Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 08 lis 2008 14:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Zaraz zacznie się bijatyka - każdy ma inne zdanie o tym najemniku i tyle, ja i Perry za nim nie przepadamy a Zadra wręcz przeciwnie, poza tym do dokładnego ich opisywania jest dział Postacie ;) Zostawmy go już więc w spokoju (ew. wymieńmy się zdaniami w odpowiedniejszym dziale) i zajmijmy się głównym tematem.


*
  WWW
Perry
Post : 08 lis 2008 14:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


lukasamd pisze:
Zaraz zacznie się bijatyka - każdy ma inne zdanie o tym najemniku i tyle, ja i Perry za nim nie przepadamy a Zadra wręcz przeciwnie, poza tym do dokładnego ich opisywania jest dział Postacie ;) Zostawmy go już więc w spokoju (ew. wymieńmy się zdaniami w odpowiedniejszym dziale) i zajmijmy się głównym tematem.

Popieram, wypowieź kolegi, natomiast dochodzę do wniosku, że nie mam sczęscia coś do tego forum. To mój drugi dzień po powrocie na forum i proszę: najpierw moteel na temat CE, a teraz Zadra zadziera.. Nie profesjonalnie troszkę

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
zadra666
Post : 08 lis 2008 15:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Mo matematyk podsumował by to słowami ... "życie" ;p

_________________
...


*
 
Perry
Post : 08 lis 2008 15:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


zadra666 pisze:
Mo matematyk podsumował by to słowami ... "życie" ;p

Życie? Życie to każdy ma inne, w moim nie ma miejsca dla takich brynoli jak Gus

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Cell
Post : 08 lis 2008 15:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Weź Perry już znowu nie zaczynaj, jak chcesz gadać znowu o Gus'ie to w temacie o nim. ']


*
 
Perry
Post : 08 lis 2008 15:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Cell pisze:
Weź Perry już znowu nie zaczynaj, jak chcesz gadać znowu o Gus'ie to w temacie o nim. ']

Mówiłem o negatywnym stosunku w wypowiedziach niektórych użytkowników tego forum, a odpowiedź jaka uzyskałem, była również odbiegająca od tematu. Powtarzam again nie profesjonalnie.

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
zadra666
Post : 08 lis 2008 18:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Czy jest punkt w regulaminie nakazujący tzw."profesjonalizm"???
Nie profesjonalnie, nie profesjonalnie, przecież sprawą zgoła nie profesjonalną jest nieprofesjonalne podważanie czyich nieprofesjonalnych argumentów w sytuacji gdy nie ma odpowiedniego(profesjonalnego) punktu w regulaminie ...
:no:

_________________
...


*
 
Perry
Post : 08 lis 2008 18:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


zadra666 pisze:
Czy jest punkt w regulaminie nakazujący tzw."profesjonalizm"???
Nie profesjonalnie, nie profesjonalnie, przecież sprawą zgoła nie profesjonalną jest nieprofesjonalne podważanie czyich nieprofesjonalnych argumentów w sytuacji gdy nie ma odpowiedniego(profesjonalnego) punktu w regulaminie ...

Chyba sam nie rozumiesz co napisałeś, bo ja nie kumam. Głownie chodzi mi o to, że sie czepiłeś jakieś buraka (Gusa) i próbujesz na siłe uszczesliwiać nim innych. Chcesz to sobie go wybieraj, postaw mu ołtarzyk jesli sprawia ci to frajdę itd. A swoje komentarze o życiu pozostaw dla siebie bo nie mają one nic wspólnego z tym tematem. :/

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
zadra666
Post : 08 lis 2008 18:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Tylko , iż ty się uczepiłeś domniemanego "buraka" (tfu!) i na siłę próbujesz narzucić swoje zdanie innym ...

Nic dziwnego ,że nie kumasz...

_________________
...


*
 
lukasamd
Post : 08 lis 2008 19:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Kurde pisze 2 i ostatni raz - za trzecim każdy z was dostanie po warnie.

@zadra666 - Perry nie narzuca swojego zdania, podobnie jak ja. My sądzimy, iż Gus jest złym najemnikiem, Ty uważasz że jest ok - mamy odmienne poglądy i tyle, chwała za to (gdyby każdy myślał tak samo, byłoby nieco nudno). Pisząc jednak, iż ktoś komuś narzuca poglądy, mylisz się.

Na tym kończymy ten niezbyt miły oftop -> ktoś napisze w tej sprawie = ma bonus w postaci warna.


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 11 kwie 2009 09:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Osobiście nie przepadam za Gus'em, niby ma dobre umiejętności, ale nie te co trzeba.
Zwinność ma taką jak MD (żaden wyczyn być tak samo sprawnym jak ktoś kto w najlepszym okresie na trening fizyczny siedział z nosem w książkach do medycyny), zdrowie ma jeszcze gorsze, jest przez to powolny i szybko się męczy.
Może i potrafi strzelać ale co z tego skoro jest zbyt powolny żeby oddawać szybkie strzały (te 97 pkt. strzeleckich przy jego nędznej zwinności to jak 90 um. strzeleckich przy 85 zwinności w CQC) męzcy się dziadek, jak dostanie choć jedną kulkę to już w nic nie trafi, nawet przez pancerz bo okazuje się że te 15 pkt zdrowia to 20% jego maksimum (a to już jest żałosne).
To jest klasyczny przykład postaci która ma wysokie umiejętności ale źle zagospodarowane, co z tego że jest niezłym saperem i szkoleniowcem, niezgorszym medykiem skoro nie jest doskonałym strzelcem, prawdziwym saperem i lekarzem a do tego ma kłopoty ze sprawnością.
Te jego umiejętności to pic na wodę i tylko pretekst do tego żeby był drogi.
Zawsze jak zaczynam grę to wynajmuję MD, potrzebuję mieć chirurga w oddziale, tymczasem siłę ognia zapewniają inni członkowie drużyny. Tymczasem MD szkoli się w strzelaniu (i jest moim dyżurnym chirurgiem) i walczy tylko kiedy musi. W połowie gry ma już umiejętnosći strzeleckie 85+ i bardzo szybko się rozwija bo jest cwany. W Medunie ma ponad 90 um. strzeleckich i walczy z całą resztą oddziału (choć wtedy bierze sobie tylko niecałe 20 000USD za 2 tygodnie).
Podobnie z Grizzly'm, na początku średnio strzela ale po krótkim treningu ma te 85+ um. strzeleckich i wychodzi na to że dzięki znośnej zwinności, sporemu zdrowiu i sile sprawdza się bardzo dobrze, niezależnie od oczekiwań. I to właśnie on rozwala u mnie czołgi, obawiam się że Gus by się pod ostrzałem pod czołg nie do czołgał:P
Steroid nie grzeszy inteligencją ale istnieją głupsi najemnicy, dzięki znajmości elektroniki i ślusarstwa jest specem od spraw technicznych a w walce radzi sobie świetnie. Przez to że cały czas spędza na naprawie sprzętu to ma pod koniec gry całkiem niezłą zręczność i wysokie zdrowie co w sumie daje tyle że nawet jak solidnie oberwie (a to się zdarza) to całkiem dobrze strzela (i też jest względnie tani).
I tu powiem coś za co znienawidzą mnie wszyscy którzy tak bardzo lubią Gus'a.
Otóż pewien RPC, niejaki Dimitri Guzzo (tak, ten który w szkole to mył okna i nie grzeszy inteligencją) ma większy potencjał niż ten cały Gus bo jak się go wyszkoli w strzelaniu, mat. wybuchowych (kwestia 1 posiedzenia) i poszkoli trochę samoobronę to będzie z niego bardzo dobry doświadczony strzelec całkowicie za darmo.
Tym niemniej nie uważam że Gus jest kiepskim najemnikiem, uważam że jest ze 3 razy za drogi :D
Moim zdaniem powinien zarabiać tyle co Hitman (może troszkę więcej), jak już mówiłem, może i ma wysokie umiejętności w wielu dziedzinach ale nie są to wystarczająco wysokie umiejętności żeby nazwać go profesjonalistą a w tym co najemnicy robią najczęściej (czyli bieganie pod gradem kul i oddawanie szybkich celnych strzałów) to on jest raczej niewyróżniający się. Obu tych Panów (Hitman trochę bardziej) sprawia wrażenie podstarzałych awanturników i playboy'ów którzy nie wiedzą kiedy odejść z klasą :D

_________________
Obrazek


*
 
Pablo1989
Post : 12 kwie 2009 12:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 135
  • Dołączył: 27.01.2008
  • Skąd: Gdynia


Wróg BIFF!!!! :D

Ulubeniec Magic

Zacznę od Biffa, Nie wiem jak dobry w AIM był ale tu w MERC u mnie pole do popisu są równe ZERU, nie dość że boidupa to do niczego nie przydaje, z nudów samotnym biffem wlazłem do Cambri i się podałem, ale powiem jedno Dużo lepszy Elliot od niego jest :).

A teraz Magic :D, drugi koleś który nadużywa jednego słowa, w tym przypadku to nie słowo Kołku ;D ale półgłwówek(czy co tam było), nawet zadzy mu się odpowieć Motherf.....

Po prostu lubię go, jego wystrzał z serji zawsze leci prosto(nie rykosztuje się) i nawet krytikale wali :D (ach ten widok jaki kule przebijają na wylot i odrzuca ciało w tył) Gdyby mu dać na Starcie M249 i 2 Lawy można nim tylko nim przejsć grę (nawet bez tego też to możliwe :P).


I taki BONUS :D

Tex :) fajny koleszka,(piszę z pamięci i nie wiem jak dokładnie to było) I talked too much with Madame Fung, Give me Six String Guitar, Six Shooter i will take this woman in six minutes (miałem raz zawieszkę że ciągle gadał six minutes :D musiałem ctrl + alt + delate użyć)

_________________
I Am SLIM!!!!!


*
 
Stridingshadow
Post : 12 kwie 2009 18:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Gram właśnie w Wildfire 2 1.13 i jestem około 90 dnia gry. Jakieś 3 jaggedowe tygodnie temu pomyślałem sobie że może podszkolę Dimitriego w materiałach wybuchowych, przynajmniej mu minimalnie wzrośnie inteligencja i może trochę doświadczenie (mój imp jest saperem w oddziale). Ale Dimitri mnie rozwalił, podczas treningu materiałami wybuchowymi zdobył pareniaście punktów inteligencji i teraz zamiast głupka mam bystrzaka :D
Teraz są takie jaja że Dimitri ma już 7 poziom doświadczenia, 88 ptk z um. strzeleckich, około 45 pkt dowodzenia, 99 pkt. mat. wybuchowych, zdrowie, siła, zwinność zręczność bez zmian (albo wyższe o punkt czy dwa).
I to wszystko oczywiście za darmo :D
Niech ktoś jeszcze powie ża tacy najemnicy jak Len czy Gus są warci swojej ceny :P

_________________
Obrazek


*
 
zadra666
Post : 12 kwie 2009 18:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Są jak najbardziej.
Wyobraź sobie rozmowę z Dimitrim, a potem z Gusem . powodzenia...

_________________
...


*
 
spiryt
Post : 12 kwie 2009 18:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 446
  • Dołączył: 27.03.2008


Drimitri górą lepszy niż ten dziad Gus (aaaaaaa Zadra nie bij :) fakt gorsze statystki ale pracuje za free więc mamy dużo czasu na wyszkolenie go no i nie mówi do nas kołku.

_________________
"Szczęście okazało się dziwką, a ja klientem bez portfela"
Max Payne

Tak. Da się zauważyć, że ten świat od jakiegoś dłuższego czasu działa w systemie Pay-to-win.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna


cron