Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 21 cze 2007 18:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jagged Alliance 3 na targach E3!
21.06.2007
Cytuj:
Firma Akella zawsze brała udział w największych targach elektronicznej rozrywki, nie ominie też targów Electronic Entertainment Expo (E3). Podobnie jak inne firmy, Akella zaprezentuje swoje najlepsze projekty nad którymi obecnie pracuje.

Nie zdziwi Was zapewne fakt iż pojawi się tam Jagged Alliance 3, którego od tak dawna wszyscy oczekujemy. Oto pełna lista gier, które zaprezentuje Akella.

- Disciples 3: Renaissance
- Jagged Alliance 3
- Heavy Duty
- Showdown
- Numen

E3 to największe targi tego typu na całym świecie, pojawienie się tam Akelli ma ogromne znaczenie szczególnie, że dostęp do targów uzyskały jedynie 32 firmy z całego świata! Targi E3 odbędą się w mieście Santa Monica, stan Kalifornia w dniach 11-13 lipca.


Jagged Alliance Center - News


Ostatnio zmieniony 12 lip 2008 13:08 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
lukasamd
Post : 22 cze 2007 12:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No na taką wycieczkę to wielu polskich fanów chyba niestety nie może sobie pozwolić. Wielka szkoda bo JA3 to nie JAZZ tylko nawet z nazwy, oficjalna kontynuacja serii Jagged Alliance :|


*
  WWW
Len
Post : 22 cze 2007 12:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Mi się coś zdaje, że stoisko firmy Akella będzie mocno oblegane. Mają dwa bardzo mocne tytuły: Disciples 3 i Jagged Alliance 3. Obie serie są kultowe.


*
  WWW
Lisiec
Post : 22 cze 2007 12:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 61
  • Dołączył: 01.04.2007
  • Skąd: Sopot


Co do Disciples to bym sie zastanowi, a JA2 jest kultowe dla graczy "starej generacji". Niczym fallout, przytocze ankiete z gamespotu gdzie ok 40 paru % respondentow nie widziało co to F :}

Moze Bog da i jakas wersja wycieknie do netu :D

_________________
Obrazek


*
  WWW
Rafadan_PL
Post : 22 cze 2007 13:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


ZNAKOMITA wiadomość :-D

W takiej sytuacji mało prawdopodobna wydaje się plotka o premierze dopiero w 2009 roku. A poza tym na pewno dowiemy się cholernie dużo konkretnych informacji o gierce na którą wszyscy czekamy.

A Lisiec ma rację - Disciples się do Jaggedów nie umywa. Także i "wiekiem ;-)

_________________
Jak to dobrze że mamy moderatorów...


*
 
snick
Post : 22 cze 2007 21:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Cytuj:
A Lisiec ma rację - Disciples się do Jaggedów nie umywa. Także i "wiekiem



Ooo, a ja tu okoniem stanę, panowie... Disciples to wielce zasłużona seria. Może nie tak znana i nie tak popularna, jak JA, ale na pewno zasłużona. Przede wszystkim, jest to bardzo silny konkurent dla Heroes. Gra ma swój unikalny klimat i naprawdę jest świetna.

A jeśli chodzi o targi - mam nadzieję, że serwisy internetowe zatrzęsą się od relacji z E3. A relacje te zapełnią się informacjami o produktach Akelli. Jeśli dobrze wypadną, to będzie to świetna promocja dla obu serii.


*
  WWW
Len
Post : 24 cze 2007 11:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


snick pisze:
Ooo, a ja tu okoniem stanę, panowie... Disciples to wielce zasłużona seria.

Skad ja wiedziałem, że Snick to powie :D


*
  WWW
Len
Post : 24 cze 2007 23:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ja przypomnę jedną rzecz. 19 maja 2007r. już informowaliśmy o tym, że Akella pojawi się na targach E3 lecz wtedy ta informacja wypłynęła z portalu o grach, tym razem możemy mieć pewność co do listy gier bo najnowsze info pojawiło się na stronie Akelli.


*
  WWW
snick
Post : 13 lip 2007 14:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Jagged Alliance 3 - pierwsze spojrzenie

Cytuj:
Dzięki wysiłkowi naszego redaktora, Lena, już dziś możecie dowiedzieć się, jak, wysłannicy serwisu GameSpot oceniają wczesną wersję Jagged Alliance 3. Przetłumaczył on dla nas artykuł noszący nazwę "Jagged Alliance 3 - Pierwsze spojrzenie!". Jak sama nazwa wskazuje, dowiecie się z niego podstawowych informacji na temat powstającej gry. Zdradzę, że redaktorom GameSpot przedstawiono krótki poziom demonstracyjny, na podstawie którego sporządzili swoją relację.


Artykuł
News


Ostatnio zmieniony 12 lip 2008 13:08 przez snick, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
lukasamd
Post : 13 lip 2007 16:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Świetne tłumaczenie bardzo ważnego artykułu, dzięki Lenowi dowiedziałem się przed chwilą że grafika jest dobra a skoro to wersja alfa to może będzie jeszcze (dużo) lepsza. Nie można przejść obok najemników - obecność Shadowa, Malice i Scpoe wróży że w JA3 zagramy starymi weteranami a (dla mnie) jest to bardzo na rękę.

Szkoda że gra będzie dopiero w 2008 a właściwie to prawie w 2009 :/ Mam nadzieję że to nie jest termin który będzie przesuwany...


*
  WWW
snick
Post : 13 lip 2007 21:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Cytuj:
Szkoda że gra będzie dopiero w 2008 a właściwie to prawie w 2009 Mam nadzieję że to nie jest termin który będzie przesuwany...


A ja myślę, że na pewno zostanie przesunięta. Z prostego powodu - gra jest w wersji pre-alpha, a producent już zapowiedział przypuszczalną datę premiery. Bardzo wątpię, by ten termin został dotrzymany... Spodziewam się najwcześniej w połowie 2009.


*
  WWW
Len
Post : 14 lip 2007 18:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ten artykuł potwierdził to co nie raz powtarzałem - gra jest w zbyt wczesnej fazie produkcji by w ogóle mówić o premierze na początku przyszłego roku. Dobrze wiem jak to się odbywa, a przecież gdyby od razu powiedzieli, że premiera będzie w 2010r. to większość by to olała, a Akella NIGDY nie dotrzymuje terminów.


*
  WWW
Lemur
Post : 15 lip 2007 18:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Kiepskie screeny + w miarę pozytywna opinia dziennikarzy, WTF?. W co tu wierzyć?.

Akella mogłaby nie walić takiej piramidalnej ściemy z niedługą premierą. Jasne jest że się nie wyrobią w te 6-8 miesięcy. A nawet jeżeli to gra będzie crapem. Przesunięcie premiery na koniec 2008, początek 2009 byłoby najlepszym i co najważniejsze wiarygodnym rozwiązaniem. A tak?. Grają z fanami w głupa i stwarzają kiepską atmosferę.

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
Len
Post : 15 lip 2007 18:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Musimy się przyzwyczajać, nie jeden redaktor ważnego serwisu o grach mówi mi, że Akella to jedna z najbardziej niedbalskich firm, a ich gry nigdy nie wychodzą w terminie.


*
  WWW
lukasamd
Post : 15 lip 2007 19:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No to niech nie wyjdzie w terminie ale przynajmniej będzie wykonana jak należy - to chyba o wiele lepsze rozwiązanie no nie? Wiadomo, to jest alfa ale skoro już teraz można zarzekać to co będzie w 2009?! Wtedy lepiej to nazwać Jagged Alliance 2 1.12,5 (bo JA2 1.13 będzie już w 4D :lol:).


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3  Następna


cron