Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3

Wybierz tryb rozgrywki multiplayer, który preferujesz w Jagged Alliance 3
Gracz vs. Gracz 18%  18%  [ 2 ]
Wielu graczy vs. Wielu graczy 27%  27%  [ 3 ]
Wielu graczy vs. Komputer 0%  0%  [ 0 ]
Kampania: Gracz vs. Gracz 18%  18%  [ 2 ]
Kampania: Gracz z Graczem 36%  36%  [ 4 ]
Liczba głosów : 11
Autor Wiadomość
Rain
Post : 05 paź 2007 01:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 39
  • Dołączył: 19.09.2007
  • Skąd: Poland - Lodz


Hmmm..
Jak dla mnie najciekawiej wyglada Kampania: Gracz z Graczem oraz Gracz vs. Gracz oraz pochodne ;)

Jedyna gre jaka znam ktora wciagnela mnie z kumplem w kampanie na multi byl Red Alert2 :P Wiem wiem, nie ten gatunek. Ale chodzi o sam zamysl.. inne wrazenia sa z PvP a co innego z wykonaywania zadan w kampanii gdzie mamy z gory narzucony CEL. Nie musimy sie martwic tylko o to aby zabic tego kogo mamy po przeciwnej stronie ale o to aby ten kto z nami gra(ten sam team) takze za nami nadazyl. Co innego jest kontrolowac samemu 6najemnikow i do siebie mowic"kurfa nie zdaze!" a co innego jest "zimek ruchy bo mi go zdejma!" :P Zreszta zawsze dwie glowy to nie jedna :) Gra z zywym czlowiekiem inaczej "smakuje" niz z kompem(pomijam PvP)..zreszta RA2 do dzisiaj katuje z kumplem na kazdym stopniu trudnosci i uwierzcie..jedna mape gralismy juz ponad 20 razy na przerozne sposoby i techniki :) Na singlu przelazlem raz i mialem dosyc :

A tryb gracze vs gracze?...owszem...ale jest to cholernie ciezko zrobic...Jako rozwiazanie moglby byc dobry tryb obserwatora :)
Dwie frakcje walcza przeciwko sobie a dwie pozostale obserwuja ten pojedynek -oczywiscie bez wgladu w ekwipunek czy wizerunki najemnikow.
Acz ogolnie powiem ze wizja kierowania jednym najemnikiem bardziej mi sie widzi ;) Jeden najemnik od poczatku i do konca(ginie najemnik w walce"odradza sie po jej zakonczeniu z 1pk zycia)
Inna sprawa sa poziomy i expy naszych mercow ;) Tutaj trzeba balans teamow wprowadzic :) Nie wyobrazam sobie grania 6mercow gdzie kazdy ma wszystko na 200% przeciw 6mercom ze statsami 70% :ble:
No nic.."ale" jest bardzo duzo ;)
Iaby nie wyszla z tego sieczka w stylu "taxi w diablo2" trzeba sie napracowac :) A jezeli, zostanie wypuszczony MP z bugami i nie tak jak trzeba..to od czego sie ma FANOW :diabel:


*
  WWW
Len
Post : 24 sty 2008 17:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No nareszcie wiemy coś więcej u multiplayerze poza tym, że będzie:

Cytuj:
Andrew Kazakov: Planujemy wprowadzić pełnoprawny tryb multiplayer. Pozwoli on na grę maksymalnie 16 graczy z czego każdy gracz może posiadać oddział składający się maksymalnie z 6 najemników. Każdy gracz jest niezależną stroną i walczy przeciwko innym.


Jesteście z tego zadowoleni? Ja z jednej strony tak bo to dobre rozwiązanie. No i możliwość podłączenia aż 16 graczy do jednej gry, jakby każdy z nich miał pełen oddział (6 najemników) to na mapie moglibyśmy mieć ich... 96! Oczywiście to w teorii bo w praktyce będzie tylko 30 najemników do wynajęcia ale od czego są modyfikacje ;)


*
  WWW
snick
Post : 24 sty 2008 22:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Wyobrażasz sobie 16 graczy, każdy z nich ma 6 najemników... Ruszysz się swoimi 6 i czekasz na 90 pozostałych? XD


*
  WWW
Yury
Post : 25 sty 2008 02:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 222
  • Dołączył: 06.06.2007
  • Skąd: Suwałki


wiesz mozna ustawic tury limtowane czasem.
Ale i tak bedzie sie dlugo czekac.
Apropo skoro ma byc 16 graczy i po 6 najemnikow to jakiego rozmiaru musi byc mapa ??!!

_________________
Czesc wiesz moze gdzie moge znalezc jakiegos G.E.C.K'a ?


*
 
nemrod
Post : 25 sty 2008 03:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Ja mysle ze to bedzie rozwiazane w inny sposob i mapy multiplayerowe beda zapewne znacznie wieksze. To dobra wiadomosc, ze bedzie mozna prowadzic bitwy oddzialami. Mi sie marzy po prostu liga, gdzie moznabyloby sie sprawdzic kto umie grac :kosci: . Jedno mnie martwi, ze 96 najemnikow i 16 stron konfliktu to jakas apokalipsa, Q]I[ do kwadratu ;) . Chyba trzeba poczekac na dokladniejsze informacje ukazujace lepiej funkcjonowanie multi.

_________________
.


*
 
Len
Post : 25 sty 2008 11:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Oj, czytajcie dokładnie to, co piszę :]

Cytuj:
No i możliwość podłączenia aż 16 graczy do jednej gry, jakby każdy z nich miał pełen oddział (6 najemników) to na mapie moglibyśmy mieć ich... 96! Oczywiście to w teorii bo w praktyce będzie tylko 30 najemników do wynajęcia ale od czego są modyfikacje ;)


*
  WWW
snick
Post : 25 sty 2008 13:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Czytamy....

Cytuj:
ale od czego są modyfikacje


:P


Poza tym nawet przy ograniczeniu do 30 najemników i 16 graczach i tak czas się będzie dłużył moim zdaniem...


*
  WWW
Popuś
Post : 26 sty 2008 10:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


No wiesz, może do trybu multi każdy gracz będzie mógł zrobić swojego IMPa, a to już daje 36 najemników. Teraz, gdyby jednak była jakaś dodatkowa Organizacja typu MERC to już bedzie koło 50 :P
Dobre by było, gdyby wśród tych 16 graczy możliwe były "sojusze" (pewnie będą), wtedy można zrobić bitwę np. Iron Squad vs reszta forumowiczów z JAC :P


*
  WWW
Pavcio
Post : 26 sty 2008 12:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 252
  • Dołączył: 17.07.2007


Popuś pisze:
Dobre by było, gdyby wśród tych 16 graczy możliwe były "sojusze" (pewnie będą), wtedy można zrobić bitwę np. Iron Squad vs reszta forumowiczów z JAC :P



JAZ Team i tak by Was .....rozłożył na łopatki


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3