Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 04 kwie 2009 16:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Przeczytaniem o tym, że jutro / za tydzień wychodzi JA3 czy Last Stand byłoby bardziej bolesne aniżeli takie informacje, przynajmniej w momencie zdania sobie sprawy, iż jest prima aprilis.


*
  WWW
janek
Post : 13 maja 2009 16:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 13.05.2009


Z racji tego, że to mój pierwszy post na tym forum, to Witam :)
A teraz: czy wiadomo już coś bardziej konkretnego nt. JA3, bo od jakiegoś czasu szperam w necie i tylko widzę stare screeny i żadnych nowości? Oby to było znakiem, że devsom się klawiatury palą od pisania kodu ;)


*
 
Len
Post : 14 maja 2009 12:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Powiem tak - jeśli na JACenter nie ma żadnych nowości nt JA3 to nie ma nigdzie ;) Ja sam co chwila szukam, gdzie się da ale nic z tego. Wydawca milczy jak kamień, nie odpisuje nawet na listy.


*
  WWW
Len
Post : 03 cze 2009 11:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Polecam przeczytać całość.

Jagged Alliance 3 - Niepokojące posunięcia autorów
Cytuj:
Wielokrotnie zaznaczaliśmy, że grę Jagged Alliance 3 spotkał dokładnie ten sam los, co Fallout 3. Jednak ta teza coraz bardziej się dezaktualizuje, fani Fallout'a już od kilku miesięcy zagrywają się w trzecią odsłonę serii. A co z JA3? Wygląda na to, że nie najlepiej - adresy e-mail twórców gry zostały usunięte, a Akella milczy jak grób, więc co tym razem? Dość niepokojący czyn Kanadyjczyków, produkt zatytułowany Jagged Alliance 3 właśnie zniknął ze strony internetowej firmy Strategy First! Nie wiemy jak to odbierać, lecz należy wspomnieć, że ta gra znajdowała się tam jeszcze zanim rozpoczęto nad nią prace...

Ale może po kolei, bo to nie wszystko... Pamiętacie jak informowaliśmy o bankructwie firmy Empire Interactive? Fakt, że to wydawca Jagged Alliance DS nie był jedynym powodem dla którego informowaliśmy o tym wydarzeniu. Mianowicie, EI należy do koncernu Silverstar Holdings, który jest jeszcze w posiadaniu drugiej firmy - Strategy First. Pewne jest, że bankructwo Empire Interactive odbiło się na wynikach finansowych właściciela. A zatem, czy zarządcy Silverstar Holdings zadecydowali o zakończeniu finansowania kosztownych projektów, takich jak Jagged Alliance 3?

Brzmi to prawdopodobnie, ale pamiętajmy, że nie ma żadnych dowodów. Jednak jedno nie ulega wątpliwości, w obecnej sytuacji zamiast narzekać na późny termin premiery, powinniśmy zadać sobie pytanie - czy JA3 w ogóle powstaje?


*
  WWW
Jaahquubel
Post : 03 cze 2009 11:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Ja na to pytanie już ze dwa razy odpowiadałem.
JA3 będzie, jak sami zrobimy. I szybciej się z tym pogodzicie, tym szybciej coś z tym się zrobi.


*
  WWW
momo78
Post : 03 cze 2009 11:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Kurrde no, jakaś banda palantów pogrzebie taką świetną serię.

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Wigen
Post : 03 cze 2009 19:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Jaahquubel pisze:
JA3 będzie, jak sami zrobimy.


Tak. Tylko zatrudnij do tego odpowiednich ludzi którzy posiadają odpowiednie kompetencje do tworzenia gier komputerowych do tego stwórz silnik który będzie za to wszystko odpowiadał. Nie myślę tu o CryEnignie.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7