.2006
  • Skąd: San Mona


Alma, Sektor H14

Obrazek

Mam taki mały problem z skrzynkami w sektorze H14, w Almie. Znalazłem kluczę do hangarów przy martwych przeciwnikach ale nie mam pojęcia jak dobrać się do skrzynek, czy coś przeoczyłem czy niestety muszę sobie radzić łomem albo wytrychami?

Dołączony screen :

Obrazek

_________________
Obrazek


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 18 lis 2010 13:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Kushin pisze:
Mam taki mały problem z skrzynkami w sektorze H14, w Almie. Znalazłem kluczę do hangarów przy martwych przeciwnikach ale nie mam pojęcia jak dobrać się do skrzynek, czy coś przeoczyłem czy niestety muszę sobie radzić łomem albo wytrychami?

Kliknij zamek (skrzynia, drzwi, cokolwiek), i otworzy Ci się okienko z różnymi opcjami.
Będzie m.in 'otwórz', 'otwórz wytrychem', 'otwórz łomem', 'wyważ', 'otwórz ładunkiem wybuchowym', i 'otwórz kluczem'.
Jeżeli jakimś trafem nie uda się otworzyć drzwi kluczem, to możesz to zrobić za pomocą plastikowego ładunku wybuchowego (wypada mieć dobre umiejętności z zakresu mat. wybuchowych, i poprawić kopniakiem).
Nie wiem jak jest w Wildfire, ale w JA2 można było też przestrzeliwać zamki (w czym najlepiej sprawdzała się strzelba załadowana amunicją Buckshot/Loftka).

_________________
Obrazek


*
 
Kushin
Post : 18 lis 2010 13:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 136
  • Dołączył: 27.12.2006
  • Skąd: San Mona


Stridingshadow pisze:
Kliknij zamek (skrzynia, drzwi, cokolwiek), i otworzy Ci się okienko z różnymi opcjami.
Będzie m.in 'otwórz', 'otwórz wytrychem', 'otwórz łomem', 'wyważ', 'otwórz ładunkiem wybuchowym', i 'otwórz kluczem'.
Jeżeli jakimś trafem nie uda się otworzyć drzwi kluczem, to możesz to zrobić za pomocą plastikowego ładunku wybuchowego (wypada mieć dobre umiejętności z zakresu mat. wybuchowych, i poprawić kopniakiem).
Nie wiem jak jest w Wildfire, ale w JA2 można było też przestrzeliwać zamki (w czym najlepiej sprawdzała się strzelba załadowana amunicją Buckshot/Loftka).


Spokojnie, znam komendy, żaden klucz nie trybi. Nie chodzi mi by dostać się do hangarów tylko żeby otworzyć skrzynki, hangary już otworzyłem kluczami. Ładunków wybuchowych nie mam, a gdybym miał, nie marnował bym ich na tyle skrzyń, kopniakiem nie idzie, Shadow ma 93 siły i nie otwiera aż do utraty energii. W sektorze obok zostawiłem kupę naboi do strzelby i strzelbę chyba też, spróbuje ale z tego co pamiętam, zamków w drzwiach nie zawsze szło przestrzelić.

_________________
Obrazek


*
  WWW
djt
Post : 18 lis 2010 16:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 132
  • Dołączył: 14.03.2007
  • Skąd: Północna DOKP :)


Cytuj:
Nie chodzi mi by dostać się do hangarów tylko żeby otworzyć skrzynki

Skrzynek kluczami nie otworzysz. Albo łom, albo wytrych, albo ładunek. Z kopniakami to różnie - drewnianą można z kopa otworzyć, metalowej chyba się nie da.
Ja otwierałem Brainem o ile pamiętam.

Zatrudnij jakiegoś ślusarza ;)

Pozdrowienia.

_________________
http://www.michalkiewicz.pl


*
 
Kushin
Post : 18 lis 2010 16:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 136
  • Dołączył: 27.12.2006
  • Skąd: San Mona


djt pisze:
Cytuj:
Nie chodzi mi by dostać się do hangarów tylko żeby otworzyć skrzynki

Skrzynek kluczami nie otworzysz. Albo łom, albo wytrych, albo ładunek. Z kopniakami to różnie - drewnianą można z kopa otworzyć, metalowej chyba się nie da.
Ja otwierałem Brainem o ile pamiętam.

Zatrudnij jakiegoś ślusarza ;)

Pozdrowienia.


Dzięki za pomoc, niestety tak chyba będę musiał zrobić...

_________________
Obrazek


*
  WWW
lukasamd
Post : 18 lis 2010 16:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Polecam Trevora - bardzo dobrze radzi sobie jako ślusarz + saper.
Magic też jest ok, ale potrafi wejść na minę wcale jakoś nie ukrytą :]


*
  WWW
black1234
Post : 18 lis 2010 17:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 25
  • Dołączył: 26.09.2010
  • Skąd: Głuchowo


ja zawsze brałem na początek trevora i zawsze otwiera

_________________
https://jagged-alliance.pl/


*
 
Kushin
Post : 19 lis 2010 09:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 136
  • Dołączył: 27.12.2006
  • Skąd: San Mona


W sektorze obok znalazłem łom i udało mi się otworzyć skrzynki z jednego hangaru, drugi wciąż jest do otworzenia. Niestety nikogo od wytrychów nie mam, a w almie naprawdę są niezłe cudeńka w tych skrzynkach :D Przez ciągłe otwieranie Shadowem i kopanie, wbił już w tym sektorze z 3 punkty do siły hehe, ma około 95 siły.

_________________
Obrazek


*
  WWW
a.c.aowiec
Post : 19 lis 2010 10:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 11
  • Dołączył: 11.11.2010


nie radze używać materiałów wybuchowych bo w paru magazynach są pociski moździerzowe granaty itp może to być niebezpieczne a nawet katastrofalne w skutkach.alternatywnie jakiś paker z łomem lub łomami ale możesz się zmęczyć lub znudzić ewentualnie ślusarz co jest wygodniejsze , szybsze


*
 
Kushin
Post : 19 lis 2010 10:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 136
  • Dołączył: 27.12.2006
  • Skąd: San Mona


Niektóre skrzynki dało się otworzyć strzelbą, (tutaj też 2 punkty celności wbite na otwieraniu, w to wliczają się też drzwi itd ale w przypadku Wildfire, psuje to statystyki obok inwentarzu) mówię tu o drewnianych skrzyniach. Drewniane skrzynie były w dwóch hangarach, co dziwne, jedne się dało otworzyć, na drugie już niestety strzelba nie podziałała. Został mi tylko jeden hangar, jak tylko podejmę anty-powietrzne działa to wyrzucę tam jakiegoś najemnika od wytrychów na dzień.

_________________
Obrazek


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron