Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
matmik
Post : 18 wrz 2010 19:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 17.09.2010


Nie wiem czy nie było nigdzie takiego poradnika ale jestem nowy i nie wiem za bardzo gdzie szukać więc jak będę potrzebował pomocy to będę pisał w tym temacie . A więc kiedyś grałem w tą gierkę jak byłem mały i teraz sobie przypomniałem o niej i zacząłem grać Jagged Alliance 2 Wildfire i tu mam problem że gdy mi się oddział podzieli na grupy to nie wiem jak najemników połączyć w jedną drużynę a drugi problem to do kąt mam pójść w 2 misji


*
 
Perry
Post : 18 wrz 2010 19:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


matmik pisze:
mam problem że gdy mi się oddział podzieli na grupy to nie wiem jak najemników połączyć w jedną drużynę

Cześć możesz ich połączyc na dwa sposoby, albo na ekranie mapy, kiedy klikniesz na imie danego najemnika, pojawia sie okienko z opcjami i pierwsza z nich to przydział do danego oddziału..Druga na ekranie taktycznym, klikasz prawym na najemnika którego chcesz przydzielić i wybierasz oddział, w którym chcesz zeby się znajdował.. ;)
matmik pisze:
drugi problem to do kąt mam pójść w 2 misji

Wildfire (podobnie zresztą jak JA2) nie jest podzielony na misje, mozesz chodzić po całej mapie, jak tylko chcesz, wiec nie bardzo wiem o jaką misję Ci chodzi...

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


Ostatnio zmieniony 18 wrz 2010 19:25 przez Perry, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
Wigen
Post : 18 wrz 2010 19:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Perry pisze:
Wildfire (podobnie zresztą jak JA2) nie jest podzielony na misje, mozesz chodzić po całej mapie, jak tylko chcesz, wiec nie bardzo wiem o jaką misję Ci chodzi...


Chodzi mu pewnie o misje po spotkaniu z Cordoną. Żywność, sprzęt i takie tam.


*
 
Perry
Post : 18 wrz 2010 19:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Wigen pisze:
Chodzi mu pewnie o misje po spotkaniu z Cordoną. Żywność, sprzęt i takie tam

Jeśli tak, to w sektorze A9 musisz odnaleźć Fatimę i wręczyć jej list, a ona doprowadzi Cię już do kryjówki rebeliantów... ;), a po spotkaniu z Cordoną udajesz sie do Drassen i tam musisz znaleźć księdza, pogadać z nim, a on już dostarczy sprzęt i zywność gdzie trzeba...

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


Ostatnio zmieniony 18 wrz 2010 19:35 przez Perry, łącznie zmieniany 3 razy

*
 
matmik
Post : 18 wrz 2010 22:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 17.09.2010


dzięki wam pomogło a teraz mam kolejne pytanie jak wyleczę kolesia to zostaje mu taki różowy pasek życia lekarstwami tego nie idzie wyleczyć co muszę zrobić żeby odzyskał czerwony pasek życia życie na ful?


*
 
Olinka
Post : 18 wrz 2010 23:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


musisz go podleczyc lekarzem (najemnikiem z um med) z apteczka i tylko w ekranie głównym

jezeli ma ten rózowy pasek malutki to mozesz go połozyc spac bez leczenia

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


Ostatnio zmieniony 18 wrz 2010 23:15 przez Olinka, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Wigen
Post : 18 wrz 2010 23:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


matmik pisze:
dzięki wam pomogło a teraz mam kolejne pytanie jak wyleczę kolesia to zostaje mu taki różowy pasek życia lekarstwami tego nie idzie wyleczyć co muszę zrobić żeby odzyskał czerwony pasek życia życie na ful?


Podczas wędrówki oddziału lub gdy sektor jest wyczyszczony z wrogów włącz przyspieszoną kompresję czasu. Z czasem, gdy będziesz tak robił czerwony pasek najemnika będzie się sukcesywnie odzyskiwał.


*
 
matmik
Post : 19 wrz 2010 00:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 17.09.2010


jak ja mam położyć spać najemnika


*
 
Stridingshadow
Post : 19 wrz 2010 06:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


matmik pisze:
jak ja mam położyć spać najemnika

Na ekranie strategicznym (mapa całego Arulco) pod panelem najemnika (gęba + wszystkie jego parametry) jest tabelka z wszystkimi obecnymi podwładnymi.
Możesz tam ustawiać im przydział (służba ->oddział, naprawa, lekarz, pacjent, trener milicji, trener->dana umiejętność, uczeń->dana umiejętność, praktyka->dana umiejętność), sprawdzić ile godzin kontraktu im zostało, lub położyć spać/obudzić.
Aby kogoś ululać musisz kliknąć w kolumnie z łóżkiem na przeciwko nazwiska tej osoby.
Jeżeli zrobisz to dobrze, to pojawi się tam biała ikona łóżka, a postać zamknie oczy.

Podczas stacjonowania w mieście i pełnienia różnych czynności (szkolenie, naprawa sprzętu, leczenie innych itd...) najemnicy sami się kładą i wstają.
Jednak jeżeli dość intensywnie eksploatujesz ich siły (np. przez długi forsowny marsz) a planujesz walkę, to możesz chcieć ich położyć spać, nim zrobią to sami.

_________________
Obrazek


*
 
Olinka
Post : 19 wrz 2010 09:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Jeszcze wczoraj zastanawiałam sie co własciwie powinien zawierac poradnik do gry.

Musze zrewidowac zasadniczo swoje przemyslenia.

Shadow :ok:

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron