Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Len
Post : 12 gru 2006 15:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Obrazek
I stało się, z dniem wczorajszym oficjalnie zapowiedziana została gra Jagged Alliance 3! Dla przypomnienia już po raz drugi, lecz tym razem nie będzie tworzyła tej gry firma Game Factory Interactive lecz studio F3 Games pod przywództwem firmy Akella, co prawda obie firmy są także z Rosji... Po więcej informacji zapraszam do newsa na JAC.

Jagged Alliance 3 oficjalnie zapowiedziany!


Wszyscy się cieszą ale ja po przeczytaniu zapowiedzi zastanawiam się czy zerwanie umowy Strategy First z Game Factory Interactive miało sens. Dlaczego? A to dlatego, że Akella zapowiada dokładnie to samo co niegdyś GFI. Niestety nie dowiedzieliśmy się kiedy możemy się spodziewać premiery ale nie trudno się domyślić, że prace zaczęli niedawno więc przynajmniej 2 lata jeszcze poczekamy.

Jednakże bardzo się cieszę, że JA3 będzie. Gdy zobaczyłem na forum Bears Pit, którego nazwa od razu powiedziała mi o co chodzi myślałem, że się po... że padnę ze szczęścia :D Gdyby tylko ten internet tak nie mulił :] Ja się teraz stukam w głowę dlaczego wcześniej nie napisałem o tym, widziałem informacje na jednym z dużych portali gdzie często pojawiało się info o JA3, że tworzy ją Akella i F3 Games :wall:, no ale cóż się dziwić, wolałem nie ryzykować, na Gry-Online też często są pouzupełniane pierdołami, tyle tylko, że tym razem nie były to pierdoły :->

A co wy o tym sądzicie? Czego oczekujecie od Akelli i JA3?


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Len, łącznie zmieniany 4 razy

*
  WWW
PeseiK
Post : 12 gru 2006 17:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 126
  • Dołączył: 11.06.2006
  • Skąd: Zewsząd


Ale się zaje*iście cieszę ;)

Przede wszystkim od Akelli i JA3 oczekuję dobrej, wciągającej gry. Nic więcej. Sami widzicie jak mało żądam ;)


*
 
Bartek0511
Post : 12 gru 2006 20:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


A ja najbardziej się ciesze z tego:

Cytuj:
- 5 frakcji konfliktu z czego my możemy wybrać jedną z 4 stron
- 20 misji rozgrywających się w zmiennych warunkach pogodowych oraz pory dnia
- Porywająca nieliniowa fabuła
- Pełna swoboda ruchu
- Realistyczny model zniszczeń
- Oraz zupełnie nowy, trójwymiarowy silnik


wogóle się ciesze że JA3 wyjdzie, kurcze trzeba chyba kompa zmienić. :diabel:


*
 
lukasamd
Post : 13 gru 2006 17:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jeeeeeeeeeeeeeeeeee będzie JA3!!!! :D :D :D

Cieszę się że będzie JA3 ale w dalszym ciągu jestem delikatnie mówiąc zły na SF za ich decyzję o rozwiązaniu umowy z GFi. W JAZZ na bank też zagram. Czyli teraz mamy 2 gry :)


*
  WWW
Sid
Post : 14 gru 2006 19:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 72
  • Dołączył: 14.12.2006
  • Skąd: Ostrowiec Św.


No cóż, na pewno cieszyć się trzeba, jednak nie popadałbym w euforię. Miejmy nadzieję, że zmiana developera nie wpłynie na jakość gry, bo nierzadko jest tak, iż jest to gwóźdź do trumny. Wszyscy wiemy jak to jest z kontynuacją Fallouta. Niby licencja jest, ale nikt się specjalnie nie pali do roboty.

_________________
There's a time to live and a time to die
When it's time to meet the maker
There's time to live but isn't it strange
That as soon as you're born you're dying...


*
 
lukasamd
Post : 15 gru 2006 18:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No niestety masz rację... ja na Fallouta też już długo czekam i nie wiem czy się go kiedykolwiek doczekam, oby nie było tak z Jagged Alliance 3.


*
  WWW
snick
Post : 16 gru 2006 15:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


No i po raz drugi dzisiaj zgadzam się z Sidem. Informacja - jakokolwiek bardzo dobra - jakoś mną nie wstrząsnęła. Po pierwsze, JA3 ujrzymy pewnie za jakieś 2-3 lata, więc bardziej interesują mnie postępy w tworzeniu JAZZ. Po drugie - twórcy nie zapowiadają niczego sensacyjnego. Po trzecie - gdyby robotę przejęło rosyjskie Nival Interactive, to piałbym ze szczęścia, bo ta firma naprawdę specjalizuje się w tworzeniu strategii turowych (Silent Storm + Sentinels, HoM&M5, obie cześci Etherlords). Natomiast nie kojarzę żadnej jaggedopodobnej gry spod szyldu Akelli...

Podsumowując - nie jestem zaszokowany. :P


*
  WWW
Len
Post : 17 gru 2006 11:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Bo Akella nie zrobiła żadnej strategii turowej, ale za to zrobiła nawet sporo strategii. No ale nie przejmujcie się aż tak bardzo Akellą, ponieważ jest to firma, która zleciła stworzenie JA3 firmie F3 Games i zapewne będzie tej mniejszej firmie wszystko mówić co i jak.

A wiaodmo jakie są efekty gdy ktoś z góry mówi jak to ma robić komuś kto wie lepiej. No i F3 Games jakoś też nie wzbudza mojego zaufania, nawet nie ma porządnej strony, jest tam tylko napisane, że obecnie pracuje nad JA3 i kilkoma niezapowiedzianymi projektami, poniżej informacja o poszukiwaniu pracowników.


*
  WWW
nemrod
Post : 21 gru 2006 08:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Ja podchodzę do tego baardzo sceptycznie :/ , bo już raz się zawiodłem na twórcach JA3, a na tę grę czekamy nie od dziś. Owszem zapowiedż jest kusząca, ale rzucać słowa na wiatr to każdy głupi potrafi, byle zarobić pieniądze.
Bardzo chcę, żeby w końcu gra ujrzała światło dzienne i żeby spełniła oczekiwania większości fanów (bo wszystkim nie dogodzisz...).

_________________
.


*
 
Len
Post : 21 gru 2006 09:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Czy ja wiem, czy zapowiedź kusząca, wygląda tak jak zapowiedź JA3D. Zresztą tak wczesne zapowiedzi to tylko początkowe założenia twórców, rzadko gra wygląda tak jak ją zapowiadali w pierwszych informacjach.


*
  WWW
Filos3000
Post : 12 lip 2011 14:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 07.07.2011


Czy wiadomo kiedy wyjdzie JA 3?


*
 
Len
Post : 12 lip 2011 15:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ledwie zaczęli prace, choć i to może niezbyt dobre określenie. Już rok temu zaczęli powoli nakreślać plany, ale cała firma jest skupiona na tworzeniu Jagged Alliance: Back in Action oraz JA: Online, więc na JA3 poczekamy jeszcze co najmniej 2 lata.


*
  WWW
Wigen
Post : 12 lip 2011 20:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Len pisze:
Ledwie zaczęli prace, choć i to może niezbyt dobre określenie.


Nie bądź takim sceptykiem Len :D .


*
 
Len
Post : 12 lip 2011 21:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Nie jestem sceptykiem. Piszę to, co wiem ;) A to nie jest akurat tajemnica.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron