Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość
zabujca
Post : 25 mar 2011 15:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 25
  • Dołączył: 23.03.2011


znienawidzona : igor - niedosc ze ma glupi akcent, to w dodatku przeszkadzał Steroidowi Gontarskiemu :-D a ci z merc nie sa wcale tacy źli niektorzy :]

a lubie Steroida, Lynxa(jest podobny do mnie z wyglądu i charakteru :wall: ), MD i Gryzliego(ktory lubi sie ze Steroidem - smiesznie troche, bo jak ktorys z nich wybierze rozwiazanie siłowe, np. wykopie drzwi, to drugi go wychwala jaki to on dobry xD )
i ogolnie babek nie lubie, ale mam w zespole (w zasadzie to miałem bo 1 z nich zgineła) 4 baby, z czego 3 to doskonałe snajperki(skile 98,95,90)


*
 
Death34
Post : 19 maja 2011 09:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 19.05.2011


Hmm Trevor rzeczywiscie dobry ale drogi

Polecam tutaj Thora jest duzo tanszy, ma mniejsze staty mechaniki, strzelectwa i materialow od Trevora ale wszystko inne ma wyzej lub na rowni z nim

Jak gralem w 2 to bardzo lubilem Lynxa

A teraz gram w JA wildfire i moim ulubionym jest Thor, szybko sie uczy i jest tani.
Znienawidzonym hmm nie mam takich bo biore swoich ulubiencow :p


*
 
Sir Alien
Post : 27 paź 2011 14:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 13
  • Dołączył: 27.10.2011


Ulubiona - IMP , Buzz
Nie lubie - Lynxa mimo ze jest dobrym najemnikiem,no ale tez nie lubi sie z Buzz:D

Chodziło mi o to że obie to moje ulubione.


Ostatnio zmieniony 02 lis 2011 13:29 przez Sir Alien, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Agerom
Post : 27 paź 2011 21:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 13
  • Dołączył: 20.10.2011
  • Skąd: Grudziądz


Ulubiona - Trevor, za wysoką inteligencje i znajomość materiałów wybuchowych [ Chociaż Ivana też bardzo lubie ]
Nie lubie - Steroida, bo jest głupi jak but, i w ogóle kiepska parodia polaka :one:

_________________
I always be hunting high and low


*
 
Perry
Post : 27 paź 2011 23:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Sir Alien pisze:
Ulubiona - IMP - Buzz



Buzz to członek A.I.M., a nie I.M.P. ;)

Czasem też lubie nia zagrać, fajne ma teksty i jest :crazy:

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
sacrev
Post : 21 sty 2012 12:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 9
  • Dołączył: 21.01.2012


ulubiona- Shadow
znienawidzona- wszystkie dziewczyny, dr.Q, Cliff, Scully


*
 
Bloomy
Post : 10 lis 2012 15:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 05.09.2012


Ulubiona - Lynx :)
Znienawidzona - Meltdown :no:


*
 
Starchris
Post : 13 lis 2012 21:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Ja tu jeszcze nigdy się nie wypowiadałem, więc dodam trochę od siebie.

Moi ulubieni najemnicy są następujący:

Wolf, Lynx, Scope oraz Raven.

Nie żywię jakiejś niechęci do żadnego z najemników. Jeśli przychodzi sytuacja, że muszę grać innymi (jakimikolwiek innymi), to gram nimi z przyjemnością.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Ruttwen
Post : 09 cze 2013 22:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 122
  • Dołączył: 08.06.2013
  • Skąd: Tychy


Od dziecka uwielbiałem czarne charaktery i to właśnie z nimi się utożsamiałem :diabelek:

Dlatego bez wątpienia ulubioną postacią jest Slay. Zimny, cichy, opanowany snajper. Uwielbiam gnoja.
Z najemników lubię jeszcze Magica - za basowy głos, Reapera za teksty.

Znienawidzona: nie żywię jakiejś wyjątkowej niechęci do nikogo, ale unikam Vicky. Taki babo-chłopak.


*
 
Mixtero
Post : 24 gru 2013 07:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 74
  • Dołączył: 21.11.2013
  • Skąd: Korniaktów Płd.


Najfajniejsi są gus i shadow najbardziej denerwuje mnie bubba

_________________
Obrazek


*
 
Luk - Astek
Post : 12 sty 2014 11:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 21
  • Dołączył: 12.01.2014


Nie bede chyba orginalny gdy napisze ze najbardziej luibie Raven. Nie jest konfliktowa, osobiscie uwazam ze wyglada najlepiej ze wszystkich pan :p, Bardzo niezawodna. Z reszta wszyscy wiedza ze jest najlepsza najemniczka w grze (nie bez powodu puchar zdobyla 2x).
Rownie pozytywna dla mnie postacia jest shadow. Wiem ze nie kazdemu mrukliwy i cichy charakter odpowiada ale mnie bardzo. Jak sie gra dlugie godziny i to po raz setny to cichy glos o dobrym tembrze wypowiadajacy rzeczowe kwestie bez "dupereli" BARDZO jest w cenie. Poza tym sprawdza sie tylko troszke mniej niezawodnie od Raven. Ma znakomite przerwania (nawet wiecej niz Raven).
Blood na trzecim miejcu w moim zestawieniu glownie za szalencza ilosc przerwan i niesamowita dokladnosc strzalow na odleglosc polowy sektora albo i dalej. Zadna inna postac (no moze poza Ira)nie przerywala kazdemu zawsze wszedzie i wszystko. Jesli cos sie dzieje to Blood pierwszy sprawe wyniuchal wykryl wroga i przerwal mu. Przy tym moze glos ma taki troche irytujacy na dluzsza mete ale charakter i dialogi jakos mi przypadly do gustu.
Magic - niby lepszy od Blooda lecz u mnie Blood w wolace nie ustepowal pola Magicowi, a w przerwaniach dosc wyraznie przewyzszal go. Pewnie ze Magic naprawi i rozbroi opatrzy. oczywiscie najpierw troche trzeba go podszkolic. Bardzo przydatny w sumie wszechstronny najemnik. Lubi sie z Bloodem wiec konwersacje i interakcje sa milym dodatkiem.

Kogo nie lubie ?
Humus - wiem ze nie tak ale ja go tak nazywam. Straszny glos, glupek, sierota, bezuzyteczny i w ogole i w szczegole... Chyba jedyna postac ktorej nie lubie i moge to napisac w 100% szczerze.
Hmmm Na pewno nie przepadam za Lynxem - nie mam nic do niego generalnie ale ma u mnie kiepska renome przez to ze zawsze jak go mialem w skladzie to mimo umiejetnosci strzeleckich i ogolnie tego ze "teoretycznie" jest jednym z najlepszych strzelcow czy snajperow nawet to pudlowal straszliwie i bardzo czesto. Jego strzelanie bylo podobne do tego jakie na przyklad MD oferuje. Baaa... Taka Ira stojac obok Lynxa sadzila eleganckie trafienia w korpus a i w glowe nie raz w momencie gdy ten pan posylal kule w krzaki.

Na pewno Gus - czlek legenda, a tak na prawdfe zgodze sie z wyp[owiedziami ktore deprecjonuja tego pana i wytykaja mu jego mialkosc czy braki. Dla mnie przerost formy nad trescia... Zawodny i wyniosly (mimo ze jego "kolka" lubie). Moja antypatia dla niego moze nie jest jakas duza (podobnie jak do innych postaci) ale jest zdecydowana i ugruntowana.

Moze nie tyle nie lubie ze o nienawisci nie wspominajac ale po prostu jestem rozczarowany Reaperem. Niby sniper niby solidny strzelec ale wartosc bojowa u mnie byla co najwyzej przecietna... jako sniper bez rewelacji. mam z ta postacia dylemat.. Lubie za charakter glos i umiejetnosci-cechy... Jestem zdegustowany za praktyczne wykonanie i dzialanie jakie prezentuje.

Pani midletown - czy jak to sie pisze :P (nie wiem bo nigdy nawet na nia patrzylem)... Dlatego yrudno bym mial ja znielubic jesli nigdy nie gralem hehe..

To chyba tyle tak na szybko.


*
 
Stridingshadow
Post : 12 sty 2014 19:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Luk - Astek pisze:
Taka Ira stojac obok Lynxa sadzila eleganckie trafienia w korpus a i w glowe nie raz w momencie gdy ten pan posylal kule w krzaki.

Niestety:
-W JA2 mechanizmy wpływające na celność ognia są mnogie i niezrozumiałe.
-Na celność ognia wpływa m.in st. zdrowia, zręczność, celność, zmęczenie ORAZ doświadczenie
-Na celność ognia wpływają w równym stopniu czynniki stałe oraz szczęście (tj. szczęście jest tak samo ważne w "czystym" niezmodowanym JA2 jak umiejętności strzelca).

_________________
Obrazek


*
 
Luk - Astek
Post : 12 sty 2014 22:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 21
  • Dołączył: 12.01.2014


Z celnoscia strzalow to troche za dlugo by polemizowac. Dodam jedynie ze gram na 1.13 4870 bulid a podstawke mam 1.12.07 anglojezyczna z serii gold

Troszke sobie dzisiaj powalczylem i aktualnie Scope wychodzi na prowadzenie jesli idzie o moja najbardziej lubiana (ceniona) postac. Raven zaczela kisic strzaly jak Lynx :/


*
 
Stridingshadow
Post : 13 sty 2014 00:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Luk - Astek pisze:
Z celnoscia strzalow to troche za dlugo by polemizowac.

Sporo modyfikowałem pliki (na swoje potrzeby), więc nieco znam mechanizmy trafień.
Jeżeli masz wersję JA2 v1.13 z aimnas, to bardzo duże znaczenie ma także ruch wroga i kupa innych rzeczy.

Jednak jedna rzecz pozostaje niezmieniona: o ile grasz w JA2, ew. v1.13 (bez szperania w plikach), to szansa na trafienie wynika w połowie z różnych czynników środowiska i Twojej postaci, a w połowie z losowej liczby generowanej przez komputer w momencie strzału (odpowiednik rzutu kostką w grze papierowej).
W JA2 nie masz szansy tego zmienić.
W v1.13 masz stałą, od której ten wpływ zależy, przy modyfikacji plików zwiększając wartość stałej zwiększasz wpływ "szczęścia", a zmniejszając - zmniejszasz.

W zw. z powyższym musisz zdać sobie sprawę, że gdybyś miał 2 Lynxów strzelających z 2 identycznych karabinów do 2 identycznych wrogów w identycznym środowisku, to jeden Lynx mógłby sromotnie spudłować, a drugi rozpruć wroga jednym strzałem.
Takie są mechanizmy niezmodyfikowanego JA2.

PS: jeszcze jedną ważną cechą wpływającą na celność i um. bojowe ogólnie jest psychika postaci + morale.
Postaci agresywne i "przebojowe" będą skuteczniej walczyć, niż wynika to z ich parametrów.
Postaci z łagodnym charakterem będą mniej skutecznie walczyć, niż sugerowałyby to ich cechy.
Postaci z fobią mogą mieć wyjątkowo niskie morale w niektórych warunkach, co również bardzo ogranicza skuteczność.

Ja Lynx'a nie lubię za to, że strasznie wydziwia z przedłużaniem kontraktu.

_________________
Obrazek


*
 
Faramir
Post : 15 lut 2014 16:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 15
  • Dołączył: 15.02.2014


Ulubiona w Ja2 wersja podstawowa - Razor . Wiele można o Nim napisać .Teraz gram z rozszerzeniem 1.13 i także inwestuje w Razora ,oczywiście do kompletu jest Haywire . IMP-a nigdy nie robie , uważam że to degraduje mi przyjemność z gry .


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna