Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
Perry
Post : 08 lis 2008 02:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Po dłuższej chwili włączam się do dyskusji, moi ulubieńcy, Numb, Raven i Spider, night ops squad.
Nie lubie wszystkich, którzy nie lubia Numba czyli między innymi: Scope, Reaper, Len.
Nie lubię Magica, Gusa, Scully`ego, Wolfa za ich slamazarność. Totalny przypał ci kolesie.
A Shadow (przereklamowany), ale najlepszy cichy zabójca, dobry w nagonce i w zajsciu od tyłu. ;)

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
GrU
Post : 08 lis 2008 03:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


Perry pisze:
A Shadow (przereklamowany), ale najlepszy cichy zabójca


no to najlepszy silent killer czy przereklamowany ?


*
 
zadra666
Post : 08 lis 2008 10:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Perry pisze:
Nie lubię Magica, Gusa, Scully`ego, Wolfa za ich slamazarność. Totalny przypał ci kolesie.
A Shadow (przereklamowany), ale najlepszy cichy zabójca, dobry w nagonce i w zajsciu od tyłu. ;)


Za Gusa powinieneś dostać szota(;p) z gaussa...
Shadow ,dobrze pokierowany, jest najbardziej opłacalnym najemnikiem, bo dobra zupa nie jest złą :)

_________________
...


*
 
Perry
Post : 08 lis 2008 12:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


zadra666 pisze:
Za Gusa powinieneś dostać szota(;p) z gaussa...

Szot czy nie szot, Gus to burak, a kołkiem to se może nazywać swoją babkę, a nie mnie. Jest wolny, zarozumiały, a jego umiejetności nie wnoszą nic do gry. Taki pasożytek. ;)

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Cell
Post : 08 lis 2008 12:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Perry pisze:
a jego umiejetności nie wnoszą nic do gry. Taki pasożytek.


:wall:


Ja tam może i Gus'a nie lubię, ale do jego umiejętności raczej nie ma się co przyczepić. W pewnych sytuacjach jest po prostu nie oceniony. A do "kołka" można się na spokojnie przyzwyczaić. I chyba zaczynam go lubić. Nie wiem czy to dojrzewanie, czy po prostu mnie pogieło :P


*
 
Perry
Post : 08 lis 2008 12:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Cell pisze:
Ja tam może i Gus'a nie lubię, ale do jego umiejętności raczej nie ma się co przyczepić. W pewnych sytuacjach jest po prostu nie oceniony

A co takiego jest nie ocenionego w kolesiu kóry ma 50 lat, wkurza gadką, wydaje mu się, że jest najlepszy, a jak przyjdzie co do czego, nie trafia, i dyszy po przejściu sektora od lewa do prawa :?:

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
lukasamd
Post : 08 lis 2008 12:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Dokładnie... te "kołku" to już prawdziwe przegięcie - Gusa można wynająć, ale na 1 dzień po którym AIM straci "najlepszego" ze swoich ludzi :)

Ludzie piszą, że Conrad jest zarozumiały itp. - ale przynajmniej nie obraża dowódcy, no i porusza się znacznie lepiej.


*
  WWW
Perry
Post : 08 lis 2008 12:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


GrU pisze:
no to najlepszy silent killer czy przereklamowany ?

Przereklamowany, bo każdy kto grał kiedykolwiek w JA napewno chociaż raz miał go w swoim składzie i nieoficjalnie jest głównym bohaterem w A.I.M. sądzącv po tym co mówią o nim rebelianci: Dimitri, Carlos i Miguel.
A cichym zabójcą jest napewno najlepszym. To, że pracuje sam to tylko jego czcza gadanina. Jest niezawodny w cichych podejściach szczególnie na tyłach wroga. ;)

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Cell
Post : 08 lis 2008 13:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Perry pisze:
a jak przyjdzie co do czego, nie trafia



Mi się tam nigdy nie zdażyło, żeby nie trafił. Za to jednak widziałem jak szybko mu skilli przybywa :P


lukasamd pisze:
Dokładnie... te "kołku" to już prawdziwe przegięcie


A niech se obraża, mnie to tam wisi, dla mnie ważne tylko wrogów zabijał i wypełniał rozkazy :okulary2:

Perry pisze:
i dyszy po przejściu sektora od lewa do prawa


Dla mnie to bez znaczenia bo i tak często wypoczywam...


*
 
Perry
Post : 08 lis 2008 13:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Cell pisze:
Dla mnie to bez znaczenia bo i tak często wypoczywam...

No wypoczynek na ekranie taktycznym to raczej niemożliwe. Wyobraż sobie że jesteś na bagnach w okolicach Orty i został ci 1 Jasiek do odpału. Szukasz go intensywnie i szukasz i szukasz, a teraz wyobraź sobie, że szukasz go Gusem, który po przejściu ekranu taktycznego mdleje z wycienczenia. No dla mnie to nie żołnież, to balast dla pozostałych członków oddziału. Zawsze spowalnia wszystkich, a wydaje mu się, że jest niezastapiony, energia spada mu z predkością światła. Nie jest wart tych pieniędzy, które każe za siebie płacic, w ogóle nie jest warty zadnych pieniędzy. No wprost katorga. Gus - burak, wooooooolny burak. ;)

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Cell
Post : 08 lis 2008 13:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Perry pisze:
to balast dla pozostałych członków oddziału.


Jak ja nim na solo często gram :P I jest dobrze. Potem Reaper i Lynx do pomocy i tyle.

Perry pisze:
. Szukasz go intensywnie i szukasz i szukasz, a teraz wyobraź sobie, że szukasz go Gusem, który po przejściu ekranu taktycznego mdleje z wycienczenia.


Jakbym przed szukaniem nie mógł zapisać, a jeśli nie znajde wroga na jedynm skrawku ziemi, to wczytać i od początku tylko w innym miejscu :okulary2: A poza tym to można wziąć tragarzy z manierkami przecież...


*
 
zadra666
Post : 08 lis 2008 13:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Gus to dziadek? Obraża dowódcę jego Woodman nie jest obraźliwe, to tak jak sobie do kumpla mówicie stary...
Gus to dziadek? Z bronią ciężką, i rozwali każdy opór... [Del Piero dla niektórych buców to dziadek, a robi świetną prace...]

_________________
...


*
 
Perry
Post : 08 lis 2008 13:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Cell pisze:
Jakbym przed szukaniem nie mógł zapisać, a jeśli nie znajde wroga na jedynm skrawku ziemi, to wczytać i od początku tylko w innym miejscu A poza tym to można wziąć tragarzy z manierkami przecież...

No to chłopie jak jeszcze tragarzy w to wciagasz to wspułczucia, wiem nosza Gusowi sprzęt bo za cienki jest żeby sam mógł sobie nosić. Gus to taka krówka co dużo ryczy a mało mleka daje ;)

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
zadra666
Post : 08 lis 2008 14:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Perry pisze:
Gus to taka krówka co dużo ryczy a mało mleka daje ;)


Kołku,a weź mu daj rpk do łapy i pokaż wroga... No dobra stracisz ammo .....faq..... aaa no przecież wróg głowy straci ;p

_________________
...


*
 
Perry
Post : 08 lis 2008 14:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


zadra666 pisze:
Kołku,a weź mu daj rpk do łapy i pokaż wroga... No dobra stracisz ammo .....faq..... aaa no przecież wróg głowy straci ;p

Kołku, nie będę mu nic dawał do łapy bo jeszcze sobie albo komuś krzywdę zrobi i zapewniam cię, że jest o wiele wiecej lepszych kandydatów by wręczyć im takie cacko jak rpk. :!:

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna


cron