Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Ramon
Post : 11 wrz 2010 22:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 11.09.2010


Witam.
Z powodu nudy wróciłem do ulubionej gry z dzieciństwa :-D .
Przejąłem już wszystko prócz Meduny, a w moim ekwipunku zalega mi "grut". Wydawało mi się że dodaje się go do kamizelki, hełmu lub spodni, ale gdy to czynie moje opancerzenie znika :| może moje przypuszczenia są błędne i służy on zupełnie do czego innego :?: I czy najemnik który tego używa musi mieć jakieś zdolności/specjalizacji :?:
Pamiętam że u kogoś można to było sprzedać za 2,500$ - opłaca się :?:


*
 
Stridingshadow
Post : 11 wrz 2010 22:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Ramon pisze:
Przejąłem już wszystko prócz Meduny, a w moim ekwipunku zalega mi "grut". Wydawało mi się że dodaje się go do kamizelki, hełmu lub spodni, ale gdy to czynie moje opancerzenie znika :|

Galarety z królowej Crepitusów nie można używać z pancerzami powleczonymi składnikiem 18, kiedy tak się zrobi, pancerz ulega zniszczeniu.

_________________
Obrazek


*
 
Ramon
Post : 11 wrz 2010 23:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 11.09.2010


dzięki za pomoc ;)
a duża jest różnica między pancerzem ze składnikiem 18 a z tą zieloną galaretą :?:
i jeszcze jedna sprawa jak się podkłada te kuleczki RSX (czy jakoś tak wiem że jest tam R oraz X :P ,ale oczywiście wiadomo o co mi chodzi :) )


*
 
Stridingshadow
Post : 12 wrz 2010 07:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Ramon pisze:
a duża jest różnica między pancerzem ze składnikiem 18 a z tą zieloną galaretą :?:

W stosunku do zwykłego pancerza pancerz z dodatkiem składnika 18 jest mocniejszy i cięższy, a pancerz z galaretą jest jeszcze mocniejszy (niż pancerz ze składnikiem 18) i lżejszy niż pancerz niezmodyfikowany.

Ramon pisze:
i jeszcze jedna sprawa jak się podkłada te kuleczki RSX (czy jakoś tak wiem że jest tam R oraz X :P

RDX czyli heksogen jest silnym środkiem wybuchowym (wbrew temu co piszą w grze, bardzo stabilnym).
Mieszając RDX z TNT (trotyl) w proporcjach 65:35 (w grze jeden słoik RDX na jeden ładunek TNT) otrzymasz Composition B (w grze omylnie nazwaną HMX, co oznacza oktogen, który jest odrębnym materiałem wybuchowym).

_________________
Obrazek


*
 
Starchris
Post : 12 wrz 2010 11:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Ramon pisze:
a duża jest różnica między pancerzem ze składnikiem 18 a z tą zieloną galaretą


Jeżeli Ci to pomoże Ramon, albo komuś innemu to poniżej podaje statystyki co do osłon spectry w grze.

Kamizelki w grze opierają się na dwóch właściwościach

1. Wytrzymałość - im mniejsza cyfra tym większa wytrzymałość kamizelki. Cyfra "1" oznacza, że kamizelka jest niezniszczalna, a liczba w okolicach "200" oznacza, że kamizelka dosłownie zniknie po dwóch lekkich strzałach.

2. Ochrona - im większa liczba tym większa ochrona jaką daje kamizelka. Cyfra "1" oznacza brak jakiejkolwiek ochrony. Liczba w okolicach "100" oznacza, że każdy strzał przyjęty na ciało (z jakiejkolwiek broni palnej w grze) będzie Ci zabierał maksymalnie do 5 punktów życia. Po włożeniu płytek ceramicznych (z liczbą "100" przy ochronie) pobieranie punktów, życia spadnie do maksymalnie 2 punktów życia na strzał.


Pierwsza liczba to wytrzymałość, a druga liczba to ochrona.

Hełm spectra: 15 / 30
Hełm spectra plus składnik C-18: 10 / 36
Hełm spectra plus galaretka: 5 / 42

Kamizelka spectra: 15 / 30
Kamizelka spectra plus składnik C-18: 10 / 36
Kamizelka spectra plus galaretka: 5 / 42

Getry spectra: 15 / 30
Getry spectra plus składnik C-18: 10 / 36
Getry spectra plus galaretka: 5 / 42

Płytki ceramiczne: 200 / 15

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


Ostatnio zmieniony 12 wrz 2010 18:55 przez Starchris, łącznie zmieniany 3 razy

*
 
Zbychu
Post : 12 wrz 2010 15:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 103
  • Dołączył: 07.11.2007
  • Skąd: Bytom


Któryś z was musiał się pomylić , bo według tego co pisze Starchris pisze iż mniejsza jest liczba w statystykach , tym bardziej wytrzymała jest kamizelka :) .


*
 
Stridingshadow
Post : 12 wrz 2010 17:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Zbychu pisze:
Któryś z was musiał się pomylić , bo według tego co pisze Starchris pisze iż mniejsza jest liczba w statystykach , tym bardziej wytrzymała jest kamizelka :) .

Sorry, rypłem się :P
Post idzie do śmieci ;)

_________________
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron