Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Czy uważasz JA2:Wildfire za udaną grę?
Tak. 70%  70%  [ 42 ]
Nie. 18%  18%  [ 11 ]
Nie mam zdania. 12%  12%  [ 7 ]
Liczba głosów : 60
Autor Wiadomość
snick
Post : 27 sie 2007 15:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Cytuj:
Co jeszcze ciekawsze, twierdzisz, że mafia nie pojawia się ponownie w sektorach, w których już raz ją zlikwidowałeś.


Co do tego fragmentu - nie jestem pewien, ale może mafia w ogóle nie była przeciw mnie, mimo masakry w San Monie? Spójrz na drugieg screena. Uzbrojony cywil, który mnie nie atakuje. Głowę dałbym, że to może być członek syndykatu, ale - jak widać - jakoś nie pała chęcią odwetu... I jak miałby się pojawić "po raz drugi", skoro ja wcale nie zabijam go za pierwszym razem? ;)

Cytuj:
Spadek lojalności (przynajmniej w mieście, gdzie to nastąpiło) jest natychmiastowy.


Ale w San Monie nie ma lojalności, a ja własnie tam mordowałem. :D Czy po pewnym czasie spadek nastąpi w innych miatach - nie wiem. Ale sprawdzę.


Jeśli chcesz przeprowadzić dokładniejsze (niż te moje) badania sytuacji, to z chęcią udostępnię własne save'y. :]



Edit
Naszła mnie taka refleksja - może po prostu mój egzemplarz jest taki "felerny"? Gdzieś na forum pisałem już, że mogę w nim jeździć czołgami, które same tworzą się wraz z robieniem samoobrony... :)




Edit 2

Zdecydowałem się na ostatni test. Poleciałem śmigłowcem do C6. Pozwiedzałem sektor, porozmawiałem z neutralnymi cywilami. Angel zaprosił mnie do sklepu, jeden z Santosów na drinka. Sielanka. Przeszedłem się więc do C5. Tam nastroje ludności były mniej atrakcyjne. Madame, Tony i jeszcze jakiś NPC postanowili być przeciwko mnie! Zrobiłem z nimi porządek. 3 serie - 3 trupy. Sektor był oczyszczony (nie licząc jednej postaci "bez twarzy", która pozostawała neutralna w stosunku do mnie. no to jej nie zabijałem, litość mnie wzięła...).

Powróciłem na piechotę do C6 (po zabiciu 3 wrogo nastawionych osób w C5). Tam znów radość, uprzejmość i w ogóle. Włączylem kompresję czasu, by sprawdzić, jak trzy dodatkowe trupy na koncie IMPa odbiją się na lojalności. Nie odbiły się, żadnych zmian.


*
  WWW
Loucipher
Post : 28 sie 2007 11:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 148
  • Dołączył: 16.08.2007


snick, jak już wspomniałem - sprawdzę temat dokładnie. Do tej pory opierałem się głównie na informacjach od deweloperów, wspartych moimi nielicznymi (i dość mało drobiazgowymi) obserwacjami. Widzę jednak, że wokół sprawy zrobiło się takie zamieszanie, że trzeba temat wyjaśnić dokładnie. Jak tylko przeprowadzę drobiazgowe testy, opiszę rezultaty w osobnym wątku.

Co do save'ów - propozycja kusząca, ale dziękuję. Skoro sam nie jesteś pewny, czy Twoja wersja nie jest "felerna", to tym bardziej nie ma pewności, że Twoje save'y nie są obarczone tym samym "felerem". A to mogłoby zafałszować wyniki testów. No, chyba, że to wcale nie feler, tylko tak ma być. Ale jeśli tak, to na pewno do tego dojdziemy.

Swoją drogą byłbym trochę rozczarowany, gdyby okazało się, że tak naprawdę cała ta "mafia" to straszak na niegrzeczne dzieci. Ładna mi agresywność, gdy tak naprawdę to tylko tyle, że dodano kilku uzbrojonych kiepasów szwendających się w niektórych sektorach, których można, choć wcale nie trzeba, rozwalać tak samo jak żołnierzy. W każdym razie Kingpin zachowuje się tak samo jak w "gołym" JA2 - siedzi w tej swojej San Monie i dupska nie wychyla nigdzie indziej. A w ogóle to skąd w tak reżimowym państwie (które IMHO powinno zwalczać wszelkie "niezależne" inicjatywy, a już hazard i czarny rynek w szczególności) takie samozwańcze Las Vegas? Gdyby chodziło o zapewnienie żołnierzom rozrywki, to można im ją zapewnić we własnych koszarach (no, może poza dragami - zmniejszają gotowość bojową - ale tych żołnierze i tak nie mogliby kupić tak otwarcie). Akurat ten fragment gry wydaje mi się nieco grubą nicią szyty...
No, pomarudziłem. Wracam do pracy. A wieczorem do testowania.

_________________
Loucipher

"Fight for freedom, kill for cash, play for fun."


*
 
lukasamd
Post : 28 sie 2007 11:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Możliwe że przyłączę się do tego testu - właśnie zdobywam Cambrię, potem wyrzutnia rakiet i chyba wybiorę się do San Mony aby zrównać miasto z ziemią :D Zobaczę jaki to będzie miało wpływ na ataki na:

- Grumm
- Almę
- Balime
- Medunę


*
  WWW
XBARTEKX
Post : 28 sie 2007 11:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Loucipher pisze:
Cliff i Wolf... cóż, Wolf w WF przeszedł zdaje się do MERC, a po Cliffie na pewno płakał nie będę. Facet bez żadnych umiejętności, pomijając wysoką MED, którą można nastukać każdemu (treningiem, leczeniem krówek/samoobrony). Już zdecydowanie wolę Thora - dużo inteligentniejszy, a w WF ma na starcie wytłumione MP5K, poza tym doskonale się skrada, więc biorę go do każdego składu pomimo tego, że von Branitz nienawidzi go jak psa. Ale kto by się przejmował tą artystokretyniczną podróbką Gusa Tarballsa :)


Wolf odszedł na dobre. Ale Cliffa lubiłem za teksty i za to że jako jedyny med miał wyoskie strzelectwo i medycyne. (Za wyjątkiem IMP'a w niektórych przypadkach) pozatym wysoka inteligencje daje ekspresową naukę ;]. Więc robiłem z niego kombajn ekspresem ^^.


*
  WWW
zadra666
Post : 23 lis 2007 10:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


:kosci: :kosci: :kosci: WILDFIRE uważam za najlepszą część z całej serii ..... A właście widze tu wiele ludzi z "Liberate Arulco" heheh :D :mikolaj:


*
 
Yury
Post : 23 lis 2007 13:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 222
  • Dołączył: 06.06.2007
  • Skąd: Suwałki


Tez uwazam z Wf jest najfajniejsze mimo niedorobek i pomylek w fabule :P

_________________
Czesc wiesz moze gdzie moge znalezc jakiegos G.E.C.K'a ?


*
 
Halucyn
Post : 07 lut 2008 22:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 95
  • Dołączył: 06.12.2007
  • Skąd: Włodawa


Mi JA Wildfire nie przypadło do gustu. Może i jest bardziej realistyczne i trudniejsze, jednak ma mniejszą grywalnośc od JA2. Jednak, najgorsza też nie jest, właśnie ją przechdzę.


*
 
Len
Post : 15 lut 2008 14:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jeśli któryś z tu obecnych i aktywnych użytkowników udzielał się na forum Liberate Arulco w roku 2005, pewnie pamięta akcję w której wszyscy fani pisali komentarze na stronie TopWare w których prosili, aby firma nie robiła dubbingu tak jak to zrobił CD Projekt. Zresztą, te komentarze wciąż tam są ;)

Właśnie się dowiedziałem, że ta akcja przyniosła spodziewane efekty. TopWare miało podkładać głosy najemników w JA2 Wildfire! Ba, były nawet na to przeznaczone odpowiednie fundusze! Na decyzję o nie tłumaczeniu miał wpływ właśnie odzew fanów ;)


*
  WWW
Wigen
Post : 15 lut 2008 16:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Mimo to może warto zrobić manifest o nie o podkładaniu głosów do Hired Guns: The Jagged Edge.


*
 
momo78
Post : 15 lut 2008 16:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Wigen pisze:
Mimo to może warto zrobić manifest o nie o podkładaniu głosów do Hired Guns: The Jagged Edge.

pie***** Hired Guns oby tylko kiedys jak bedzie miało wchodzic na polski rynek nie podłożyli głosów do JA3!

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Kryst90
Post : 12 kwie 2008 21:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 10
  • Dołączył: 12.04.2007


Popieram wypowiedz momo78 zresztą wiekszość polskie dubbingu to kicha czego nigdy im nie wybacze :evil. Ofiary kiepskiego dubbingu nożna by wymieniać i wymienisć i wymieniać, a lista gier cały czas rośnie. :(

_________________
Obrazek

Zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich. ;D


*
 
Wigen
Post : 13 kwie 2008 00:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Nie wyciągajmy pochponych wniosków. Fakt, faktem zddubingowanie Jagged Alliance 2.5 nie było dobrym pomysłem, ale nie wiążmy tego z innymi grami. Udało się to w Wiedźmine w którym większość lektorów to znakomici polscy aktorzy którzy wykonali kawał dobrej roboty co również nie umknęło wielu krytykom no i może weźmy też troszeczkę pod uwagę Mass Effect.


*
 
Hawker
Post : 20 cze 2008 23:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 83
  • Dołączył: 20.06.2008
  • Skąd: Słupsk


Gierka jak najbardziej spoko tylko głosy nowych ciut zawiodły ale za to bronie mają kopa!!

_________________
Obrazek


*
 
Cell
Post : 03 wrz 2008 20:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Tak się zastanawiam. Właściwie, to zaczyna mnie gryźć. Nie lepiej zmienić nazwe ankiety na "Czy uważasz JA2:Wildfire za udanego moda?"? Albo "(...)udaną modyfikacje(...)"?


*
 
lukasamd
Post : 03 wrz 2008 20:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Przecież to nie modyfikacja tylko zupełnie oddzielna gra...


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


cron