Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
PeseiK
Post : 25 lip 2006 07:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 126
  • Dołączył: 11.06.2006
  • Skąd: Zewsząd


No więc jak to z tym? Moim zdaniem Miguel wymiata, niezła jest też Ira (szybko się uczy), Dimitri - śmieszny jest , zapomniać co miał zrobić gdy kilka kroków przed nim jest mierzący w niego żołnierz :twisted: A Carlos... taki... dziwny, nie lubię go... A co wy o tym sądzicie?


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez PeseiK, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
snick
Post : 25 lip 2006 11:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Miguel jest całkiem niezły, ale moim ulubionym członkiem ruchu oporu jest... Slay :mrgreen: Pojawił się on w jednym modzie (DL chyba) zamiast Dimitria i sprawdzał się fajnie.

A mój ranking z JA2:

- Miguel (najpożyteczniejszy - ma najwięcej dowodzenia i przydaje się też do strzelania
- Ira - może robić za nauczyciela, etatowego medyka, tragarza w II zespole. Strzela też całkiem całkiem jak się ją podszkoli, ale nie lubię jej za bardzo
- Carlos - średniak
- Dimitri - nie lubię go, bo zapomina cały czas o rozkazach no i kłóci się ze Stephenem. A Stephen jest jednym z moich ulubionych najemników.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 25 lip 2006 12:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


No to zarobie coś podobnego do "snica":

Miguel - dobry najemnik tylko szkoda że tak późno można go zwerbować,

Ira- świetny medyk, szybko się uczy, u mnie już ma 100 strzelectwa po zdobyciu 5 miast, doskonale radzi sobie z moim IMP,

Carlos-
snick pisze:
średniak


Dimitri - nigdy go nie biore dla mnie cienias.


*
 
Rafadan_PL
Post : 25 lip 2006 12:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Lubię Irę - ma fajne teksty, dużo inteligencji i po pewnym czasie wymiata z kałacha aż miło :) No i mamy mnóstwo czasu na jej edukację gdyż dołącza się do nas już na starcie :mrgreen: Jak na żołnierza za friko - całkiem, całkiem.

Dimitri to cienias, ale jest za darmo i czasem zdarza mu się celniej wystrzelic więc zwykle używam go do obrony zajętych miast (oczywiwście nie samopas, ale razem z samoobroną).

Carlos - patrz wyżej :wink: JEst w dodatku tym gorszy że dostajemy go dopiero pod koniec gry ...

Miquel - gdybyśmy mogli do zrekrutowac wcześnie, byłby jednym z najlepszych najemników. A tak, pod koniec gry jest średnio przydatny ...


*
 
lukasamd
Post : 25 lip 2006 19:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Dla mnie wszyscy są ok. Ira i Dimitri moze nie mają nie wiem jakich cech ale są praktycznie od początku gry i w jej trakcie sporo się uczą. Miguela i Carlosa werebuję raczej żadko - później nie chce mi się nawet po nich wracać, mimo to też są dobrymi najemnikami.


*
  WWW
Fireox
Post : 25 lip 2006 20:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


snick pisze:
Slay Pojawił się on w jednym modzie (DL chyba)

Nie chyba tylko napewno ;] i jeszcze taka jedna zamiast Iry (nie pamietam jak sie nazywala :/) też całkiem dobra
a z ruchu oporu lubie tylko Miuela ma wysokie staty dużo dowodzenie wiec dogada sie z kazdym ;] (zawsze znajdzie miejsce w moim składzie ..może prawie zawsze ;))
Ira - idealnie nadaje sie do szkolenia samoobrony
Carlos - nieco lepszy od Dimitra ale i tak jest słaby :/
Dimitri- bez komentarza


*
 
PeseiK
Post : 26 lip 2006 07:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 126
  • Dołączył: 11.06.2006
  • Skąd: Zewsząd


Dodam do plusów Miguela jeszcze jedno - dzięki niemu można odzyskać zwędzone przez Pabla rzeczy na lotnisku.


*
 
Popuś
Post : 26 lip 2006 10:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Jak mam Miguela to nie zamawiam już towaru wcale, albo od razu do Meduny :mrgreen:


*
  WWW
Grizzli
Post : 14 sie 2006 19:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Z rebeliantów najbardziej cenie sobie Irę bo
a) Posiada umiejętnośc szkolenie ekspert i znakomice nadaje się na szkoleniowca
b) Ma sympatyczną twarz
c) Jest dobrym medykiem
d) Ma dużą inteligencje co pozwala jej na szybką naukę

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
nemrod
Post : 14 sie 2006 20:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Rafadan_PL pisze:
Miquel - gdybyśmy mogli do zrekrutowac wcześnie, byłby jednym z najlepszych najemników. A tak, pod koniec gry jest średnio przydatny ...


Fakt. Jak juz postanowilem konczyc gre i poszedlem po niego, byl najgorszy w moim oddziale. Ogolnie z czlonkow ruchu oporu nie biore nikogo, tylko Ire na poczatku, bo robi za tragarza (tak, dzentelmen ze mnie :diabel: ) i mowi rozne informacje o miastach.

_________________
.


*
 
Kijek
Post : 15 sie 2006 11:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 106
  • Dołączył: 07.08.2006
  • Skąd: Siedlce


Dla mnie też Ira :) Dobry lekarz jak na początek gry :) Mój ojciec tak ją wytrenował, że miała 92 pkt. um. strzeleckich :D


*
  WWW
lukasamd
Post : 15 sie 2006 11:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja biorę Irę na początku a potem Dimitriego (raczej tragarz). Póxniej nie chce mi się już po nikogo wracać ale czasem fajnie jest zaatakowac pałac królowej 3 pełnymi oddziałami :D (ciekaw jestem co myślą ci co są na staży widząc 18 osób które w nich celują :D ) a żeby było taniej do biorę RPC.


*
  WWW
Jemiel
Post : 26 sie 2006 14:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 53
  • Dołączył: 24.08.2006
  • Skąd: Elbląg


Najbardziej lubię Irę - Zostawiam ją w Almie gdzie najwięcej wróg atakuje i dzięki dużej inteligencji i ekspert szkolenie szybko uzupełniam nią samoobronę. Można też z niej już na początku zrobić niezłego żołnierza (szkoda tylko, że do UB nie idzie).


*
 
Unk
Post : 08 lis 2006 21:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 08.11.2006


Na tą chwile mam dostęp tylko do Iry i Dimitriego, dalej jeszcze nie doszedłem w grze aby moc rekrutować resztę. Ten drugi mi przypadł do gustu ze względu na umiejętność rzucania nożem. Tak jak mówi jeden z przywódców rebeliantów może on czasem zaoszczędzić niepotrzebnej walki zwłaszcza w nocy. Dlatego też zawsze staram się miasta zajmować nocą :) Ira też nie jest zła, robi u mnie za etatowego lekarza. Niestety nie może za dużo dźwigać :(


*
 
Len
Post : 09 lis 2006 10:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jak mogłem ominąć ten temat, ale dzięki Unk'owi zauważyłem go na nowo :)

Moim ulubionym członkiem ruchu oporu jest Ira, jej teksty chyba najlepiej przypominają mi klimat pierwszej gry w JA2. Pewnie wolałbym Miguela, ale nie nająłem go nigdy.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5  Następna


cron