Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Popers
Post : 23 cze 2008 14:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


Ja widziałem kiedyś taki jeden screen opublikowany w miesięczniku Secret Service. Była to tylko wzmianka króciutka, ale był też jeden screen <malutki że oko wykol ale był>. Teraz nie mam pojęcia czy się gdzieś zachował. Jak pojadę do chaty to przeszukam SS-y i może znajdę. Zeskanowałbym i wrzucił , ale nic nie obiecuję.


*
 
Wigen
Post : 23 cze 2008 15:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Popers, a może o to chodzi

Obrazek


*
 
Len
Post : 23 cze 2008 15:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wieie co? Obawiam się, że ten news o przesunięciu premiery JA3 został napisany przedwcześnie. A to dlatego, że jedynym źródłem mówiącym o zmianie daty publikacji jest tylko data na anglojęzycznej stronie Akelli. Co ciekawe, na rosyjskojęzycznej stronie, w tym samym polu widnieje "3 &#1082;&#1074;&#1072;&#1088;&#1090;&#1072;&#1083; 2008&#1075;.", czyli tam data się nie zmieniła.

Biorąc pod uwagę fakt, że zarówno Akella jak i Strategy First nie wydały w tej sprawie żadnego oświadczenia - to zwykła pomyłka. Ale pewność będziemy mieli dopiero, kiedy ktoś to poprawi albo potwierdzi.

Edycja (2 lipca 2008 - 13:18):

Akella potwierdza przesunięcie daty premiery Jagged Alliance 3
Cytuj:
Grę Hired Guns: The Jagged Edge, która zadebiutowała na polskim rynku zaledwie 1,5 tygodnia temu, często nazywano wypełniaczem czasu (bardzo dobrym, swoją drogą) w oczekiwaniu na premierę Jagged Alliance 3. Wygląda na to, że HG oraz modyfikacje do JA2 zagoszczą na naszych dyskach jeszcze przez jakiś czas. Ostatnie doniesienia o zmianie daty premiery narobiły sporego szumu. Po szczegółowe informacje zwróciliśmy się wprost do źródła - firmy Akella, która (niestety) potwierdziła te doniesienia - premiera Jagged Alliance 3 została przesunięta na I kwartał 2010 roku.

Co jest powodem tak wielkiego opóźnienia? Cóż, w ostatnich miesiącach twórcy pracowali nad silnikiem gry i trudno nie przyznać, że mieli wiele do zrobienia. Grafika niemal nie uległa zmianom od czasów Silent Storma na którego silniku opiera się JA3. Tak więc, z jednej strony to dobrze bo gra będzie bardziej dopracowana. Ale z drugiej, czekamy już 7 lat... i poczekamy jeszcze półtora roku.


Co o tym sądzicie? Ja nawet się cieszę bo nie dość, że JA3 może wreszcie będzie jakoś wyglądało to jeszcze może przynajmniej zdążę skończyć LS zanim uciekniecie do czegoś innego :D


Ostatnio zmieniony 12 lip 2008 13:07 przez Len, łącznie zmieniany 3 razy

*
  WWW
Popers
Post : 02 lip 2008 16:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


na początku to sie trochę zdziwiłem "2010 ?! WTF ?! " , ale po chwili zastanowienia -" ej, to przecież tylko 1,5 roku." Akurat sobie nowego lapa za rok sprawię i będę walczył ;]


*
 
momo78
Post : 02 lip 2008 17:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Len pisze:
Ja nawet się cieszę bo nie dość, że JA3 może wreszcie będzie jakoś wyglądało to jeszcze może przynajmniej zdążę skończyć LS zanim uciekniecie do czegoś innego

ech ten Len to wszystko zrobi, aby zagarnąć sobie więcej graczy, nawet przesunie premierę JA3 ;-)

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Wigen
Post : 02 lip 2008 19:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Ledwo co Hired Guns wyszedł a już myślicie kiedy wyjdzie Jagged Alliance 3. Zagrajcie najpierw w to co jest. Martwić to się będziemy później.


*
 
zadra666
Post : 02 lip 2008 21:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Eeeeee ja i tak się martwię, że JA3 nie spełni pokładanych w nim nadziei ...;/

_________________
...


*
 
lukasamd
Post : 03 lip 2008 08:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Dokładnie, w miarę czekania rośnie apetyt... a jeżeli gra będzie na silniku Silent Storma to może być nieciekawie, no chyba że masakrycznie ją odpicują, choć wątpię aby było to możliwe. Teraz tak, byłoby ok ale w 2010 ludzi mogą się jeszcze bardziej patrzeć na grafę.


*
  WWW
gvk
Post : 03 lip 2008 08:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 29
  • Dołączył: 20.06.2008


Dla mnie grafika nie jest najistotniejsza rzeczą - JA2 w momencie premiery też miał kiepską na tamte czasy grafikę i nie przeszkodziło mu to zbytnio w zdobyciu ogromnej popularności.


*
 
momo78
Post : 03 lip 2008 08:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


A poza tym silnik SS wystarczy, nawet bez grafiki :P

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
lukasamd
Post : 03 lip 2008 09:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Tak... tyle że czasy się zmieniają, my, weterani sięgniemy po klimat. Nowi gracze patrzą się na inne rzeczy, dobrym przykładem jest fallout 3 - dla nowicjuszy będzie ok, dla weteranów to nie Fallout (specjalnie to pierwsze napisane małą literą).

W wypadku JA3 będziemy chyba mieli sytuację odwrotną, no chyba że bardzo się postarają.


*
  WWW
Len
Post : 03 lip 2008 10:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


gvk pisze:
Dla mnie grafika nie jest najistotniejsza rzeczą - JA2 w momencie premiery też miał kiepską na tamte czasy grafikę

No nie byłbym taki pewien :) Przeczytaj pierwsze recenzje JA2 (jeśli jeszcze gdzieś są), grafika jest tam głównie chwalona, szczególnie animacje ruchu postaci.

Jeśli premierę przesunięto na 2010 rok to na pewno nie bez powodu. grafikę ulepszą, miejmy tylko nadzieję, że ulepszą ją na tyle, żeby za te półtora roku dorównywała konkurentom.


*
  WWW
Popers
Post : 03 lip 2008 11:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


to że gra jest robiona na starym silniku nie znaczy że musi słabo wyglądać. Pamiętam co developerzy robili z silnikiem Quake II - cuda wyczyniali jeszcze długie lata po "kwaku 2". Jak jest dobry silnik to mozna z niego wycisnąć dużo nawet po latach.


*
 
suicidegirl
Post : 03 lip 2008 12:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 90
  • Dołączył: 08.11.2006
  • Skąd: Warschau


Dzisiaj też gra się w JA2 i nie sądzę, by ktokolwiek narzekał na grafikę; zwłaszcza, jeśli ma świadomość, ile ta gra ma już lat. Moim zdaniem dobra grafika w niczym nie pomoże tej grze, jeśli grywalność będzie kiepska. JA2, pomimo faktu, że jest starą grą i grafika (jak na obecne czasy) jest słaba, pewnie mogłaby wygrać z niejedną nową pozycją, która wykorzystuje najnowsze technologie i ma niesamowicie wielkie wymagania sprzętowe ;)

_________________
http://nathalie.zan.pl/blog


*
  WWW
Pablo1989
Post : 03 lip 2008 13:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 135
  • Dołączył: 27.01.2008
  • Skąd: Gdynia


suicidegirl Podobnie ma się jak z Falloutem 2, Stary ale jary, i ciągle go przechodzę na inne sposoby, gdyby w Falloucie 2 był multi to też by byłby świetny, co prawda jest w tatics ale to już inna gra, a w MP głównie tylko gra zespołowa 0 wpólnych wykonywania questów.

_________________
I Am SLIM!!!!!


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna


cron