Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Czy uważasz JA2:Wildfire za udaną grę?
Tak. 70%  70%  [ 42 ]
Nie. 18%  18%  [ 11 ]
Nie mam zdania. 12%  12%  [ 7 ]
Liczba głosów : 60
Autor Wiadomość
zadra666
Post : 03 wrz 2008 20:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Cell pisze:
Tak się zastanawiam. Właściwie, to zaczyna mnie gryźć. Nie lepiej zmienić nazwe ankiety na "Czy uważasz JA2:Wildfire za udanego moda?"? Albo "(...)udaną modyfikacje(...)"?


Zastanów się ! No zastanów się ;p

_________________
...


*
 
Cell
Post : 03 wrz 2008 20:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Wiem, ale to bardziej mod :P Ale niech będzie ;]


*
 
Bartek0511
Post : 03 wrz 2008 20:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Cell pisze:
Wiem, ale to bardziej mod :P Ale niech będzie ;]


Ty to się wszystkiego czepiasz.


*
 
zadra666
Post : 03 wrz 2008 20:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


To tak jak by nazwać Czyste Niebo TYLKO modem do podstawki Stalkera ....... :okulary2:

_________________
...


*
 
Len
Post : 15 gru 2008 18:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No, właśnie wróciłem do JA2 Wildfire po ponad półrocznej przerwie. Musiałem przerwać grę, aby móc przejść Hired Guns: The Jagged Edge, a potem ten remont. Ale nie ważne. Zastanawiam się tylko, dlaczego nie powróciłem do niej zaraz po wakacjach? Gra jest świetna, już zdążyłem zapomnieć czym jest JA2. Teraz tym bardziej czekam na jakieś dobre modyfikacje.

A same Wildfire przejdę niedługo, jestem obok Meduny :)


*
  WWW
zadra666
Post : 15 gru 2008 21:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Kibicuję Ci w tym Len :]

_________________
...


*
 
Len
Post : 22 lut 2009 00:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Nie wiem gdzie, jak i kiedy ale chyba skutecznie kibicowałeś bo się udało :) Trochę czasu to zajęło ale to wzięło się z tego, że nie gram ostatnio tak wiele, a poza tym - zdobywam wszystkie sektory :-) Najtrudniej było z Meduną, strasznie dużo czasu zajmuje oczyszczanie niektórych sektorów.

Gra jest fajna. Nie wprowadza istotnych zmian ale fajnie zobaczyć odbudowaną Omerte czy Drassen. Takie małe odświeżenie JA2. Coś dla tych, którzy nigdy nie grali w JA2 (żeby ich grafika nie odstraszała) a także dla tych, którzy chcieliby jeszcze raz wyzwolić Arulco ale jednak nieco inaczej. Jeśli jednak ktoś oczekuje wielkich nowości to z pewnością się zawiedzie. W zasadzie jedynym minusem gry są błędy, które czasami wkurzają, np. to że po podziękowaniach mieszkańców Arulco pojawił się zegarek i koniec, filmika brak :] Ale nie jest źle, warto było zagrać.


*
  WWW
deidrannarulez
Post : 18 sie 2009 12:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21.07.2009


Ja ostatnio myślałem na temat całej fabuły gry, czasami wydaje się dość naiwna. Na początku byłem bardzo zawiedziony, że zła kobieta rządzi krajem, wszyscy jej nie lubią i my jesteśmy bohaterami, którzy maja wszystkich uratować. To w czasie gry nie ma żadnego znaczenia, można nawet powiedzieć, że w ogóle się nie pamięta jak to dokładnie jest, skupia się tylko na zdobywaniu serktorów i organizacji działań. Czasami gra wydaje się nierzeczywista, np. jak deidranna bije elliota i caly czas tylko "ty idioto". Można by to trochę pozmieniać, jeżeli w ogóle nie zrobić nowej fabuły w kolejnych częściach JA. Ktoś może wie czy i kiedy będzie następna i ew. jaka to będzie?

_________________
"Nie chodź utartymi drogami, bo się pośliźniesz"


*
 
Len
Post : 18 sie 2009 14:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


deidrannarulez pisze:
zasami gra wydaje się nierzeczywista, np. jak deidranna bije elliota i caly czas tylko "ty idioto". Można by to trochę pozmieniać

Właśnie w tym sęk. Trzaskanie Elliota za każdym razem, gdy przyniesie złą wiadomość to jeden z elementów charakterystycznych dla Jagged Alliance - humoru.


*
  WWW
lukasamd
Post : 18 sie 2009 14:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Bez Elliota, beż możliwości wysłania Deidrannie kwiatów (czytaj: Elliot x 3) i jej tekstów ta gra nie byłaby tym samym :)
Zobaczmy sobie na fabułę modyfikacji: w większości wypadków są dosyć sztywne, przez co na dłuższą metę mogą stać się nudne.

IMO w Wildfire zmiany fabularne mogłyby być jednak większe - dodali mafię, wątek z narkotykami, ale tak naprawdę jest to sprawa poboczna, ponieważ zabicie Deidranny i tak kończy grę i z samą mafią wojować wcale nie musimy.


*
  WWW
deidrannarulez
Post : 18 sie 2009 15:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21.07.2009


Jak dla mnie humor w tej grze jest podobny do humoru fraszek kochanowskiego. Czegoś brakuje jak na te czasy, w których żyjemy.

_________________
"Nie chodź utartymi drogami, bo się pośliźniesz"


*
 
Stridingshadow
Post : 18 sie 2009 15:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Niczego nie brakuje, po prostu po 10x te same gagi przestają być śmieszne.

_________________
Obrazek


*
 
Len
Post : 07 wrz 2010 09:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ha, wygrałem aukcję z JA2: Wildfire w roli głównej :D Nigdy nie miałem oryginała tej gry, nie licząc wydania z czasopisma, a to kktóre niedługo do mnie przyjdzie będzie akurat w stanie nienaruszonym, idealnym. Co prawda, dałem nie wiele mniej niż było warte 4 lata temu w folii ale co mi tam ;)

http://allegro.pl/show_item.php?item=1202268630


*
  WWW
lukasamd
Post : 07 wrz 2010 13:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


To nie lepiej było kupić na GOGu?
Nie ma obaw, że się płyta zarysuje, nie zajmuje miejsca na półce, jest kompatybilne z Vistą, a i nieco gratisów dają :)


*
  WWW
M'cin
Post : 07 wrz 2010 15:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Nie doceniasz boskiej mocy pudełek i tyle :D Gry z GOGa nie postawisz na półce :P


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


cron