Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
Rafadan_PL
Post : 15 lip 2006 12:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Jak w tytule :)


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Rafadan_PL, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
lukasamd
Post : 15 lip 2006 13:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Moim ulubionym najemniekiem jest oczywiscie IMP-owiec ;) potem chyab Trevor i Buzz - zawszę ich biorę.

Nie lubię nikogo z ekipy MERC... później są i lepsi ale pierwsi najemnicy z MERC kompletnie mnie odrzucili od tej organizacji ;)


*
  WWW
Rafadan_PL
Post : 15 lip 2006 20:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Faktycznie, Trevor to jeden z najlepszych najemników w grze. Może na początku trudno to zauważyc, jednak w późniejszym okresie rozgrywki dosłownie wymiata :D

Co do MERC'a ... hehe ... na początku - banda klaunów :lol: Ten tchórz Biff, ta totalnie nieprzydatna Flo, ten nożownik (pseudo Giertych) Razor :mrgreen: ... nie mówiąc już o sepleniącej podróbce Trevora :wink: Już nawet Ira jest lepsza niż oni (no i robi za darmo :) ). Ani nimi walczyc, ani ich wyszkolic bo poza Flo i Gump'a wszyscy są gorszymi tępakami niż Steroid :roll:

Jeśli będziemy ich jednak wynajmowac jest już trochę lepiej. "Cougar" i taki punk są już całkiem, całkiem ... ale nie wiem czy jest to warte takiego zachodu.

No a moim ulubionym najemnikiem jest ... <famfary> ... STEEROOOID GOOONTARSKYY!!! :D :mrgreen:

Prócz tego że jest Polakiem (już samo to powoduje że nie ma gry w której bym go nie zatrudnił :wink: ), jest tani jak barszcz, extra zdrowy, umie się włamywac i ma sporo umiejętności strzeleckich już od samego początku. No i potrafi walic z karabinu maszynowego jedną ręką :)


*
 
lukasamd
Post : 15 lip 2006 20:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja brałem Steroida jak zaczynałem grać w JA2. Potem już nie - niby umie otwierać zamki ale jednak nie to co Trevor. A tak nawaisem mówiąc dziwna sprawa - my tu w Polsce mamy przecież masę takich "speców" ;)

Wkurza mnie w nim to że podali że bierze sterydy, no ale pseudo z czegoś musi być... ;)


*
  WWW
Rafadan_PL
Post : 15 lip 2006 20:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Cytuj:
A tak nawaisem mówiąc dziwna sprawa - my tu w Polsce mamy przecież masę takich "speców"


No cóż ... po prostu Steroid jest uosobieniem "polish jokes" :) - Silny, głupi i do tego złodziej ... no i jeszcze ten tekst czemu nie może przedłużyc kontraktu "Papież przyjeżdża do mojego miasta :o :D :D".

Ale i tak jest debeściak :mrgreen: Steroid Rulez!


*
 
Popuś
Post : 16 lip 2006 22:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Ulubiony? Takiego naj to będzie trudno wybrć, ale chyba Raven - stosunkowo tania, a to chyba najlepszy strzelec (ie chodzi o pkt, ale o rzeczywsitość), doskonale sobie radzi praktycznie z każdą pukawką, nie jest konfliktowa i szybko się uczy.


*
  WWW
Len
Post : 16 lip 2006 22:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ulubiona postać to napewno Ice, gość jest niesamowity. Bardzo szybko się uczy i nigdy nie zawodzi. Po nim jest Barry i Magic.

A znienawidzony? Trudno powiedzieć, chyba Biff albo Flo. Kompletne żółtodzioby.


*
  WWW
Rafadan_PL
Post : 17 lip 2006 11:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Zgadzam się z Len'em. Przynajmniej jeśli chodzi o Ice'a. Jest niesamowity, jeszcze nie tak dawno zawsze go zatrudniałem. Ten jego "luźny" stosunek do świata był ... coool! 8)

_________________
Jak to dobrze że mamy moderatorów...


*
 
lukasamd
Post : 17 lip 2006 13:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


"CHłopaki, jeżeli bedzie naprawde źle, macie moje pozwolenie, możecie mnie zjeść" (coś takiego) - to mnie w Ice'a po prostu rozwaliło ;) to się nazywal luzik :D


*
  WWW
Rafadan_PL
Post : 17 lip 2006 14:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Hehe ... zgadza się :) A najbardziej śmieszy mnie że w UB zdubbingowali go głosem emeryta zapchanego kluskami :mrgreen: Porażka ...

A co sądzicie o rosyjskiej "I-Drużynie" (tj. Ivanie i Igorze Dolvichu)? Lubię ich, nawet pomimo że to Ruski :) Niestety, zazwyczaj nie mogłem ich zatrudnić z powodu Steroida który ich nie cierpi.

_________________
Jak to dobrze że mamy moderatorów...


*
 
Len
Post : 17 lip 2006 14:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ja nie cierpię Steroida ani Ivana ani Igora więc... wiadomo :]


*
  WWW
lukasamd
Post : 17 lip 2006 16:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Rafadan_PL pisze:
Hehe ... zgadza się :) A najbardziej śmieszy mnie że w UB zdubbingowali go głosem emeryta zapchanego kluskami :mrgreen: Porażka ...


Ja tam uważam że prkatycznie całe spolszczenie (głosy) w JA2UB to porażka - mogli zostawić te angielskie ale NIE "my tu zrobimy ładnie własne, po poslu głosy" - chcieli jak najlepeij, wyszło jak zawsze ;)


*
  WWW
Rafadan_PL
Post : 17 lip 2006 16:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


No tak - spartolone polskie głosy w UB to od dawna jasna sprawa. To nawet jest temat na osobną dyskusję.

Len pisze:
Ja nie cierpię Steroida ani Ivana ani Igora więc... wiadomo :]


Nie wiesz co tracisz :P


*
 
Len
Post : 17 lip 2006 16:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Rafadan_PL pisze:
Nie wiesz co tracisz :P

Ice, Barry, Magic i mój IMP zawsze trafiają więc nie wiele :P


*
  WWW
Popuś
Post : 17 lip 2006 18:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


I-Drużyna? Igora nie biorę, za to Ivan jest świetny. Tyle, że Steroid z nim nie chce współpracować, więc w JA2 nie biorę Dolvicha. Natomiast w UB wynajmuję najpierw Steroida potem Ivana i ten pierwszy czy chce czy nie chce musi zostać w oddziale :mrgreen:


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna


cron