Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 03 cze 2008 12:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Właśnie, na pewno nie dawaliby znać aż tak późno, to nierealne.

Poza tym dochodzi jeszcze jedno - Strategy First, nie wiem czy najpierw pojawi się w Europie, wątpię.


*
  WWW
Wigen
Post : 03 cze 2008 15:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Tak. Informacja jest z gier-online.pl.

EDIT:

No tak Len miał rację. System automatycznego ustawiania dat gry-online znowu zawiódł. Data premiery czyli 08.06. zniknęła.


*
 
PabloEscobar
Post : 05 cze 2008 12:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 05.06.2008


Też zauważyłem, że mieli w premierach JA3. Skoro nie w czerwcu to kiedy premiera?


*
 
Len
Post : 05 cze 2008 13:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Na pewno nie w tym roku.


*
  WWW
lukasamd
Post : 05 cze 2008 16:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No może mieć premierę w tym roku, tyle że nie w Polsce, jeżeli uda im się z terminem czyli będzie premiera wersji angielskiej w trzecim kwartale to IMO premiera polskiej pierwszy-drugi kwartał 2009r. (jak w ogóle wydadzą).


*
  WWW
Len
Post : 05 cze 2008 18:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Nawet światowa premiera nie nastąpi w tym roku, gwarantuję to Wam. Siedzę w tym na tyle długo, że potrafię poznać kiedy coś się świeci nie wspominając już o tym, że strona oficjalna JA3 będzie otwierana dopiero jesienią, a na premierę tego chyba nie zrobią.


*
  WWW
Len
Post : 20 cze 2008 22:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jagged Alliance 3 dopiero w 2010r.

Cytuj:
Dzisiaj na oficjalnej stronie internetowej rosyjskiej firmy Akella, studia tworzącego Jagged Alliance 3, pojawiła się nieciekawa wiadomość. Pierwsza informacja odnośnie daty ukończenia prac zakłada termin trzeciego kwartału 2008r., jednak już od dawna było praktycznie pewne, iż oficjalna kontynuacja serii Jagged Alliance ukaże się nie prędzej niż w roku 2009. Dziś nawet ten termin jest bardzo optymistyczny.

W spisie gier Akelli, które nadal znajdują się na etapie produkcji zaszły pewne zamiany, dla fanów Jagged Alliance jedna z tych zmian to prawdziwy cios – datę zakończenia prac nad Jagged Alliance 3 określono dopiero na pierwszy kwartał 2010 roku! Na razie nie wiemy czy informacja jest pewna, nie wiemy także, co mogło doprowadzić do aż takiej zmiany w planach rosyjskiego producenta. Wiemy natomiast jedno, jeżeli gra ukaże się tak późno, a będzie oferowała to, co zaprezentowano do tej pory, nie może liczyć na dużą popularność.


Ostatnio zmieniony 12 lip 2008 13:07 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Popers
Post : 21 cze 2008 00:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


Len pisze:
a będzie oferowała to, co zaprezentowano do tej pory, nie może liczyć na dużą popularność.


to będzie totalna klęska. AŻ TAKIE przesunięcie terminu musi albo oznaczać totalną zmianę w projekcie < na przykład zmiana silnika, słyszałem już o zmianie silnika gry nawet jak ta była już w zaawansowanej fazie produkcji> albo olanie projektu. Żadna z tych opcji nie brzmi dobrze.


*
 
Premislaus
Post : 21 cze 2008 01:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


Przed chwilą się dowiedziałem... Myślałem, że padnę z wrażenia! Ta gra ma tego samego pecha co Duke Nukem Forever. Jestem przekonany, że ta gra w końcu kiedyś wyjdzie(tzn. JA3) i albo będzie niedopracowana, lub będzie jej brakowało tego czegoś, bądź przejdzie bez echa. Czy oni nie biorą pod uwagę tego, że z czasem co raz mnie osób będzie kojarzyć markę Jagged Alliance? No nic fanom, a ściślej moderom pozostaje dalej rozwijać dwójkę, albo Hired Guns - jeśli jest na to podatne. Stara gwardia jest cierpliwa, może czekać i pięćdziesiąt lat, tylko problemem jest to jak przyciągnąć nowych fanów?

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
Popers
Post : 21 cze 2008 09:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


jak gra będzie dobra to fani się znajdą. Problem w tym że ja słyszę o JA 3 od roku 2002 , czyli już 6 < sic !> lat. Pierwsze screeny jeszcze były w izometrycznym 2D. Jak tak będą co chwilę przesuwać premeirę to porównanie z DN:Forever będzie jak najbardziej trafne.


*
 
lukasamd
Post : 22 cze 2008 17:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nom, to bynajmniej nie wyjdzie grze na zdrowie, ani marketingowo ani technicznie - nie wiem jak będą wyglądały gry za dwa lata, ale możliwe że ciężko będzie wydać strategie turową (z kiepską grafiką?).


*
  WWW
Len
Post : 23 cze 2008 09:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Popers pisze:
Pierwsze screeny jeszcze były w izometrycznym 2D.

Pierwsze screeny z JA3 w 2D? Chyba żartujesz ;) Te, które Akella zaprezentowała są pierwszymi zdjęciami z JA3 ;)

Wiecie, przesunięcie premiery na pewno nie podziała dobrze na środowisko fanów serii, które jeszcze bardziej się uszczupli do czasu wydania. Ale jest tego dobra strona - pamiętacie wywiad, które przeprowadziłem z szefem projektu, Andrewem Kazakovem? Wspominał tam, że grafika zostanie znacznie poprawiona. Najwyraźniej się nie wyrobili więc takie przesunięcie może wyjść grze tylko na dobre.

Jednego możecie być pewni, premiera nigdy nie jest przesuwana ot tak. Dla mnie to dobrze świadczy o twórcach bo wolą spóźnić się ale zrobić coś dobrego niż skończyć na czas a wydać babola.


*
  WWW
Popers
Post : 23 cze 2008 09:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


Len pisze:
Pierwsze screeny z JA3 w 2D? Chyba żartujesz ;) Te, które Akella zaprezentowała są pierwszymi zdjęciami z JA3


nie. Te może i były oficjalne. Na samym początku jak JA3 to była jeszcze plotka, to widziałem w 2D.


*
 
mtl
Post : 23 cze 2008 11:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Popers pisze:
Len pisze:
Pierwsze screeny z JA3 w 2D? Chyba żartujesz ;) Te, które Akella zaprezentowała są pierwszymi zdjęciami z JA3


nie. Te może i były oficjalne. Na samym początku jak JA3 to była jeszcze plotka, to widziałem w 2D.


Dokładnie, JA3 w 2D było w produkcji jeszcze na długo przed JA3D i obecnym JA3 - szkoda, że projekt przerwano, z chęcią pograł bym w JA3 nawet w 2D :>.

@Popers, wiesz gdzie można znaleźć jeszcze te screeny (wiem, że to nie realne, ale... :P)?

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Len
Post : 23 cze 2008 11:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


moteel pisze:
Dokładnie, JA3 w 2D było w produkcji jeszcze na długo przed JA3D i obecnym JA3 - szkoda, że projekt przerwano, z chęcią pograł bym w JA3 nawet w 2D :> .

To wiem, ale o screenach słyszę pierwszy raz.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna


cron