Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 695 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 47  Następna

Czy mod 1.13 uważasz za dobry?
Tak 94%  94%  [ 136 ]
Nie 6%  6%  [ 8 ]
Liczba głosów : 144
Autor Wiadomość
biernik master
Post : 09 wrz 2006 16:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 65
  • Dołączył: 06.07.2006
  • Skąd: Poznań


nie o to chodzi,
ogłuszyłem zołnierza i leżał pod moimi stopami ale kiedy zaczęła się nowa tura już go tam nie było.. można jednak w niego wycelowac i sie trafi wiec to chyba grafika go nie pamieta lub coś takiego..

[ Dodano: Nie 10 Wrz, 2006 ]
zmieniłem tryb na "expert" bo na "insane" nie mogłem wyjść z Omerty :D
jestem teraz w Drassen na lotnisku i muszę powiedzieć, że mod 1.13 to zupełnie nowa epoka..
trzeba zapomniec o taktyce wypracowanej w poprzednich grach
dachy już nie są bezpieczne, przeciwnicy potrafią się na nie zakraść i to w ilości np 3 od razu..
znacznie chętniej używają flar czy grantów, są znacznie bardziej ruchli oraz jest ich zdecydowanie więcej a przy tym celniej strzelają
niby te same sektory ale gra jest zupełnie inna
fajna jest opcja kradziezy: kiedy się kradnie pojawia się lista wielu przedmiotów jakie posiada przeciwnik włącznie z kamizelkami, amunicją czy granatami więc opłaca się kraść :)
tym bardziej, że przeciwnik za plecami jest całkowicie nie widoczny więc skradenie i noże mają o wiele wieksze znaczenie niż wcześniej

przydałby się jakis poradnik do tego moda bo również przedmioty są zupełnie różne np wielofunkcyjny scyzoryk, którym można tak samo dobrze zabić jak i uzyć jako wytrycha czy spora ilość dodatków do broni

jeśli ktoś zna takowy (może być wer ang) to pilnie proszę dać do niego linka :)
to tyle z gorących wrażeń.. zobaczymy czym jeszcze gra potrafi zaskoczyć :D

[ Dodano: Wto 12 Wrz, 2006 ]
kurcze, gra ktoś wogóle w ten mod???
bo nie ma nawet z kim pogadać :)

_________________
"Żyj i pozwól umrzeć"


*
 
Bartek0511
Post : 16 lip 2007 22:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Nowa wersja modyfikacji miała się dziś pojawić, lecz jak donosi Bear's Pit nowa wersja pojawi się 2007-07-21. Oczywiście najnowsze informacje z v1.13 dowiecie się od JACenter.

Odnośnie najnowszego v1.13


*
 
Loucipher
Post : 11 wrz 2007 11:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 148
  • Dołączył: 16.08.2007


Mam JA2 1.13 build 1080 (ten z 20-07-07). Po angielsku, zainstalowany na JA2 Gold v.1.12.

Zakochałem się :devil:

:ok: Fabuła, sektory, wrogowie, NPCe, questy... wszystko jak w klasyce :) Łezka w oku nie tylko się kręci, ale wręcz robi duży wir :)
:ok: Wybór broni... Jesus K. Rist... chyba całą nowoczesną zbrojownię i pół klasycznej z JA2 wpakowali :) Samych odmian H&K G36 (nie wiem czemu, ale to mój ulubiony karabin ostatnio) jest chyba z 5 czy 6 :) Wszystko to, co w JA2 i JA2,5 plus duuuużo więcej :) Mniam :)
:ok: Wybór amunicji... dali Glasera i AET... i nawet zubożony uran? Matko świnko :)
:ok: Rozdziałka... jeeeeeest! 1024x768! Jak w Wildfire! :D
:ok: Dodatkowe opcje... aż mi się w głowie zakręciło :) W pliku konfiguracyjnym da radę ustawić niemal wszystko, od wielkości oddziałów, poprzez zachowanie AI, szybkości szkolenia i zdrowienia aż po opcje realizmu i równowagi gry :)

Nie będę opisywał szczegółowo, bo napisano na ten temat już dość. Powiem tylko tyle: v 1.13 rządzi i wymiata :) Zdecydowany głos na TAK :)

_________________
Loucipher

"Fight for freedom, kill for cash, play for fun."


*
 
Sir Kalach
Post : 17 wrz 2007 17:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 60
  • Dołączył: 26.08.2007
  • Skąd: Kraków


nie mogę się doczekać spolszczenia do kolejnych bulidów ^^

Jest w ogóle szansa na coś takiego?


*
 
XBARTEKX
Post : 17 wrz 2007 17:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Opisze ten mod w dwóch słowach: Przeładowany shitem :].


*
  WWW
Loucipher
Post : 17 wrz 2007 19:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 148
  • Dołączył: 16.08.2007


XBARTEKX pisze:
Opisze ten mod w dwóch słowach: Przeładowany shitem :].

Jeśli ktoś się gubi mając do wyboru więcej niż 4 spluwy, to nie musi grać w tego moda. Wystarczy mu JA2 w wersji "standardowe uzbrojenie" :)

_________________
Loucipher

"Fight for freedom, kill for cash, play for fun."


*
 
XBARTEKX
Post : 18 wrz 2007 19:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Nie o to mi chodzi ale jak odpaliłem maximum broni u bobsona i najłatwiejszy poziom mnóstwo broni. To rzal było sie nie pogubić :D.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 18 wrz 2007 22:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


XBARTEKX pisze:
jak odpaliłem maximum broni u bobsona i najłatwiejszy poziom mnóstwo broni. To rzal było sie nie pogubić .


co prawda to prawda.


*
 
Loucipher
Post : 19 wrz 2007 06:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 148
  • Dołączył: 16.08.2007


Tak jak mówię - nie musicie wybierać tych opcji. Wg dokumentacji moda 1.13 wybór opcji standard daje to samo, co "Mnóstwo broni" w oryginalnym JA2, a poziom dostępności u Bobasa można ustawić na normalny (co oznacza, że na początku - jak w zwykłym JA2 - za wiele u niego nie kupisz). Więc wcale nie trzeba "przeładowywać się szitem", jak napisał XBX. A jeśli ktoś chce mieć na talerzu wszystko, co ten mod daje (jak ja - po to właśnie zainstalowałem i odpaliłem), to wrzuca opcję "Mnóstwo broni" i najlepszą selekcję u Bobasa. I można się zachłystywać. Ja tylko pamiętam, jaką amunicję musi mieć najemnik, aby strzelać z tego, co ma. I jakoś się nie gubię. A jak znajdę nowe cacko, to sprawdzam, którzy z moich ludzi mają taką samą amunicję, i czy to, co znalazłem, jest lepsze od tego, co mają, czy nie. Decyzja jest równie prosta. To, co zostaje, sprzedaję, niszczę lub po prostu zostawiam na ziemi.
W opcjach moda (plik JA2Options.ini) można ustawić, że przedmioty można sprzedawać na ekranie inwentarza sektora (Alt+lewy klik) za jakąś tam śmieszną cenę (domyślnie 10% wartości, ale można to też zmienić). Zalega ci dwadzieścia posiekanych kamizelek, których nie chcesz naprawiać? Odpal ekran inwentarza i kliknij na każdej trzymając Alt. Hey presto! masz trochę kasy i problem z dyńki.

_________________
Loucipher

"Fight for freedom, kill for cash, play for fun."


*
 
XBARTEKX
Post : 20 wrz 2007 19:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Loucipher pisze:
Tak jak mówię - nie musicie wybierać tych opcji. Wg dokumentacji moda 1.13 wybór opcji standard daje to samo, co "Mnóstwo broni" w oryginalnym JA2, a poziom dostępności u Bobasa można ustawić na normalny (co oznacza, że na początku - jak w zwykłym JA2 - za wiele u niego nie kupisz). Więc wcale nie trzeba "przeładowywać się szitem", jak napisał XBX. A jeśli ktoś chce mieć na talerzu wszystko, co ten mod daje (jak ja - po to właśnie zainstalowałem i odpaliłem), to wrzuca opcję "Mnóstwo broni" i najlepszą selekcję u Bobasa. I można się zachłystywać. Ja tylko pamiętam, jaką amunicję musi mieć najemnik, aby strzelać z tego, co ma. I jakoś się nie gubię. A jak znajdę nowe cacko, to sprawdzam, którzy z moich ludzi mają taką samą amunicję, i czy to, co znalazłem, jest lepsze od tego, co mają, czy nie. Decyzja jest równie prosta. To, co zostaje, sprzedaję, niszczę lub po prostu zostawiam na ziemi.
W opcjach moda (plik JA2Options.ini) można ustawić, że przedmioty można sprzedawać na ekranie inwentarza sektora (Alt+lewy klik) za jakąś tam śmieszną cenę (domyślnie 10% wartości, ale można to też zmienić). Zalega ci dwadzieścia posiekanych kamizelek, których nie chcesz naprawiać? Odpal ekran inwentarza i kliknij na każdej trzymając Alt. Hey presto! masz trochę kasy i problem z dyńki.


Znam ten bajer bo dzięki niemu zyskałem 10$ na przedłużenie kontaktu Lena ;].


*
  WWW
Szyszak
Post : 29 sty 2008 14:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 26.01.2008


Hello thar, niedawno zainstalowalem 1.13 i zauwazylem dziwna rzecz. Gdy spotykam wrogi patrol i w info o sektorze jest napisane, ze jest 6 przeciwnikow wszystko sie zgadza tak dlugo, jak pozostaje niezauwazony. Dziwna rzecz sie dzieje, gdy ktorys z nich mnie zauwazy, gdyz z tych 6 robi sie 30 i wtedy dostaje po dupsku. ;p To jakies wsparcie z sasiednich sektorow wezwane przez slynne radyjo, czy taka zlosliwosc tego moda po prostu?

_________________
...rzekl Szyszak.


*
 
vai1987
Post : 29 sty 2008 15:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 109
  • Dołączył: 13.10.2006
  • Skąd: Sucha Beskidzka


Zgadza sie to wsparcie z sasiednich sektorów :)

_________________
You never know


*
 
lukasamd
Post : 29 sty 2008 15:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Właśnie za takie "smaczki" nie lubię JA2 1.13 :| Dobrze że można (to chyba też) je wyłączyć...


*
  WWW
Popers
Post : 10 lip 2008 20:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


To jest CZAD. Przenosi JA w zupełnie inny wymiar. Dopiero teraz się zdecydowałem na zabawę modami i 1.13 jest rewelacyjny. Pewnie całe wakacje będę ciął.

edit:
O FAK! Steroid w łapach dzierży VISa ! O mój Boże, jestem obesrany ze szczęścia...


*
 
Wigen
Post : 06 lip 2009 18:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Mam pytanie do Was chłopaki. Czy ostatni patch 1.13 oznaczony numerkiem 2085EN działa z polską wersją Jagged Alliance 2 z CD-Action?


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 47  Następna