Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 04 lut 2007 13:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Fajnie że widać na nich maksi ale niektóre są za bardzo do siebie podobne. Nawet w maskach mogą wyglądać przecież różnie.


*
  WWW
Len
Post : 06 lut 2007 13:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Gdy będą w maskach będziemy mogli ich rozpoznawać tylko po ubiorze. Mi twarze bardzo się nie podobają, wolałbym takie jak zrobili w JA3D (były idealne) ale nie ma co się przerażać bo póki co JA3 bardziej przypomina modyfikację do Silent Storm.


*
  WWW
Lemur
Post : 06 lut 2007 15:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Tak by bylo nalepiej. Portrety z JA3D sa rzeczywiscie swietne. Tylko ze strasznie gryzly by sie z tym co widac na ekranie, no chyba ze panowie programisci dopracuja silnik i coraz mniej bedzie to wygladac na Silent Storma.


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Lemur, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
lukasamd
Post : 06 lut 2007 18:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No musimy myśleć pozytywnie (choć ta okładka z Jazz...) ponieważ powinni się postarać. Nie mogą wypuścić gry z grafą taką samą jak Silent Storm bo byłby to w sumie: Silen Storm: Jagged Alliance MOD ;)


*
  WWW
Gość
Post : 06 lut 2007 19:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem


A oczekujemy czegoś więcej niż to co mogło powstać już 3 lata temu, prawda?:-).


*
 
lukasamd
Post : 06 lut 2007 19:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No właśnie ;) Dla mnie bardzo ważna jest grafa, wymagania mniej (aby chodziło na 7600 GT ok to będzie gracko bo moja 73GT to rakieta :) ). Silent Storm nie wygląda teraz źle ale JA3 musi wyglądać sporo lepiej aby osiągnąć jakikolwiek sukces.


*
  WWW
Len
Post : 04 kwie 2007 17:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Warto przyjrzeć się nowemu screenowi opublikowanemu przez Akelle przy okazji informacji o zakupie narzędzia LIFESTUDIO: HEAD. Widać na nim poprawioną grafikę, szczególnie postaci, coś mi coraz bardziej zaczyna się podobać ta gra ;) Interfejs fajny choć daleko mu do tego, który był w JA3D. Tam był dosłownie ten sam co w JA2 tyle, że w nowoczesnej oprawie, zrobili to idealnie!

Coś mi się zdaje, że F3 Games cierpi na brak poczucia klimatu co możliwe :| No ale to nie temat do gadania o firmie tylko o screenach, zobaczcie sami: https://jagged-alliance.pl/photogallery.php?photo_id=281


*
  WWW
lukasamd
Post : 04 kwie 2007 17:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No to już jest bynajmniej niezłe :] Szkoda tylko że oddział wygląda jak drużyna SWAT a nie najemnicy :P

Ciekaw dalej jestem jak z optymalizacją gry...


*
  WWW
Lemur
Post : 04 kwie 2007 20:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Nie kumam o co wam chodzi z tym screenem. Grafika i screen jest niemal identyczny jak na zdjęciu z zeszłego roku (może trochę większa rozdzielczość ?). Jedyną (i to bardzo, bardzo niewielką ) nowością jest odrobinę zmieniony panel i dodane futurystyczne hełmy (które na poprzednich screenach też były).
Przecież to zwykła kosmetyka.

Owszem wygląda to nieźle. Tylko że tak jak mówisz Len, po paru miesiącach (?) pracy gra nadal raczej nie łapie klimatu Jaggeda. Wygląda to dokładnie tak samo jak wyglądało parę miesięcy temu, pomieszanie cyberpunkowego (!) Silent Storma z czymś farcry-podobnym.

Jestem jednak dobrej myśli z jednego powodu. Wydaje mi się że gra jest we wczesnym etapie produkcji i na razie devsi nie chcą/ nie mogą pokazać nic więcej. Z tego powodu wierzę w to że gra w finalnej wersji będzie wyglądać nieco inaczej (mniej....sci-fi ?!).

Powiadają że nadzieja matką głupich.

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
snick
Post : 04 kwie 2007 21:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Hmm... Jakoś nie robi to na mnie pozytywnego wrażenia. Tak jak wspomniał Lemur - podobny screen już się bardzo dawno temu pojawił. Ponadto:

Cytuj:
Szkoda tylko że oddział wygląda jak drużyna SWAT a nie najemnicy


Gram w Rainbow Six teraz... Po to, żeby mieć przerywnik od Jaggeda, a nie po to, żeby Jagged upodabniał się do R6 czy SWATa... Również idealne podobieństwo wyglądu najemników raczej mi nie leży. To, co trzyma JA2 przy życiu to klimat, budowany m.in. przez różnorodność postaci. A tutaj jest ona wyraźnie zatracana... :wall:


*
  WWW
Lemur
Post : 06 kwie 2007 21:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Po informacjach o nowym narzędziu programistycznym, dostajemy następną porcję screenów do obejrzenia pod tym linkiem .
Screeny jak screeny, w sumie nic nowego. Zmieniono trochę interfejs, dżungla wygląda dobrze i "jaggedowo", ale nad pozostałą częścią devsi powinni popracować. Bo na razie gra przypomina cyberpunkowego (!) Silent Storma. Ja jestem cierpliwy i wiem że gra nabierze pożądanego klimatu i "kolorytu".

Proszę o scalenie:-/ - prosze bardzo /LukasAMD
Jeszcze jedno, gra jest zapowiadana według Absolute Games na IV kwartał 2007.

_________________
http://www.taktykazone.pl/


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Lemur, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Len
Post : 07 kwie 2007 14:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ja moze zapytam tutaj redakcję JAC. Dlaczego jak mnie nie ma (a zazwyczaj właśnie wtedy pojawiają się informacje) to nikt nie może napisać choćby prostego newsa? Bo tak się składa, że się trochę pojawiło, strony producentów znacie. Ja będę mógł napisać dopiero pod wieczór...

Ok, nie wam będzie, napisałem już tego newsa bo jak widzę, że konkurencja ma a my nie... po cholerę w ogóle tam właziłem :] Czytać.


*
  WWW
lukasamd
Post : 07 kwie 2007 15:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No sorki ale "święta święta" - w dni piątek - wtorek byłem aż nadto dostępny, teraz mam dosyć zajęć w domu i nie mam czasu wejść na kompa :P

Co do samego newsa... całkiem całkiem... ;)


*
  WWW
Wigen
Post : 07 kwie 2007 23:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


No cóż powiem że screeny z nowego Jagged Alliance są niczego sobie. To oddaje stary klimat Jaggedom.


*
 
Len
Post : 15 maja 2007 12:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Nie wiem jak Wy ale ja za taki plakat we własnym pokoju oddałbym wszystko ;')

Obrazek


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna