Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 27 sie 2007 14:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Zapowiedzi Jagged Alliance 3
Poniżej znajduje się lista wszystkich zapowiedzi Jagged Alliance 3 jakie ukazały się do tej pory. Posortowane są według daty pojawienia się. Te znajdziecie na stronie JA Center. Jeśli znajdziecie jakieś zapowiedzi, których tutaj nie ma to piszcie śmiało. Zapraszam do komentowania obecnych ;)

1. Playback [14.02.2007]
"Pamiętacie panowie bracia Silent Storm? To weźcie owe Silent Storm, Jagged Alliance 2.5 i mnóstwo świeżych pomysłów. No, ja mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś świetnego. Bo SS był świetny i JA były genialne. Pozostaje tylko kwestia pieniążków, bo, o ile poprzednie części zdobyły uznanie fanów, o tyle kasy raczej nie. Oby najnowsza cześć nie podzieliła tych, jakże smutnych losów."

2. Gry-Online [27.08.2007]
"Akcja najnowszej odsłony serii Jagged Alliance ma rozgrywać się na terenie fikcyjnego południowoamerykańskiego państewka. Będą to najprawdopodobniej czasy nam współczesne, co powinno zagwarantować między innymi obecność nowocześniejszego uzbrojenia..." [News]

3. GameSpy [28.08.2007]
"Like in the previous "Jagged Alliance" games, you'll take control of a small squad of private military contractors, or mercenaries if you prefer the term, on a variety of missions for cash...."
[News]

4. Imperium Gier [28.08.2007]
"Fani serii nie mają lekkiego życia. Już raz musieli pogodzić się ze „śmiercią” sequela. Jagged Alliance 3D nigdy nie ujrzała światła dziennego. Na szczęście tym razem będzie inaczej - wszystko wskazuje na to, że w 2008 roku JA3 trafi wreszcie na sklepowe półki..."
[News]

5. Valkiria Network [20.09.2007]
"JA #3 ma wiernie odzwierciedlać panujące warunki walki. Przepisem na zwycięstwo nie jest z pewnością wtargnięcie z karabinem maszynowym i strzelanie do wszystkiego, co się rusza. Sama rozgrywka wymaga od graczy więcej finezji."

6. Przemysław Bryk - Archiwum IntroZin [03.10.2007]
"Nieoficjalnie mówi się o końcówce przyszłego roku, co już zdaje się być terminem bardziej realnym. Ponadto fani serii podchodzą z rezerwą do programistów zaangażowanych w proces tworzenia gry i mają nadzieję, iż ten projekt nie skończy tak niechlubnie jak Jagged Alliance 3D..."

7. Gram.pl [21.05.2008]
"Historia Jagged Alliance z cyfrą "3" w tytule jest niemalże tak bogata i długa, jak dzieje słynnego Duke'a Nukema. Przede wszystkim swego czasu była mowa o dwóch zupełnie osobnych projektach, z który jeden został oznaczony tą właśnie cyfrą, drugi zaś nazwany został JA 3D."

8. Gry.O2.pl [10.09.2008]
"Jagged Alliance 3 ma nie być liniowy — mapy będą generowane losowo, choć znajdą się plansze i zadania stałe, aby w grze była obecna fabuła. Za zadania będziemy otrzymywać gratyfikacje pieniężne, jednak rozwinięty aspekt ekonomiczny znany z poprzednich przedstawicieli serii został bardzo spłycony. Szkoda, bo w oczach największych fanów może to być gwóźdź do trumny Jagged Alliance 3."


Ostatnio zmieniony 19 wrz 2008 12:41 przez lukasamd, łącznie zmieniany 10 razy

*
  WWW
Len
Post : 27 sie 2007 15:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Zapowiedź, która właśnie pojawiła się na Gry-Online może być, choć uważam, że pojawiła się nieco zbyt wcześnie. No bo do premiery jeszcze sporo się zmieni więc po jakimś czasie może się okazać, że trzeba napisać drugą zapowiedź.

Z zapowiedzi nie dowiedziałem się nic nowego, bardziej przeznaczona dla fanów, którzy nie mieli jeszcze przyjemności poznać szczegółów.


*
  WWW
lukasamd
Post : 30 sie 2007 18:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Dzień po zapowiedzi na Gry-Online pojawiła sie zapowiedź na GameSpy. Nie byłoby w tym nic dziwnego jednak należy wziąć pod uwagę jak znanym i rozbudowanym serwisem jest GameSpy - stanowi on swoiste centrum rozgrywki wieloosobowej a to może wróżyć że multiplayer w JA3 nie zostanie potraktowany "po macoszemu".


*
  WWW
Len
Post : 03 wrz 2007 10:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Właśnie przeczytałem zapowiedź, która pojawiła się wczoraj na portalu Imperium Gier i podobnie jak zapowiedź Hired Guns: The Jagged Edge - nie jest zbyt ciekawa. Zawarto w niej bardzo mało informacji, autor pisze dość ogólnie, a przynajmniej takie odniosłem wrażenie.
Wspomniał, że w JA3 już nie będziemy musieli omijać murów aby gdzieś dojść. No tak, ale w JA2 też mogliśmy wysadzić ścianę. Na koniec wspomniał, że jest mnóstwo niewiadomych, i tu ma racje. Niewiadomych jest na tyle dużo, że pisanie zapowiedzi mija się z celem póki co.


*
  WWW
Wigen
Post : 20 paź 2007 18:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Teraz jednak to CD Action nie pisze o Jagged Alliance 3 tylko najnowszy Click!. O zapowiedzi najnowszej gry możemy właśnie poczytać w najnowszym numerze tego pisma (w kioskach od 10 dni).

PS: Jak macie jakieś skany to zarzucie :)


*
 
Len
Post : 22 paź 2007 14:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Przyznać się, kto ma Clicka? Ja chcę przeczytać tą zapowiedź! :rotfl:


*
  WWW
Wigen
Post : 22 paź 2007 18:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Oj , nie tylko ty Len chciałby przeczytać. Każdy by chciał.:D

Chłopaki wrzucie skany :)

Ale niestety na na stronie głównej Clicka! są dostępne tylko dwie przykładowe strony do podglądu, niestety nie o Jagged Alliance 3, tylko o grze Stranglehold oraz o World in Conflict.


Ostatnio zmieniony 22 paź 2007 19:00 przez Wigen, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
lukasamd
Post : 22 paź 2007 18:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja przyznam się bez bicia - nie dysponuję tymi materiałami :)


*
  WWW
Wigen
Post : 22 paź 2007 22:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


No ja też niestety dysponuje materiałami.
Ale jest jedno możliwe wyjście.
Skany moga się ukazać jutro ok 20:00

No ale fajnie by było gdyby jeszcze CD Action zamieściło w swoim nowym numerze jakąś wyczerpującą, kilku stronicową recenzję Hired Guns: The Jagged Edge. Byłbym święcie przekonany że zainteresowanie grą polskich wydawców skoczyła by paradoksalnie do góry i polska wersja pojawiłaby się na polskich półkach w hipermarketach szybciej niż przypuszczano. Miejmy nadzieję że tak się właśnie stanie. :)


*
 
Len
Post : 22 lut 2008 17:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Przeglądając Google przypadkowo trafiłem na zapowiedź JA3 na blogu Przemysława Bryka. Blog to blog, nie wiem jak długo przetrwa ale tekst jest wart uwagi mimo, iż pochodzi z października ubiegłego roku.

Blog Przemysław Bryk - Zapowiedź Jagged Alliance 3


*
  WWW
Len
Post : 21 maja 2008 21:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Gram.pl zapowiada Jagged Alliance 3

Jeśli premiera Jagged Alliance 3 rzeczywiście ma się odbyć jesienią tego roku to należałoby rozpocząć jakąś kampanię reklamową. Jednak na stronie producenta cisza grobowa, a przynajmniej jeśli chodzi o JA3. Ten fakt powinien nas coraz bardziej niepokoić. Oznacza to bowiem, że albo wydawca nie traktuje zbyt poważnie tego tytułu, albo spodziewa się opóźnień. Dobrze, że chociaż portale internetowe nie zapominają o długo wyczekiwanym Jagged Alliance 3. Przed kilkoma godzinami na portalu Gram.pl pojawiła się zupełnie nowa zapowiedź gry.

"Historia Jagged Alliance z cyfrą "3" w tytule jest niemalże tak bogata i długa, jak dzieje słynnego Duke'a Nukema. Przede wszystkim swego czasu była mowa o dwóch zupełnie osobnych projektach, z który jeden został oznaczony tą właśnie cyfrą, drugi zaś nazwany został JA 3D."

Oczywiście nie uniknięto błędów, na szczęście niezbyt poważnych. Cieszy nas fakt, że tak popularny portal zainteresował się tą grą. Z samych komentarzy można łatwo wywnioskować, że dzięki temu artykułowi już kilku starych fanów dowiedziało się, że trzecia część jest w produkcji. Oby tak dalej.

____________________
Mi osobiście zapowiedź się podoba choć brakuje w niej nowości, nie było w niej nic o czym nie słyszałbym w zeszłym roku. Z drugiej strony, trudno oczekiwać jakiś nowości jeśli twórcy milczą. Mimo wszystko, dobrze, że taka zapowiedź się pojawiła. Im więcej pisze się o JA3 tym lepiej dla całej serii.


Ostatnio zmieniony 12 lip 2008 13:07 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron