Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Theoden
Post : 29 wrz 2009 21:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 33
  • Dołączył: 01.11.2008
  • Skąd: Ruda Śląska


Miguel i Dimitri .Ogólnie tylko oni + IMP mi wystarczają ,żeby zając co najmniej pół mapy


*
 
Zhenia
Post : 30 wrz 2009 13:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 175
  • Dołączył: 09.05.2009


Ira. Z prostego powodu: pojawia się jako pierwsza, więc jest z niej najwięcej pożytku.


*
 
lukasamd
Post : 30 wrz 2009 15:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Trzy lata temu pisałem, że wszyscy. Chyba mogę jednak to sprecyzować: Ira.
Tak jak napisał Zhenia, pojawia się jako pierwsza, poza tym idealnie szkoli oddziały samoobrony.


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 30 wrz 2009 20:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


lukasamd pisze:
idealnie szkoli oddziały samoobrony.

Jest w tym najlepsza z pośród wszystkich postaci w grze.
Jak już pisałem kilka razy: jest ekspertem od szkolenia, jako RPC posiada premię do szkolenia a wysoka inteligencja pozwala jej szybko podnieść pierwotnie niskie um. dowódcze.
Nikt inny w JA2 nie ma tyle modyfikatorów dodatnich do szkolenia co Ira.

_________________
Obrazek


*
 
Ferry
Post : 01 paź 2009 14:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 06.09.2009


Zgadzam sie z przedmowcami. W ostatnim moim podejsciu do JA2 (zostala mi Meduna) ira byla w moim oddziale do konca. Nadaje sie do leczenia i szkolenia. Dimitri zapelnial luke jako 5 tymczasowo pozniej zostawal w grumm ,po miguela i carlosa nawet sie nie fatygowalem.
Jesli chodzi o samoobrone ira spisuje sie najlepiej podczas ,,leczenia ran po walce,, szkolila mi ekpie ze scullym i wowczas zbrojni cywile powstawali bardzo szybko. No i tak jak mowilem lekarz

_________________
BAD DUDES


*
 
wind
Post : 28 mar 2010 12:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 28.03.2010


Mało z nich korzystam... głównie są za plecami. Wykorzystuje ich do uzupełnienia zapasów...
Jak już, to Miguel.
Ira mnie wkurza (jest bo jest głównie szkoli samoobronę)


*
 
daniel.kaczmarczyk
Post : 02 gru 2010 20:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 35
  • Dołączył: 30.11.2010


Iry głos jest baaardzo denerwujący. Ale za to b. szybko się uczy co sprawia, że po kilkunastu dłuższych walkach z jej udziałem wychodzi na prowadzenie pod względem snajperstwa (o dziwo). Miguel , Dimitri i Carlos nie mają u mnie zbyt wysokiej pozycji gdyż zazwyczaj nie wracam do Omerty po to, by ich rekrutować, szczególnie gdy jestem w zaawansowanej fazie ogołacania Diedranny z jej bogactw i żołnierzy.

_________________
Obrazek


*
 
icelipa
Post : 08 sty 2011 01:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 36
  • Dołączył: 23.12.2010
  • Skąd: Chełm


Zdecydowanie Ira i tyle.


*
 
doman18
Post : 03 lut 2011 15:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 43
  • Dołączył: 02.02.2011


Prawdopodobnie wszyscy posądzą mnie o herezję ale moim zdaniem najbardziej obiecującym najemnikiem jest Carlos. Owszem dostajemy go za późno ale to nie zmienia sprawy. Otóż staty można zawsze wytrenować natomiast on dzięki swojej zwinności, specjalizacji w skradaniu i umiejętności w rzucaniu ma szansę przyćmić Shadowa. Oczywiście nie ma tyle zdrowia ani siły ale w cichej eliminacji przeciwników to jest mało istotne. Kamuflaż można mu przecież założyć. Natomiast Shadow z mojego doświadczenia nawet z 99 Strzelectwa czasem rzuca za 5pkt w głowę. Co o tym myślicie?


*
 
wierzba
Post : 03 lut 2011 15:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 209
  • Dołączył: 06.02.2010
  • Skąd: Legnica


lubię wszystkich. zawsze to dodatkowi najemnicy


*
 
momo78
Post : 03 lut 2011 16:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Nie lubię nikogo z ruchu oporu, a w szczególności Iry. Chyba przez to, że jej głos strasznie mnie wnerwia. Jeśli już ją rekrutuję, to tylko po to, aby wydać ją za Hicksów.

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Killer Kira
Post : 03 lut 2011 16:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 02.01.2011
  • Skąd: Tixa


Oj nie... jedynie Irę zabieram, ze względu na płeć... heh seksizm... no i wpada pierwsza... ale jej głos - jest wkurzający - to fakt. W sumie kiedy wyjdę z ich kryjówki, to zwykle już do niej nie wracam, więc... takie tam... radze sobie bez nich, żadne z nich orły, a nie mam czasu bawić się w podwyższanie statów, kiedy jestem już prawie w ogródku Dedrianny. Taka jestem niecierpliwa i tyle :okulary2:


*
 
lukasamd
Post : 03 lut 2011 16:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


doman18 pisze:
Owszem dostajemy go za późno ale to nie zmienia sprawy.


W Wildfire jest znacznie szybciej, gdzie może pokazać na co naprawdę go znać.
Zresztą Dimitri również szybko się wyrabia, ale jego "zapomniałem" i utrata wszystkich AP gdy biegnie spod jednej osłony do drugiej potrafi dobić :)

momo78 pisze:
Nie lubię nikogo z ruchu oporu, a w szczególności Iry. Chyba przez to, że jej głos strasznie mnie wnerwia.


Też tak miałem, ale się jakoś przyzwyczaiłem, zresztą ma u mnie wielki plus za niesamowicie szybkie szkolenie samoobrony.


*
  WWW
Perry
Post : 05 maja 2011 13:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


lukasamd pisze:
W Wildfire jest znacznie szybciej, gdzie może pokazać na co naprawdę go znać

No w tym Wildfire + S.T.O.M.P. +Ham etc, jakoś dziwnie mi sie porobiło, bo akurat Miguela udało mi sie zrekrutować już po przejęciu 4 miasta, natomiast Carlos po przejęciu 3/4 mapy nadal twierdzi że jest potrzebny w omercie i ni huhu, nie da sie go zrekrutować??
A jeśli chodzi o ulubionego rebelianta to Ira i Carlos, podwyższyłem wszystkim rebelom staty i zmieniłem umiejętności, także z nowym życiorysem lepiej im idzie ale biorę ich tylko na insane (czyli prawie zawsze), by zatrzymać te ruskie hordy..

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
gonzo_68
Post : 06 maja 2011 10:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 114
  • Dołączył: 17.08.2006


Moja ulubienica - Ira - inteligentny szkoleniowiec, za darmo. Bardzo miły "prezent" na początku rozgrywki.
Co do późnej rekrutacji Miguela i Carlosa, to można spróbować patcha Early Rebels (Recruit) - wczesna rekrutacja rebeliantów. Sam stosuję go od ładnych kilku lat, działał na starej podstawie JA2, na Deidranna Lives, a niedawno użyłem go na 1.13. Nie biorę Miguela i Carlosa już pierwszego dnia, bo to przesada, ale Carlos po zdobyciu dwóch miast, a Miguel trzech - pasują mi do reszty zespołu (nie zaniżają poziomu).


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna