Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 16 cze 2007 11:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ostatnio przeglądałem sobie serwis Gry-Online jak często to robię i zauważyłem dziwną rzecz jeżeli chodzi o opis Jagged Alliance 3. Polski portal informuje:

DATA PREMIERY:
Świat: 2009
Polska: obecnie brak planów wydania

Z braku planów wydania gry w Polsce nie ma się jeszcze co dziwić ale premiera światowa ustawiona na 2009 rok?! Jeszcze niedawno było tam na 100% 2008 r. co nie było wcale dziwne.

Jeżeli mielibyśmy poczekać do 2009 to bardziej dla mnie wiarygodne jest to że w JA3 nigdy nie zagramy :|

Jagged Alliance 3 w 2009 roku? - JACenter News


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez lukasamd, łącznie zmieniany 3 razy

*
  WWW
Rafadan_PL
Post : 16 cze 2007 13:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Jeszcze dwa lata?! W takiej, całkiem zaawansowenej fazie produkcji? To już przecież Fallout3 wychodzi "już" za rok!

Ale mam pytanie. Czy prócz tego że w opisie widnieje rok 2009, to podali jakiegoś newsa z informacją o opuśnieniu? Bo jeśli nie, to jest szansa że to tylko głupia pomyłka.

Nie chcę nawet przyjąć do wiadmości że to może być prawda. To na pewno byłby cios dla całej sceny JA. Tylko to (no i może jeszcze JAZZ) może dać nam dodatkowych fanów serii. Szansa że jakiś gracz zainteresuje się JA2 (że o JA już nawet nie wspominam) maleje z każdym rokiem.

_________________
Jak to dobrze że mamy moderatorów...


*
 
lukasamd
Post : 16 cze 2007 15:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Newsa chyba nie było ale jestem an 200 albo i 300% pewien że jeszcze niedawno była tam data 2008 więc nie wiem czy to pomyłka czy nie, oby tak.


*
  WWW
Len
Post : 16 cze 2007 16:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Czy to pomyłka to nie wiadomo. Ale na pewno nie głupi żart bo po co by zmienialiby datę premiery podaną przez samych twórców? Kto wie czy nie wiedzą więcej niż my zwykli gracze.

Ta zmiana daty to powód do niepokojów, do wkur****** będziemy mieli powód wtedy, gdy to potwierdzą.


*
  WWW
Lemur
Post : 16 cze 2007 17:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Jeżeli gra ma wyglądać tak jak teraz to ja mogę poczekać i do 2010 r.:-).

Natomiast jeżeli oczekiwanie nie przyniesie odpowiednich zmian to jak dla mnie gra może w ogóle nie wychodzić:-].

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
snick
Post : 16 cze 2007 18:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


2009... To kupa czasu, czyli wiadomość na pewno nie jest optymistyczna...

Jednak jeśli przyniesie to jakieś widoczne zmiany na lepsze oraz znalezienie wydawcy w Polsce, skłonny jestem poczekać. Przynajmniej mody na JA2 nie upadną tak szybko w związku z wyjściem JA3...


*
  WWW
Len
Post : 25 cze 2007 19:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wysłałem wczoraj wiadomość do Gry-Online, dziś otrzymałem odpowiedź:
Cytuj:
Witam serdecznie,
data 2009, która pojawiła się we wpisie to błąd, który zauważyliśmy i
poprawiliśmy - gratuluję spostrzegawczości :)

W rosyjskiego serwisu AG.ru JA3 ma zadebiutować już w IV kwartale tego
roku,
ale znając Akellę na prawdę nie wierzę w tę datę.



Pozdrawiam
Łukasz Malik
redaktor


Co oznacza, że na razie możemy spać spokojnie. Niepokojące są tylko słowa "znając Akellę"...


*
  WWW
Lemur
Post : 25 cze 2007 20:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Len,

To dobrze że wyjaśniłeś że GOL zrobił babola, ja bym jednak wolał 09' i grę dopracowaną w 101% (jeżeli ma to jakiekolwiek znaczenie).

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
Len
Post : 27 cze 2007 17:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Lemur: Ja też bym wolał rok 2009. A przy okazji dowiedziałem się, że Akella rzadko kiedy wydaje gry w terminie:
Cytuj:
Szczerze mówiąc nie przypominam sobie gry Akelli wypuszczonej w terminie, i mam duże problemy z datami gier tej firmy. :) Często jest tak, że plan wydawniczy mówi co innego, karta katalogowa co innego a news o przesunięciu pojawia się kilka dni po obiecanej dacie.


Tak, wiec wcale się nie zdziwię jeśli gra wyjdzie w 2009r. Już GFI zapowiadało JA3D na rok 2005, a wyjdzie (najprawdopodobniej) w III kwartale 2007r. :/


*
  WWW
Lemur
Post : 27 cze 2007 17:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


" Szczerze mówiąc nie przypominam sobie gry Akelli wypuszczonej w terminie, i mam duże problemy z datami gier tej firmy. :) Często jest tak, że plan wydawniczy mówi co innego, karta katalogowa co innego a news o przesunięciu pojawia się kilka dni po obiecanej dacie "

Ee, mam rozumieć że to wypowiedź pracownika GOLa?.

Dla mnie może być i 2010, byleby gra miała "sens". Bo początkowa zajawka enginem "Silent Storma" już mi minęła.

P.S. Widzieliście nowe screnny z "JAZZ: Hired Guns"?. Te wybuchy to kuuupa!.
http://jazz.russobit-m.ru/screenshots/

_________________
http://www.taktykazone.pl/


Ostatnio zmieniony 27 cze 2007 17:48 przez Lemur, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Len
Post : 27 cze 2007 17:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Tak, a żeby was bardziej 'pocieszyć' pokażę więcej:

Cytuj:
Szczerze mówiąc nie przypominam sobie gry Akelli wypuszczonej w terminie, i mam duże problemy z datami gier tej firmy. :) Często jest tak, że plan wydawniczy mówi co innego, karta katalogowa co innego a news o przesunięciu pojawia się kilka dni po obiecanej dacie. O Akelli krążą też legendy w Rosji, kolega który był ostatnio na spotkaniu dziennikarzy branżowych, rozmawiał z przedstawicielką największego rosyjskiego magazynu o grach. Akella to jeden z bardziej niestarannych wydawców, jak wspomniała dziennikarka mało która wersja którą dostają do recenzji działa.

Ale, żeby was nie przerazić, pewnie będzie tak, że Ja3 wyjdzie w Rosji, tamtejsi fani wykryją bugi a jednocześnie będzie powstawać lokalizacja angielska, co da developerom czas na poprawienie ewentualnych niedoróbek. Ale to tylko moje wróżenie z fusów. Nie zapominajmy, że nad projektem trzyma rękę Strategy First, które może nie ma już takiej pozycji jak kiedyś, ale JA3 to najważniejsza gra w ich planie wydawniczym. Gdyby nie zależało im na jakości to nie rozstali by się z GFI i wypuściliby obecnego JAZZa pod tytułem JA3.


Ja od początku byłem sceptyczny co do tej Akelli.


*
  WWW
Lemur
Post : 27 cze 2007 17:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Ktoś może mieć problemy z punktualnością, ale mimo wszystko być rzetelny. Zobaczymy czy dadzą ciała w obu kwestiach, czy tylko w jednej :> .

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
Len
Post : 31 sie 2007 10:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Dla osób mniej interesujących się targami Games Convention przypominam, że Jagged Alliance 3 zapowiedziany jest na III kwartał 2008r.

Najwyraźniej wreszcie zrozumieli, że w pół roku nie ukończą gry, która nawet nie jest w fazie alpha. Szczerze mówiąc mam wątpliwości czy premiera rzeczywiście będzie za rok, JA to ogromna gra z masą możliwości.


*
  WWW
Wigen
Post : 02 cze 2008 14:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Cytuj:
Już 8 czerwca do sklepów na terenie Europy trafi trzecia odsłona serii Jagged Alliance. Tym razem oznaczona numerem 3. Fabuła trzeciej części gry wprowadza nas w głąb Afryki do fikcyjnego miasta o nazwie Severna. W grze do wyboru mamy pięć frakcji którymi możemy kierować.Dostępnych będzie również 20 nielinowych misji które będą rozgrywać się w różnych porach dnia. Data wydania na terenie kraju nie została jeszcze ogłoszona.


*
 
Len
Post : 02 cze 2008 19:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


A mógłbyś podać źródło tych informacji? Bo jeśli jest to tylko data w ogólnych informacjach o grze na Gry-Online to możesz się zawieźć :] Za to odpowiedzialny jest ich system, który sam generuje daty. Już kiedyś zawiódł i wygląda na to, że i tym razem. Na stronach Strategy First, Akelli i F3 Games data premiery wskazana jest na III kwartał 2008r.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna


cron