Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
a.c.aowiec
Post : 18 lis 2010 10:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 11
  • Dołączył: 11.11.2010


grałem sobie na hardzie i odbiłem chitzene zaczynam szkolić samoobronę mam 12 zielonych i nagle atak pierwszy i drugi regularnie co dzień w okolicach południa jakoś przetrwałem milicja raczej nie ale dekuje się dalej i szkole , kolejne dwa ataki , dużo wrogów (ok 15-25) ale słabo uzbrojeni wiec ja i moja drużyna tez za piątym razem to dopiero atak ,wrogowie już lepiej opancerzeni (kevlary)i uzbrojeni (u jednego m16a1 + Leopold mark 5 scope), jest ciężko.imp (najlepszy w oddziale oprócz tego jeszcze IRA i Dmitrij z początku jeszcze Ivan) tak czy inaczej trwa piaty atak, samoobrony mam całych pięć imp otrzymuje ciężki prawie śmiertelny postrzał w głowę tak samo ira lecz jakoś wygrywam.po walce samoobrony sie ostało całe jeden (1) jestem zmuszony oddać miasto i ratować się odwrotem lecz ja i moi ludzie jesteśmy bogatsi o doświadczenie sprzęt i rany.rozpaczliwa obrona miasta obsunęła sie z moim jaggedowym systemem wojny szarpanej i partyzanckiej po kolejnej aczkolwiek już nieudanej wrócił bym do ojczyzny w czarnym worku jak ostrzegali w opcjach wyboru trudnosci


*
 
Len
Post : 18 lis 2010 11:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


W takich sytuacjach najlepiej kontratakować zaraz po wygraniu bitwy. W przeciwnym razie będą tak długo przychodzili aż w końcu cię zamęczą.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron