Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
zadra666
Post : 03 lip 2008 17:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Pożyjemy ,zobaczymy. A na razie instaluje WF po formacie ;p

_________________
...


*
 
lukasamd
Post : 03 lip 2008 17:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Tak oczywiście że się nie zapomina o starszych grach - mnie np. dużo bardziej ciągnie do JA2 i JA2W niż do Hired Guns'a.

Problem w tym, że gra tworzona tylko dla weteranów może niezbyt dobrze skończyć... tak już niestety jest, jeżeli na następną część jakieś serii trzeba czekać ponad 4-5 lat, po premierze nowości, jest ona obrzucana zaletami i wadami z obu stron - zarówno nowych graczy jak i wyjadaczy.

@Popers - ja wiem, że można sporo wyciągnąć z silnika danej gry. Niepokoi mnie jednak nieco producent - Akella może olać sprawę, do tego dochodzi Strategy First, które w tak piękny stylu zrezygnowało z JA3D kiedy gra już była praktycznie gotowa...


*
  WWW
Wigen
Post : 28 gru 2008 00:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Nasze polskie media z informacjami o grach są dobrze poinformowane. Szczególnie GOL który dopiero teraz napisał o przesunięciu premiery Jagged Alliance 3 o 18 miesięcy. Przecież wiadome to było już od czerwca tego roku.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44484


*
 
Len
Post : 28 gru 2008 00:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Kilka dni temu znajomy z którym byłem w redakcji jednego z portali podesłał mi linka do pewnego zagranicznego portalu, który podał ową szokującą informację. Od tamtego czasu wszystkie portale kopiują informację, włącznie z Gry Online. Tak to jest jak się ślepo ufa innym serwisom nie sprawdziwszy informacji.

Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. W czerwcu nie wiele serwisów o tym wspomniało, bo Akella do dziś nie wydała żadnego oświadczenia, więc przynajmniej gra ma reklamę :)


*
  WWW
Len
Post : 25 lut 2009 14:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jagged Alliance 3 zagrożone?
Cytuj:
Z niepokojem obserwujemy wydarzenia wokół długo oczekiwanego następcy Jagged Alliance 2. Ponad roczne milczenie twórców staje się coraz większym powodem do zastanowienia się nad losem Jagged Alliance 3. Pamiętacie nasz wywiad z szefem projektu, Andrewem Kazakovem? Wtedy nasze kontakty z twórcami były dobre, żadnych problemów z komunikacją. A jak jest dziś? Przed dwoma tygodniami napisaliśmy e-maila zaadresowanego na ten sam adres, co wcześniej. Już po kilku sekundach okazało się, że skrzynki pocztowe firmy F3 Games zostały usunięte!

Nie pozostawało nic innego jak napisać wprost do Akelli. W ciągu tych dwóch tygodni wysłaliśmy wiadomość chyba na każdy adres wskazany na stronie rosyjskiego wydawcy. Odpowiedzi nie dostaliśmy po dzień dzisiejszy. Wcześniej chętni do współpracy, teraz omijają nas szerokim łukiem. Ale to nic, jeszcze bardziej niepokojący jest fakt, że na anglojęzycznej wersji strony Akelli usunięto Jagged Alliance 3 z planu wydawniczego! Jeśli spojrzeć na rosyjską wersję strony firmy, sytuacja staje się jeszcze dziwniejsza. Trzecia część serii jest w planie wydawniczym i ma wpisaną datę premiery - I kwartał 2009r.! Ale to jeszcze nie koniec, do dzisiejszego ranka JA3 wpisane było jako "Jagged Alliance", bez żadnego numerka ani podtytułu. Może to być związane z dzisiejszą modą na tworzenie kontynuacji znanych hitów nadając im jak najmocniej ogołocony tytuł, który dodatkowo brzmi tak jak tytuł pierwszej części danej serii (przykład: Prince Of Persia z 2008).

Sytuacja niezwykle dziwna. Jak mamy ją rozumieć? Tego jeszcze nie wiemy ale na pewno nie spoczniemy na laurach. A was zapraszamy do wspólnej dyskusji na forum nt. zaistniałej sytuacji.


Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie ta sytuacja jest żenująca.


*
  WWW
Jaahquubel
Post : 25 lut 2009 15:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Zero zaskoczenia.

Moim zdaniem, jeśli JA3 powstanie, to tylko i wyłącznie wtedy, gdy sami je sobie zrobimy.


*
  WWW
Beowulf
Post : 25 lut 2009 15:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 128
  • Dołączył: 20.12.2008
  • Skąd: Kozienice/Kraków


Hmm, przykro mi czytać taka wiadomość, ale była dość prawdopodobna biorąc pod uwagę czas powstawania gry. Chyba, że wydawca odpuszcza sobie wersję angielską i wypuszczą grę tylko na rynek rosyjski? Czy coś takiego jest możliwe?

Pewnie pozostaje teraz czekać na sequel Hired Guns.


*
 
Len
Post : 25 lut 2009 15:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Beowulf. Takie coś jest niemal pewne. Kiedy rozmawiałem z jednym z naczelnych portalu Gry-Online mówił mi, że nie przypomina sobie gry Akelli wypuszczonej w terminie. A ich taktyka na usuwanie błędów jest bardzo prosta - najpierw wypuszczają produkt w Rosji, tamtejsi gracze wykrywają błędy i kiedy twórcy je naprawią, wtedy wydają grę poza granicami kraju.

Więc spodziewajcie się tej samej sytuacji z jaką mieliśmy do czynienia w przypadku Hired Guns.


*
  WWW
zadra666
Post : 25 lut 2009 18:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Great. Normalnie , @$^@!, świetnie :/

_________________
...


*
 
lukasamd
Post : 25 lut 2009 20:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Niezbyt radosna wiadomość... może jednak naprawdę trzeba się szykować na 2010 rok :/


*
  WWW
Len
Post : 25 lut 2009 20:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Może? Szczerze mówiąc, z tego co obserwuję to będę się cieszył jeśli w ogóle zdążą na 2010r. :


*
  WWW
momo78
Post : 25 lut 2009 20:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Sytuacja jak w polskim rządzie xD
Raz coś jest, potem tego nie ma, a może wogóle tego nie było?

Jednak zaskoczeniem to dla mnie nie było.

Czasy, gdy robiło się gry nie tylko dla kasy minęły już dawno.
BTW. Nigdy mi się ta Akella nie podobała, po tym co teraz pokazują jeśli wyjdzie JA3 będzie to szit zrobiony na "odpierd** się".
Jagged Alliance skończył się gdy ta firma się nim zajęła.
Takie moje zdanie.

BTW2. Świetny temat na czat.

BTW3. Skoro Akella ma wszystkich w Dupie, to jedyna nadzieja na przetrwanie JA jest w Iron Squadzie

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
mtl
Post : 25 lut 2009 21:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Rozwój 1.13 i tworzenie modyfikacji jak się okazuje to chyba jedyna droga aby Jagged z czasem nie zginął ;/

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Len
Post : 26 lut 2009 11:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Tak szczerze mówiąc to ja od jakiegoś miesiąca na poważnie dopuszczam do siebie myśl, że prace nad JA3 zostały wstrzymane. Podobne myśli snują fani na zagranicznych forach. E-maile ludzi z F3 Games usunięte, kto mi to wytłumaczy? Z kolei Akella olała nas sikiem prostym.

Spróbuję jeszcze wysłać list do Strategy First i wtedy zobaczymy. Jeśli oni też nas oleją to już raczej nie uwierzę, że to przypadek.

Edycja: Wiadomość poszła. Teraz tylko czekać na jakikolwiek odzew :]


*
  WWW
momo78
Post : 26 lut 2009 13:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Strategy First to IMO bardziej poważna firma niż Akella więc myślę, że jakiś odzew będzie(najwyzej Cię zabiją bo za dużo wiesz xD) xD

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna


cron