Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Source
Post : 24 lip 2010 12:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 21.07.2010


[s]Witam, mam pewien problem bo nie wiem gdzie dalej iść Ostatnio znalazłem płytkę z UB zainstalowałem, a to że dawno nie grałem to nie pamiętam już co i jak, przechodzę do rzeczy. Przeszedłem sektor z rakietami (nacisnąłem w nim guzik który otworzył mi w podziemiach drzwi) zszedłem na niższy poziom (jakiś magazyn tych substancji, rakiet, gazów itp) przełączyłem tam 2 przyciski (w rogu mapki) i teraz nie wiem gdzie mam iść, gdzie się coś otwiera? Rakiety oczywiście zniszczyłem a wrócić się już nie da tymi podziemiami do wentylatora przez który przeszedłem. Liczę że ktoś mi pomoże. Pozdrawiam.[/s]


Edit; Już znalazłem, przepraszam za kłopot ; x


Ostatnio zmieniony 24 lip 2010 13:40 przez Source, łącznie zmieniany 5 razy

*
 
lukasamd
Post : 24 lip 2010 12:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Rzeczywiście najlepiej jak dasz screena, to się wszystko nam tu wyklaruje :D
Z tego co pamiętam to na każdym poziomie podziemi są dwa sektory bazy rakietowej - północy i południowy. Wygląda to tak, że jak z wyższego wchodzisz na północy, to przejście na niższy poziom jest w południowym, a potem odwrotnie (pionowy "zygzak"). Więc albo jest gdzieś zejście niżej, albo do sektora obok.
Hm... może to jest ten sektor, w którym na dolnym skraju jest jakby róg z kilkoma szafkami po obu stronach? Jeżeli tak, to powinieneś przejść do sektora na południe (ręcznie ustawiając najemników przy tym krańcu, wtedy będzie można przejść).


*
  WWW
Source
Post : 24 lip 2010 15:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 21.07.2010


Udało mi się, tylko teraz mam problem, nie wiem jak to zrobić a raczej jak przejść, jest ich strasznie dużo wyskakują z wszystkich stron, myślałem nad rzucaniem gazów żeby się osłonić ale niezbyt to wychodziło, może ktoś ma taktykę na to pomieszczenie:
Obrazek


*
 
Len
Post : 24 lip 2010 15:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Gazy dymny to najlepszy sposób na przeważające oddziały wroga w małych pomieszczeniach. Poszukaj ich za sobą, łzawiące i musztardowe też się przydadzą, na pewno ich spowolnią. Lecz tylko dymny może zapewnić ci przerwanie, zawsze zostawiam go na sytuacje w których gra upiera się, że przerwanie dostanie przeciwnik, cokolwiek ja bym nie zrobił.


*
  WWW
lukasamd
Post : 24 lip 2010 16:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Pamiętam to pomieszczenie ;)
Polecam w nim umieścić 2 najemników po obu stronach drzwi, a 2 następnych w dole korytarza, no i prowokować, np. strzelając gdzieś w przejście, na pewno przyjdą.
Poza tym Barett M82A1 nijak się spisuje w podziemiach, lepiej swoich ludzi wyposażyć w FN Minimi lub TAR 21, bo zapewniają one większą szybkostrzelność przy tylko nieco mniejszej sile ognia (w wypadku prucia serią to FN Minimi powinno starczyć, wypluwa aż 5 pocisków).


*
  WWW
Starchris
Post : 24 lip 2010 17:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


Ja też pamiętam to pomieszczenie. Ja tę pułapkę przeszedłem w ten sposób, że ustawiłem swoich najemników tak samo jak na zdjęciu powyżej i strzeliłem na środek tego pokoju. Wtedy wszyscy wrogowie, którzy chowają się za tymi drzwiami wychodzą. Wystarczy zachować u któregoś z najemników tyle punktów akcji aby mógł zamknąć drzwi do tego pomieszczenia przed końcem tury. W ten sposób nigdy nie miałem problemów z przejściem tego pomieszczenia.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Source
Post : 24 lip 2010 17:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 21.07.2010


WOW, udało mi się cofnąłem się trochę do połowy korytarza, wrogowie powychodzili, co 2 tura to moje przerwanie ^^ 1 najemnik tylko dostał leciutko, teraz się trudzę z tymi minami/bombami na korytarzu, kampią się tam za okienkami i ciężko ustrzelić bo on mnie 1 zauważa.


*
 
lukasamd
Post : 24 lip 2010 17:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Będzie krótko: staraj się przeczołgać na drugą stronę korytarza (na klęczka na pewno cię zauważą i pójdzie seria na głowę), wtedy to Ty będziesz miał większe szanse na przerwanie.


*
  WWW
Source
Post : 24 lip 2010 18:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 21.07.2010


Dobra udało się, choć nie poszło to najlepiej po mojej myśli, nikt nie zginął co najważniejsze a do finałowych drzwi podszedłem w taki sposób, że podłożyłem na ładunkek przez co Morris leżał na ziemi i każdy z teamu oddał po 2 strzały do niego. :jupi: Dziękuję za pomoc można zamknąć.


Ostatnio zmieniony 24 lip 2010 18:37 przez Source, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie