Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 15 lip 2007 23:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Tyle, że w strategiach w 99r. nie było mowy o jakiś efektach graficznych. rozmazanych teksturach itp. Gry po prostu tworzona tak, że na każdym komputerze wyglądały tak samo i miały bardzo mocno ograniczone opcje graficzne.


*
  WWW
Lemur
Post : 15 lip 2007 23:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Nevermind, skoro według informacji z targów gra ma być wydana najprawdopodobniej pod koniec 2008 r. (dopiero teraz doczytałem), to powinno zmienić się bardzo, bardzo dużo. Miejmy nadzieję że na lepsze:-).

Len pisze:
Tyle, że w strategiach w 99r. nie było mowy o jakiś efektach graficznych. rozmazanych teksturach itp. Gry po prostu tworzona tak, że na każdym komputerze wyglądały tak samo i miały bardzo mocno ograniczone opcje graficzne.


No właśnie, więc czemu nie skorzystać z nowych możliwości?. Poważny tytułów powinien równać się poważnej oprawie graficznej.

Tym bardziej powinien równać się grywalności i czerpaniu z oryginału tego co najlepsze. Tymczasem odejście od patentów które świetnie sprawdzały się w "dwójce" (co było już wielokrotnie omawiane) nie musi przyczynić się do jej zwiększenia :> .

Odległa data premiery nadal utrzymuje mnie przy dobrej myśli, więc kończę sakramentalnym już:"poczekamy zobaczymy" :D .

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
lukasamd
Post : 16 lip 2007 09:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja dodam tylko że dobrym wyjściem byłaby np. w Polsce niska cena gry (np. 19,99zł) - no oczywiście jeżeli wydawca może sobie na to pozwolić. Po takie tanie gry sięga bardzo wiele osób, jeżeli polski wydawca by się postarał to możliwe że część nowych graczy którym JAZZ by się spodobał sięgnęłaby i po starsze JA2.


*
  WWW
Len
Post : 17 lip 2007 11:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Do galerii trafiły dwie nowe tapety z JA3.
Obrazek

Obrazek Obrazek

Podobno to tapety z JA3, tylko że były one wykorzystywane przy rosyjskim kolekcjonerskim wydaniu Jagged Alliance, wydanym przez Akellę, nazywa się JA World. Z dziwnych powodów niektórzy nazywają to oficjalną częścią serii, cóż... żeby tak było musiałoby to wydać SF a tymczasem wydała i stworzyła tylko i wyłącznie Akelle i nie jest to nic niezwykłego. Jednak czemu do JA3 wykorzystują stare grafiki?


Ostatnio zmieniony 12 lip 2008 13:03 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Len
Post : 18 sie 2007 18:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Do naszej galerii trafiły trzy zupełnie nowe screenshoty z Jagged Alliance 3 :!:

Obrazek Obrazek Obrazek

Nie jestem pewien ale chyba są nawet z dnia dzisiejszego. Zaglądałem dziś rano na stronę Strategy First do katalogu JA3 i nie było tych screenów, albo to było wczoraj... albo nie zwróciłem uwagi, zresztą czy to ważne... Nie widzieliście ich, nie? :D


Ostatnio zmieniony 12 lip 2008 13:03 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
lukasamd
Post : 19 sie 2007 08:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No to oceniam po kolei:

1 - nic szczególnego nie widać, takie rzeczy to zapewnia leciwy Silent Storm. Twarze beznadziejne.

2 - miłe zaskoczenie bo oświetlenie wygląda bardzo realistycznie, Hummer (chyba?) przed domem też wygląda fajnie choć kamera jest dosyć daleko i nie można powiedzieć za wiele o jego wykonani. Na koniec już znane, beznadziejne twarze.

3 - Ładna roślinność (coś a'la Crysis :D) oraz same postacie ale wygląd krwi lub tego czegoś co ją udaje jest moim zdaniem katastrofalny. Na koniec, tak dobrze myślicie, beznadziejne twarze.


*
  WWW
Len
Post : 03 wrz 2007 19:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Obrazek Obrazek

Oto dwa nowe screeny, które pojawiły się dziś na Hooked Games. Posobnie jak pozostałe nie są zbyt duże.


Ostatnio zmieniony 12 lip 2008 13:04 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
XBARTEKX
Post : 08 wrz 2007 08:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Nic tylko czekać na premiere :]. Mniemam że w końcu to wyjdzie bo będzie pretekst do dokupienia ramu i nowej karty graficznej :D.


*
  WWW
Len
Post : 03 paź 2007 11:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Obrazek
Taki obrazek pojawił się w katalogu produktów firmy Strategy First w miejscu przeznaczonym na okładkę. Trzeba przyznać, że wygląda nad wyraz brzydko i na pewno nie jest klimatyczne, na szczęście wygląda też jak tymczasowa wersja, która na pewno nie zostanie wydrukowana... Bóg jednak istnieje :)


Ostatnio zmieniony 12 lip 2008 13:04 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Rain
Post : 05 paź 2007 01:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 39
  • Dołączył: 19.09.2007
  • Skąd: Poland - Lodz


LoL..Songo z Dragon Ball z giwera :lol2: :lol2:


*
  WWW
lukasamd
Post : 05 paź 2007 04:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nom istna katastrofa :) wstyd coś takiego pokazywać. Najpierw strona o JA3 która jest beznadziejna a teraz coś takiego :-> Mam nadzieję że gry już tak nie zrąbią.


*
  WWW
XBARTEKX
Post : 09 paź 2007 14:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Hehe do Jazz: Hired Guns była ciekawa okładka. Gdyby coś podobnego walnąć w JA3 to byłbym zadowolonym czlowiekiem :].


*
  WWW
Rain
Post : 09 paź 2007 20:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 39
  • Dołączył: 19.09.2007
  • Skąd: Poland - Lodz


Znajac zycie..bedzie okladka z najemnikami lub srodowiskiem 3D..-taki to juz standard sie robi :


*
  WWW
Len
Post : 23 maja 2008 12:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


W galerii pojawiły się nowe zdjęcia z Jagged Alliance 3, które znalazły się na oficjalnej stronie firmy F3 Games otwartej w dniu wczorajszym (22.05.2008). Zapraszam do oglądania bo warto, mi podobają się szczególnie dwa: jeden z anteną satelitarną i drugi, który wygląda jak w Arulco

- Nowe zdjęcia z Jagged Alliance 3


*
  WWW
lukasamd
Post : 23 maja 2008 19:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Twarze najemników nadal brzydkie, ogólnie grafika niezła ale co to za pomarańczowe tło? Coś jak w Brigade E5 o ile mnie pamięć nie myli, mogliby to jakoś ładniej wykorzystać.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna


cron