Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Popuś
Post : 10 cze 2006 22:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Tak mnie ostatnio naszło... Tyle się mówi o modach, a o kampaniach na UB'eka już nie...
Graliście w jakieś kampanie? Co o nich myślicie? A może tworzyliście własne? Jeśli tak to tutaj je opiszcie, dajcie linki na np RapidShare. Kampanie górą! :P


*
  WWW
lukasamd
Post : 11 cze 2006 11:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja grałem w Tracona Unimilited o ile mnie pamięc nie myli (kampania z płytki dodatkowej z eXtra Gry) całkiem fajnie się grało - nie przeszłem nawet połowy ale gra była fajna - należy jednak wspomnieć że były to tylko nowe sektory (o ile dobrze pamiętam).


*
  WWW
nemrod
Post : 28 lip 2006 23:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Ja sam tworzylem sektory do ub i to byla swietna zabawa.
nie tylko po to, aby bylo wiecej walki, ale raz zrobilem sektor przylegly do tego pierwszego. bez zadnych wrogow, roslin, budynkow. ale polozylem karabiny rakietowe, kamizelki spectra, mase amunicji. po prostu wszystko, co najlepsze. to byla tylko zabawa. ale tak na powaznie, to sam tworzylem kiedys sobie kampanie, ale zabraklo mi cierpliwosci :roll:


*
 
snick
Post : 29 lip 2006 15:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Muszę przyznać, że jeszcze nie grałem w żadną kampanię. I niestety nie zanosi się na to szybko - co prawda są wakacje, ale mam tyle zajęć na głowie..Sami wiecie, UCPL, WF, JA2 1,13, Gorky 17... :mrgreen: Ale może jak mnie najdzie ochota, to sięgnę po coś z płyty CD Projektu.


*
  WWW
Lecter
Post : 29 lip 2006 15:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 158
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja jutro mam zamiar wypóbować WSZSTKIE kampanie na UB :mrgreen:

ot
@Snick
ja Gorky 17 przeszedłem 7 razy :wink:


*
 
Bartek0511
Post : 29 lip 2006 16:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


A ja grałem w jakieś z płytki z Jaggedem nawet fajne ale najbardziej mi się spodobał kampanie Popusia "Ciężka Przeprawa 2"


Ostatnio zmieniony 29 lip 2006 16:25 przez Bartek0511, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Popuś
Post : 29 lip 2006 16:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Bartek0511 pisze:
najbardziej mi się spodobał kampanie Popusia "Ciężka Przeprawa 2"

Zaczynam żałować, ze nie skończyłem "trojki"... ;)


*
  WWW
Len
Post : 29 lip 2006 17:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ja też niestety nie grałem w żadną kampanię. Wolę pograć w jakąś modyfikację która poza nowymi sektorami wprowadzi choćby nowe przedmioty, postacie, mapę, tekstury itp.
Myslałem kiedyś o stworzeniu własnej kampanii ale to chyba nie ma sensu bo i tak nikt w to nie gra.


*
  WWW
lukasamd
Post : 29 lip 2006 18:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja grałem (ale tylko 1 czy 2 sektory ;) ) w Tracona Ulimited (tak się chyba nazwywało) z dodatkowej płytki dołączonej do JA2,5 z Extra Gry.


*
  WWW
snick
Post : 20 paź 2006 09:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Taaa, jak w końcu skończę UC, to może zabiorę się za jakąś kampanijkę... Ale najpierw muszę sobie skład wyszkolić, a do zabicia Brendy już niewiele mi zostało. :diabel2:


*
  WWW
Lemur
Post : 29 sty 2007 22:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Tak mi teraz przyszło do głowy....
Stworzyłbym taką mini-kampanię, a właściwie jeden sektor. Chodzi mi o pewne wydarzenia które się nazywają: "Tragedia w Miami" i "North Hollywood Shootout". To są dwa najbardziej krwawe wydarzenia w w historii hamerykańskiej policji. Znam uzbrojenie i sytuację taktyczną...to mogłoby być bardzo ciekawe.

P.S.oczywiście nie popieram poczynań bandytów. chodzi mi tylko o sprawdzenie sytuacji taktycznej przeniesionej do swiata Jagged Alliance.


*
 
Lecter
Post : 30 sty 2007 08:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 158
  • Dołączył: 31.05.2006




*
 
Lemur
Post : 30 sty 2007 13:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Całkiem dobre rzemiosło prawda?:-)
Co do Columbine, hmm mam opory natury etycznej...
Fajnie, dzięki. Jeżeli poproszę o pomoc to pewnie będzie ona dotyczyć samego moda. Bo na tym się na razie zupełnie nie znam.


*
 
lukasamd
Post : 30 sty 2007 14:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nie oglądałem żadnego z tych filmów (lub relacji) ale przypuszczam że w jednym chodziło o 2 szaleńców z dosyć ciężką bronią (jedne dostał w szyję?).

Zagrałbym w coś takiego ale tylko jeżeli będzie naprawdę realistyczne (będziecie musieli zrobić ładne titlesety oraz bardzo wysoką siłę broni).


*
  WWW
Lemur
Post : 30 sty 2007 14:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


To po krótce opiszę:
"tragedia w Miami"
Dwóch bandytów: Mattix i PLatt zostali okrążani prz policję na małym parkingu, Bandyci byli uzbrojeni w rewolwery kalibru .357, strzelbę kalibru .12 (Mattix) i karabinek Ruger Mini-14 (Platt). Agenci FBI byli uzbrojeni tylko w pistolety 9mm Parabellum. Platt został dwukrotnie (i to śmiertelnie) postrzelony, mimo to zaszedł dwóch agentów od tyłu i zastrzelił ich z karabinka. Przy próbie ucieczki samochodem obaj bandyci zostali zastrzeleni przez jednego z rannych agentów z rewolweru pociskami kalibru .38 Special.
"North Hollywood Shootout"
Dwóch bandytów napadło na bank. Obaj byli mocno opancerzeni (także nogi i ręce). Kevlarowe opancerzenie odpowiadało III klasie. Uzbrojeni byli w rumuńskie AK ze 100 nabojowymi magazynkami. Nikt z obłsugi banku nie zginął. Bandyci wychodząc z banku zauważyli policjantów. Otworzyli do nich churaganowy ogień z AK. Samochody policyjne nie były żadną osłoną, policjanci padali jeden po drugim. Uzbrojenie gliniarzy było nieadekwatne do sytuacji. Mieli pistolety, rewolwery i parę strzelb .12. Mimo przewagi ogniowej bandytów, policjantom udało im się parę razy ich trafić. Bez rezultatu, dziewiątki odbijały się od nich nie czyniąc szkody. Gdy jeden z przestępców kierował samochodem, drugi ostrzeliwał się co chwila przeładowując i zmieniając broń (raz HK w kalibrze .308 raz inny AK). Nagle AK zaciął się, a ostrzeliwujący się na bandyta został kilkukrotnie trafiony. [Tutaj jest niejasność] Po czym odrzucił zaciętą broń wyciągnął Berettę 92 i strzelił sobie w głowę. Drugi z bandytów został przyparty do ziemi kawałek dalej przez oddział SWAT. Wykrwawił się. Mimo ran, żaden z policjantów ani cywili nie zginął (około 14 rannych).

Opis jest bardzo skrótowy i pisany z "pamięci". Więc wybaczcie błędy. Obie te sytuacje są bardzo ciekawe w kwestii taktycznej. Mod musi być koniecznie realistyczny, oczywiście o ile się da. Chyba zainteresuje się takim modem (modami) jak doprowadzę kompa do porządku.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3  Następna


cron